Tesisatçı 509 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Avcılar yerden ısıtma tesisat temizliği servisi ile yerden ısıtma sistemlerinde tıkanıklıklarında sistem temizliği yapılarak ısınma sağlanır. Tesisat radyatör ve yerden ısıtma temizliği için uygun bakım cihazları kullanılmalıdır. Kalorifer tesisatı petek temizliği, petek temizleme makinesi ile yapılırken, yerden ısıtma tesisat boru içi temizleme işi hava ve su ile basınç üreten makine ile yapılır. Avcılar kombi kalorifer temizleme ya da Avcılar petek temizleme tesisat yıkama servislerimizden bu hizmeti almanız mümkündür.

Avcılar yerden ısıtma tesisat temizliği | Uzmanlar Tesisat

Avcılar yerden ısıtma tesisat temizliği | Uzmanlar Tesisat

Avcılar yerden ısıtma tesisat temizliği 

Kapalı devre çalışan tesisatta çamurlaşma yoğun olduğu için periyodik bakımlarının yapılması elzemdir. Avcılar alttan ısıtma tesisat temizliği servisimiz yerden ısıtma tesisat temizliği için kimyasal ve cihaz kullanarak sağlıklı bir şekilde hizmet verir. Yerden ısıtma tesisatının kullanımı giderek artmaktadır. Bu şekilde hem yerden tasarruf sağlanır, hem de ısınmanız daha kolay olur.

Yerden ısınma evinizin her yerini bağımsız şekilde ısıtabilir. Bu olası sorunlarda, arızalarda lokal müdahaleyi de olanaklı kılar. Avcılar yerden ısıtma tesisat temizliği yapan firmamız bu hizmeti iki aşamalı şekilde gerçekleştirir. İlk önce hava ve suyla tesisattaki tıkanıklığı açar. Bu sistemin normal kalorifer sistemine göre daha düşük sıcaklıkta çalışması yüzünden çamurlaşma oluşması daha hızlıdır.

İlk etapta makineli kimyasal ilaç ile temizleyen ustalarımız, daha sonra özel bir kimyasal koruyucu kullanır. Kimyasal ilaç sayesinde çamurlaşmanın daha yavaş olmasını sağlayarak daha iyi ısınma sağlanır.

Avcılar yerden ısıtma tesisat temizliği için güvenilir, müşteri memnuniyetine önem veren servisimizden yardım alabilirsiniz. Her sene yerden ısıtma tesisatının temizlenmesi sayesinde ısınmada sorun yaşamaz, yakıtı boşa harcamış olmazsınız. Ekiplerimiz yerden ısıtma tesisatını temizlemek için üretilmiş cihazla hizmet verir.

Mobil Tesisat ile Yerden Isıtma Tesisatı

Mobil ısıtma tesisatı ile yerden ısıtma tesisatı karıştırılabilir. Ancak, yerden ısıtma tesisatı mobil tesisattan farklıdır. Mobil ısıtma tesisatında kullanılan boru kılıflı olup arıza çıkması durumunda kılıftan çıkartılıp gerekli tamir yapıldıktan sonra yerinde takılır. Yerden ısıtma sistemi alttan ısıtma tesisatı diye de bilinir. Yerden ısıtma tesisatının sunduğu her bölümün eşit derecede ısınma konforu önemli bir farklılıktır.

Yerden ısıtma tesisatında çamurlaşma çok daha hızlı olacağından hatta tıkanıklık oluşur sıcak su dolaşımı olanaksız hal alır. Yerden ısıtma sisteminde petek yoktur ve altta zeminde döşeli olan borularda dolaşan sıcak su ile ısınma sağlanır. Mobil tesisatta sadece kılıflı borular vardır plastik borulardan farklı olarak. Periyodik bakım yaptırıldığı takdirde yerden ısıtma tesisatından maksimum verim alınır.

Benzer Gönderiler: