Tesisatçı 388 kez görüntülendi

Banyo duvarlarımız ıslanıyor – Su sızıntısı olduğu için boya hasar görüyor. Sızıntıyı nasıl bulabilirim ?

Banyo duvarlarımız ıslanıyor, yeryüzünde yaşayan herkesin başına su tesisatı ile su sızıntısı problemleri gelebilir. Çoğu zaman su sızıntısı can sıkıcı olmuştur. Ya alt kata inen su damlaları yada evimizin duvarlarında oluşan kabarmalar su sızmalarının sonucu olarak karşımıza çıkar. Sonunda inşaat alanına dönen evimiz harcadığımız zaman ve boşa giden yüzlerce lira ile kalırsınız. Çektiğimiz sıkıntı ve stres cabası olup ortaya çıkacak inşaat hali  bile insanın canını ne kadar sıkar. Bu durumda yapılması gereken şey su tesisatında oluşan sızıntıyı cihazla kırmadan tespit ederler. Teknolojinin sunduğu pratik uygulamalar ile su sızıntısı yer tespiti ivedi yapılabilmektedir. Bu sayede kırma yapılmadığından tadilat yapılacak bir durum ortaya çıkmayacağından maliyetlerde aşağı yönlü olacaktır.

Banyo duvarlarımız ıslanıyor ve boya hasar görüyor sızıntıyı nasıl bulabilirim ne yapmam gerekiyor diyorsanız en doğru yerdeniz. Yapmanız gereken tek şey bizi aramak. Peki ama biz işi nasıl yapıyoruz. Özeti şu dakikalar içinde kırmadan dökmeden sızıntıyı buluyoruz. Teknolojinin bize sunmuş olduğu nimetlerden faydalanarak tabi. Sızıntı tesisat borusundan çıkarken sürtünmenin etkisi ile bizim duyamayacağımız kadar düşük ses çıkartır. Bu sesleri biz duyamayız ancak özel üretilmiş akustik ses dinleme cihazları ile bu sesleri rahatlıkla duyabiliriz. Bu cihaz sayesinde sızıntının yeri noktasal olarak bulunabiliyor.

Banyo duvarlarımız ıslanıyor

Eğer evinizde iş yerinizde herhangi bir tesisat sorunu ile karşılaşırsanız mutlaka bizi arayın. Her türlü bilgi ve sorunuz için bizi  her zaman arayabilirsiniz. Uzman kadromuz size yardımcı olmak için her daim en pratik uygulamaları sizinle paylaşacaktır. Su sızıntısında suyun aktığı yerde kaçak var diyebilmek çok isabetli olmayacaktır. Mutlaka cihaz ile tesisat kontrol edilip su sızıntısının tam yeri bulunarak aynı gün tamiri de yapılır. Kurumsal tesisatçı firmalardan bu hizmeti alarak ortaya çıkacak beklenmedik masraflarında önüne geçmiş olursunuz. Profesyonel tesisatçı hizmeti ile cebinizden fazla para çıkmasın.

Tesisatçı servisinin sunduğu alternatif tesisat hizmetleri