Tesisatçı 213 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Bahçeşehir kırmadan su kaçağı tespiti servisi kamera ile kırmadan su kaçağını profesyonel cihazlarla bulur. Bahçeşehir su kaçağı tespiti servisi ile zor olan kırma dökme gerektiren su tesisatı kaçaklarını noktasal tespit ederiz. Kırmadan su kaçağı tespiti uygulamasında, akustik dinleme cihazı ve boru içi görüntüleme kamerası şarttır.

Kırmadan su kaçağı tespiti Bahçeşehir tesisatçı ustaları ile bu vb. benzeri tüm tesisat işlerinde kalıcı çözüm sunuyoruz. Cihazlar olmadan kırmadan su kaçağı tespiti yapıyoruz diyen kim olursa olsun inanmayın. Su kaçağı tespitini kameralı cihazlar ve akustik cihazlarla yapıyoruz.

Bahçeşehir Kırmadan Su Kaçağı Tespiti | Uzmanlar Tesisat

Bahçeşehir Kırmadan Su Kaçağı Tespiti | Uzmanlar Tesisat

Bahçeşehir Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Servisi

Su tesisatında oluşan arızanın giderilmesi için elektronik cihazlarla kırma dökme olmadan tam yer tespiti mümkündür. Su tesisatı kaçak bulma hizmetini sunan tesisatçı öngörü ile değil cihazla noktasal yer tespiti yapar.

Su patlağı bulma servisi Bahçeşehir Su kaçak bulma cihazı (makinesi) ile su kaçağı olan yeri kırmadan bulur.  Bu işte tecrübesi olmayan sadece cihazı olan fakat tesisatçı olmayan kişi size çözüm yerine sorun üretecektir. Her eline su tesisatı kaçak bulma makinesi alan kişi evinize gelip su tesisatı kaçağını bulmasını beklemeyin. Neden derseniz aslında kaçağı bulan cihaz değil yine tecrübeli ustadır. Su kaçağı tespiti için net ifade edilmesi gerekir ise durumşudur. Su tesisatı kaçak bulma cihazı olmadan, usta tesisatçı olmadan bulunamaz.  Bu ikisi birbirinin ikamesi olmayıp cihaz ve usta tesisatçı birbirinin tamamlayıcısıdır. Kırmadan su kaçağı tespiti için bizi arayın çözümü düşük maliyetle sunalım.

Su Kaçağının Nedeni ve Belirtileri Nedir?

  • Su kaçağı ve sızıntısı iç hatlarda ise sizlerin faturasına yansımaktadır. Su faturası yüksek gelmeye başladıysa durup düşünmekte fayda vardır. Su faturanız ortalamanın üstünde gelmeye başladıysa şüphe duymalısınız. Su kaçağı sorunundan şüphe ediyorsanızda bizi arayın. Deneyimli ekiplerle su kaçağı tespitini cihazlarla yaparız.
  • Tesisat borusu dışarıdan darbe aldıysa delinmiş olabilir ve buna bağlı su sızıntısı olur.
  • Tesisatta tıkanıklık var ise atık su gider boru bağlantı yerlerinden su sızmaya başlar.
  • Dairede kaynağı belli olmayan bir koku ya da küflenme var ise su kaçağından şüphe edin.
  • Tavanda kararma var ise düşük ihtimalde olsa su kaçağından şüphe edin.
  • Su faturanız birden yükseldiyse su kaçağından şüphe edin.

Bahçeşehir kırmadan su kaçağı tespiti servisi ile görüşün. Su kaçağı ve su sızıntısının vereceği zarar artmadan su kaçağı tespiti ve tamirini isteyin.

Benzer Gönderiler: