Tesisatçı 152 kez görüntülendi

Avcılar yerden ısıtma tesisat temizliği – Kapalı devre çalışan tesisatta çamurlaşma yoğun olur

Avcılar yerden ısıtma tesisat temizliği servisimiz yerden ısıtma tesisat temizliği için kimyasal ve cihaz kullananarak sağlıklı bir şekilde hizmet verir. Yerden ısıtma tesisatının kullanımı giderek artmaktadır. Bu şekilde hem yerden tasarruf sağlanır, hem de ısınmanız daha kolay olur. Yerden ısınma evinizin her yerini bağımsız şekilde ısıtabilir. Bu olası sorunlarda, arızalarda lokal müdahaleyi de olanaklı kılar. Avcılar yerden ısıtma tesisat temizliği yapan firmamız bu hizmeti iki aşamalı şekilde gerçekleştirir. İlk önce hava ve suyla tesisattaki tıkanıklığı açar. Bu sistemin normal kalorifer sistemine göre daha düşük sıcaklıkta çalışması yüzünden çamurlaşma oluşması daha hızlıdır.

Avcılar Yerden Isıtma Tesisat Temizliğie

İlk etapta bunları kimyasal kullanmadan temizleyen ustalarımız, daha sonra özel bir kimyasal koruyucu kullanarak çamurlaşmanın daha yavaş olmasını sağlayacak, daha iyi ısınmayı sağlayacak diğer aşamayı uygular.

Avcılar yerden ısıtma tesisat temizliği için güvenilir, müşteri memnuniyetine önem veren servisimizden yardım alabilirsiniz. Her sene yerden ısıtma tesisatının temizlenmesi sayesinde ısınmada sorun yaşamaz, yakıtı boşa harcamış olmazsınız. Ekiplerimiz yerden ısıtma tesisatını temizlemek için üretilmiş cihazla hizmet verir.

Birde mobil ısıtma tesisatı var ancak, yerden ısıtma tesisatı mobil tesisattan farklıdır. Mobil ısıtma tesisatında kullanılan boru kılıflı olup arıza çıkması durumunda kılıftan çıkartılıp gerekli tamir yapıldıktan sonra yerinde takılır. Yerden ısıtma tesisatının sunduğu her bölümün eşit derecede ısınma konforu önemli bir farklılıktır. Yerden ısıtma tesisatında çamurlaşma çok daha hızlı olacağından hatta tıkanıklık oluşur sıcak su dolaşımı olanaksız hal alır. Periyodik bakım yaptırıldığı takdirde yerden ısıtma tesisatından maksimum verim alınır.