Tesisatçı 544 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Bahçelievler yerden ısıtma tesisat temizliği olarak şunu hep söyledik; petek temizleme makinesi ile ısıtma sistem temizliği olmaz. Bahçelievler petek temizliği servisi kalorifer peteklerin temizliğini, petek temizleme makinesi ile yapar. Yerden ısıtma temizliği Bahçelievler servisi peteklerin temizliğinde petek temizleme makinesi  kullanırken yerden ısıtma temizliğinde farklı makine kullanır. Bahçelievler petek tesisat yıkama, merkezi ısıtma temizliği petek temizliği ya da yerden ısıtma temizliği hepsini uygun şekilde sağlıklı yapmaktadır. Bu tesisatı en iyi temizleyecek cihaz ve koruyucu kimyasal ile bu hizmeti sunuyoruz.

Bahçelievler yerden ısıtma tesisat temizliği | Uzmanlar Tesisat

Bahçelievler yerden ısıtma tesisat temizliği | Uzmanlar Tesisat

Bahçelievler yerden ısıtma tesisat temizliği 

Yerden ısıtma sistemi sayesinde ısınanlar her yıl tesisat temizliği hizmeti almayı ihmal etmemelidir.  Çünkü normal kalorifer tesisatına göre daha düşük sıcaklıkta çalışarak evinizi daha iyi ısıtan bu sistemde çamurlaşma ve kireçlenmenin etkisi daha çok olur, bunlar daha hızlı gelişir. Her yıl Bahçelievler yerden ısıtma tesisat temizliği yapacak firmamızdan bu hizmeti alabilirsiniz.

Bahçelievler kalorifer tesisat temizliği için gelen ustalarımız sadece bunun için üretilmiş cihazı sisteme bağlar. Önce sisteme hava verirler, ardından basınçlı su kullanarak tesisatın içindeki atıkları, çamurlaşmayı kolayca temizlerler. İşleri bununla da bitmez. Koruyucu kimyasal bir maddeyi yerden ısıtma tesisatı içine vererek, çamurlaşmayı geciktirir, aynı zamanda evinizin ısınma kalitesini de arttırır.

Yerden ısıtma tesisatı temizliği için normal petek temizleme makinesi kullanılırsa çok iyi verim alınamayacağını bilmenizi isteriz. Normal bir petek temizleme makinesinin yerden tesisatındaki çamurlaşmayı sökecek derecede basınç üretemez. Bu çerçevede istenilen verim alınamayacağından uygulamanın bir işe yaramadığı düşünülür. Oysa yerden ısıtma tesisat temizliği hava ve su ile kurulan sistemle yapılmış olsa tesisatta oluşan çamurlaşma sistemden tamamen sökülecektir. Uygulama bittiğinde ne denli fayda sağladığını görmüş olacaksınız. Bahçelievler Doğalgaz tesisat kombi petek temizleme ile yerden ısıtma sistemlerinin temizliğini ayrı cihazlarla yapılmaktadır.

Yerden ısıtma Sistemi Neden Tercih Edilir?

Yerden ısıtma sistemi giderek daha fazla kullanılmaya başlamıştır. Çünkü kullanan herkes için düşük sıcaklıkta ısınma sağlar, küçük dairelerde yerden tasarruf edilmesine yardımcı olur. Üstelik yaşam alanlarında bağımsız ısınmada sağladığı için, herhangi bir arızada sadece arıza olan yere müdahale ile sorunlar çözümlenebilir. Siz sadece yerden ısıtma tesisatı temizliğine dikkat edip periyodik bakımları yaptırırsanız ısınma sorunu yaşamazsınız.

Benzer Gönderiler: