Tesisatçı 385 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Avrupa Yakası Hizmet Verdiğimiz İlçeler için tesisatçı servis hizmetlerini sunmaktayız. Bize yakın olan bölgelerde tesisatçı servis hizmetlerimizde müşteri memnuniyet odaklı çalışmaktayız.

Avrupa yakası hizmet verdiğimiz ilçeler

Tesisatçı servislerimiz ile Avrupa Yakasında hizmet sunduğumuz semtler aşağıdadır.

İstanbul’da güvenilir birilerini bulmak hayli zor olduğundan bizlerde bunu hizmet alıp sorun yaşayan vatandaştan sizlerden duymaktayız. Bu konuda sizlere yardımcı olmak açısından tesisatçı çağırdığınız zaman nelere dikkat etmeniz gerektiği hususunda birkaç önemli noktaya değinmiş olalım.

 • Çağırdığınız tesisatçı firmadan mı geliyor yoksa kendi başına çalışan biri mi ? Tesisatçı firmadan geliyorsa geri dönüşlerde muhatap olacağınız birilerini bulabilirsiniz. Şahıs olduğu zaman geri dönüş yapılmayabilir ve tesisatçıya ulaşamayabilirsiniz.
 • Size verilen fiyat piyasaya göre çok mu yüksek çok mu düşük ? Verilen fiyat piyasaya paralel olmalıdır. Piyasa ile ilgisi olmayan fiyat verildiğinde bir anormallik olduğunu düşünün.
 • Hizmet alacağınız işle ilgili detaylı bilgi alabilmelisiniz. Sizin istediğiniz hizmet hakkında bilgi vermekten çekiniyor veya veremiyor ise hizmet almamalısınız.
 • Hizmet alacağınız zaman sadece fiyata odaklanıp diğer hususları atlamayın. Hizmet içeriğini iyice sorup teyitleşin.
 • Su kaçağı hizmeti alacaksanız su kaçağının cihazla bulunup bulunmayacağını ve bulunduktan sonra tamir yapıyor mu yapmıyor mu ?
  Su kaçağı için aldığınız fiyat içerisinde hem temiz su tesisatına hem de pis su tesisatına bakılıp bakılmayacağını teyit edin.
  Tıkanıklık açma hizmeti alacağınız zaman ücreti ve açılmaması durumunda ne kadar ücret alınacağını sorun
  Tıkanıklık açıldıktan sonra hemen tekrar tıkanırsa nasıl bir yol izleneceğini sorun
  Petek temizliği hizmeti alacağınız zaman peteklerin temizliğinin nasıl yapılacağı bu yapılırken kimyasal kullanılıp kullanılmayacağını sorun.
  Petek toz temizliği hizmeti alacaksanız petek toz temizliği fiyatı yapılışı hakkında bilgi alıp fiyatını da mutlaka sorun.
  Pimaş yıkama hizmeti alacağınız zaman nasıl bir uygulama yapılacağı hakkında bilgi alamadan bu hizmeti almayın. Fiyatı da mutlaka baştan konuşun ve temizlik yapılacak giderlerle ilgili bilgi verin.

Avrupa Yakası Hizmet Verdiğimiz Semtler

Arnavutköy
Ataköy
Avcılar
Bağcılar
Bahçelievler
Bakırköy
Başakşehir

Bahçeşehir
Bayrampaşa
Beşiktaş
Beylikdüzü
Beyoğlu
Büyükçekmece
Çatalca
Esenler
Esenyurt

Esenkent
Eyüp
Etiler
Fatih

Florya
Gaziosmanpaşa
Güngören

Gürpınar
Hadımköy
Kâğıthane
Küçükçekmece
Sarıyer
Yeşilyurt
Yeşilköy
Sultangazi
Şişli
Topkapı

Yakuplu
Zeytinburnu

Benzer Gönderiler: