Tesisatçı 774 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Bayrampaşa tesisatçı ya da su tesisatçısı Bayrampaşa diye arama yaptığınızda tesisat arıza tamir için ya da diğer tesisat işleri için yardım alabilirsiniz. Bayrampaşa sıhhi tesisatçı veya Bayrampaşa su tesisatçısı hem su tesisatı kaçağını tespit eder hem de gider tıkanıklığını robotla açar. Tesisatla ilgili arıza tamiri veya tesisat montajı için bizi aradığınızda cihazlarla profesyonel hizmet alırsınız.

Bayrampaşa tesisatçı su tesisatçısı

Bayrampaşa tesisatçı servisinin karşılaştığı küçük sorun iken büyük sorun haline gelen tesisat arızaları çok olmuştur. Musluk akıtıyor ben rahatlıkla 5 dakikada değişirim diyerek işe başladınız ve ardan yarım saat geçti siz hala musluğu sökerken kırdığınız, musluğun dip noktasını borudan çıkarmaya çalışıyorsunuz. Bunu yaparken musluğun takıldığı dişliyi de bozdunuz, o parça değişmeden musluk değişmeyecektir. Musluğu takacağınız dişli parçanın yerine yenisi takılması gerek. Bu durumda duvarda biraz kırma yapmak gerekecek, kırım yaptığınızda fayansta kırılacak. Çok sıradan görünen bir iş içinden çıkılmaz bir al aldı.

Şimdi başa dönelim musluk için tesisatçı çağırmış olsaydınız vereceğiniz 20-30 TL. Gelinen noktada uğraştığınız emek verdiğiniz, zaman harcadığınızı bir kenara bırakıp sadece şu anki  maliyeti oluşturan yapılacak işlere bakalım. Duvar kırılacak, musluğu takacağınız parça değişecek, tekrar kırılan yer doldurulacak ve fayans yapılacak. Ortaya çıkan maliyet 150-250 TL arası. Bu durumda hangisi mantıklı kim karlı, kim zararlı karar sizin.

Bayrampaşa tesisatçı | Uzmanlar Tesisat

Bayrampaşa tesisatçı | Uzmanlar Tesisat

Semtinizde her zaman destek alabileceğiniz, deneyimli ve alanında uzman ustaları bulunan, modern cihazlarla, aletlerle hizmet veren bir tesisatçıya ihtiyacınız olursa, hemen Uzmanlar tesisatçı servis hizmeti sunan firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Tesisatınızda eskimeden dolayı, kullanımlardan kaynaklı yıpranmalar yüzünden, bazen dış etkenler nedeniyle çeşitli sorunlar, arızalar yaşanabilir. Eskimiş, yıpranmış olan tesisat aksamlarını kalite belgesine sahip malzemelerle yenileyelim. Bayrampaşa su tesisatçı olarak aradığınız hizmet koşullarını sunuyoruz. Beklemek yok, ustaların peşinden koşturmak yok. Kısa sürede arızaları garantili şekilde tamir eder ve size sorunsuz bir tesisat bırakırız.

Ustalarımız garantili hizmet vermektedir. Musluğunuzu tamir ederler ve yaptıkları işin garantisini de verirler. İş bitiminde ustalarımızdan kaynaklı sorunlarda çözümü ayağınıza getiririz. Bayrampaşa tesisatçı diye arama yapanlar firmamızla iletişime geçebilir. Ustalarımız batarya değişimi, klozet tamiri, lavabo tamiri, banyo süzgeci, sifon, rezervuar tamiri, bunların değişimi gibi her konuda hizmet verir. Bir tesisatçıdan olan beklentilerinizin hepsini karşılarız. Kaliteli hizmet, garantili hizmet ve uygun fiyat politikasıyla müşterilerimize hizmet veririz. Tesisat tamirinden, tesisat yenileme ve montaj işlerine kadar her konuda size yardımcı oluruz.

Benzer Gönderiler: