Tesisatçı 594 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Başakşehir yerden ısıtma tesisat temizliği olsun ya da petek temizliği kombi bakımı olsun her hizmet için ayrı cihaz kullanılmaktadır. Başakşehir petek ve tesisat temizliği, yerden ısıtma borularının temizliği için basıncı yeterli yerden ısıtma tesisat temizleme makinesi olmalıdır. Başakşehir kombi petek bakımı ya da yerden ısıtma temizlik fiyatımız için bizi aradığınızda size verilen bilgiler önemlidir.

Başka firmadan da fiyat aldığınızda yanı şartları sağlıyorlar mı ona bakarak fiyat karşılaştırması yapmanızı hatırlatmak isteriz. Tesisat radyatör yerden ısıtma temizliği için doğru firma seçimi önemlidir. Çamurlaşmanın çok hızlı olduğu yerden ısıtma tesisatının temizliği her yıl yapılır ise büyük faydasını görürsünüz.

Başakşehir yerden ısıtma tesisat temizliği | Uzmanlar Tesisat

Başakşehir yerden ısıtma tesisat temizliği | Uzmanlar Tesisat

Başakşehir yerden ısıtma tesisat temizliği 

Ortam sıcaklığı bu tesisata ortam sıcaklığı bakteri oluşumuna müsait olup, boru içlerinde de çamurlaşma hayli fazla olur. Bu neden yerden ısıtma tesisatı temizliği normal petek temizleme cihazı ile yapılmamalıdır. Normal petek temizleme cihazı bu sistemin temizliğinde yetersiz kalır. Başakşehir yerden ısıtma tesisat temizliği servisi bu sistemin temizliğini hava ve su ile çalışan özel tasarlanmış makine ile yapar.

Yerden ısıtma tesisat temizliği düzenli olarak yapılması gereken ve uygulama sonrası ciddi oranda sıcaklık artışı sağlayan bir uygulamadır. Yerden ısıtma tesisatını kullanan herkes senede bir defa tesisatınızı temizletmesi kışı sıcak ve az yakıt tüketerek geçirme şansını yakalar. Bu tesisatın ısınmada daha etkili olması, daha düşük sıcaklıkta çalışarak evinizi daha iyi ısıtmasını sağlamak için temizliğe özen göstermelisiniz. Başakşehir alttan ısıtma tesisat temizliği yapan firmamız size yardımcı olur.

Yerden ısıtma tesisatı diğer sisteme göre daha düşük ısıda çalışır, ancak bu tesisattaki çamurlaşma etkisi daha hızlı olur. Bu yüzden tesisat temizliğini ihmal etmemelisiniz. Başakşehirde yerden ısıtma tesisat temizliği yapan deneyimli ustalarımızla hizmetinizdeyiz. Bu alandaki tecrübelerimiz oldukça fazladır. Yerden ısıtma tesisatını kimyasalla ve cihazla konforlu bir şekilde temizliyoruz.

Ustalarımız bu özel cihazı tesisatınıza bağlar. İçeride birikmiş olan kireçlenme ve çamurlaşma kalıntıların temizliğini kolaylaştırmak için önce tesisata hava basılır. Bundan sonraki aşamada basınçlı suyla atıklar tam olarak temizlenir. Yerden ısıtma tesisat temizliği bununla bitmez. Tesisatın içine çamurlaşmayı geciktirmek için ve ısınma kalitenizi arttırmak için özel bir koruyucu kimyasal solüsyon verilir. Bu kimyasal tesisatın içinde kalır. Bir yıl sonra yapılan bu işlemler tekrarlanarak yerden ısıtma tesisatı temizliği yeniden yapılır.

Yerden ısıtma Tesisat Avantajları Nelerdir?

  • Yerden ısıtma tesisatının yer kaplamaması ve görüntü anlamında olumsuz bir duruma sebebiyet vermemesi sağladığı avantajlar arasındadır.
  • Bu tesisatta sıcaklık insan vücut sıcaklığına uygun olarak ayarlanmış olup çok yüksek derecede ısınma durumu söz konusu değildir.
  • Arıza olması durumunda arıza olan hat kapatılır ve sadece oraya müdahale edilir.
  • Yerden ısıtma sistemi sayesinde homojen ısınma gerçekleşir ve bölümler arasında ısı farkı olmaz.

Benzer Gönderiler: