Tesisatçı 1056 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Ataşehir su kaçağı tespiti servisi her türlü su kaçağı için kırmadan tespit yapmaktadır. Tesisatta çeşitli nedenlere dayalı su sızması olması su kaçağı olarak adlandırılır. Bazen yağmur suyu, bazen zemindeki suyun alt kattan çıkması hepsi su kaçağıdır.

Ataşehir Su Kaçağı Tespiti ile Su Kaçağının Nedenleri

Su kaçağının oluşumu hakkında bir bilgi sahibi olabilmek için sahada bu ve benzeri su tesisatı arızalarının tespitinde ve onarımında bulunmak tecrübe gerektirir. Öncelikli husus su kaçaklarının nedeni tek bir unsura her daim bağlanamaz. Bizde olası nedenleri aşağıda sıralayarak bu konuda üzerimize düşeni yapmış olalım.

  • Tıkanıklığa neden olan atıkları bakkallarda yada nalburlarda satılan lavabo açıcılarla açmaya çalışırlar. Bunun sonucunda bu kimyasallar tesisat borularında tahribatlara neden olarak kaçak oluşmasına neden olurlar.
  • Boruların darbe alması sonucu su kaçağı olabilir,
  • Tesisat borusunun yanlışlıkla delinmesi su kaçağı neden olur.
  • Eski tip borularda çatlaklar oluştuğunda su kaçağı olabilir,
  • Demir boru tesisatında korozyona bağlı delinmeler olduğunda su kaçağı olabilir.

Ataşehir Su Kaçağı Tespiti | Uzmanlar Tesisat

Su Tesisatı Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Firmamız öncelikle su kaçağı tespiti yapmak için kaçağın olduğu şüphelenilen bölgede tarama yapmaktadır. Tarama yaparken kullandığımız cihazlarımız ise son teknoloji ürünüdür. Bu cihazlar asla yanlış bir yönlendirme yaparak işimizi uzatmamıza neden olmamaktadır. Bu cihazlar bu işi profesyonel yapan firmamız haricinde bizler gibi kurumsal yapıya sahip  firmada bulunmaktadır.

Artık yeni yöntemlerle, cihazlarla su kaçağı daha kolay tespit edilmekte, herhangi bir yerin kırılmasına gerek kalmadan borunun tamiri yapılmaktadır. Bu bağlamda su kaçak tespiti ile ilgili  en anlamlı altı dolu açıklamalar yapmak bu işi anlaşılır kılacaktır. Bu çizgiden yola çıkarak yıllardan beri su kaçaklarını kırma dökme yapmadan cihazla tam yer tespiti yapmaktayız. Ataşehir su kaçak tespiti servisi bu konuda deneyimli ve bilgilidir.

Ataşehir su kaçağı tespit servisi olarak, su kaçak tespit cihazını kullanarak boruda noktasal tespit yapmakta ve bu alandan boru onarılmaktadır. Bu yüzden eskiden olduğu gibi strese girmenize gerek yok. Su kaçağına engel olamazsınız, ancak su kaçağını cihazla tespit ettirme şansınız var. Evinizde başka tadilatlara girişmenize gerek kalmadan bundan kurtulabilirsiniz.

Su kaçağının etkilerini anlatmak bile can sıkıcıdır. Evinizin bu nedenle göreceği hasarları sizlerde tahmin ediyorsunuz. Hem su faturalarında yükselme olacak, hem de evinizde maddi hasarlar olacak. Bu yüzden su kaçağını fark ettiğiniz zaman gecikmeden Ataşehir su kaçağı tespiti servisinden  destek almalısınız.

Su Kaçağı Var ise Nasıl Anlarım?

Sürekli olarak suyun bulunduğu su tesisatlarında zaman içinde sorun yaşanması kaçınılmaz olur. Bu konuda özellikle bayanların çok dikkatli olması gerekir.

Banyoda, odalarda kısaca her yerde duvarlarda olan nemlenmeyi, rutubeti izlemeleri gerekir.

Bu arada tavanlarda oluşan kara leke gibi oluşumlara da  dikkat etmek gerekir. Bu üst katta gelen bir su kaçağının habercisi olabilir.

Ataşehir su kaçağı tespiti hizmetini yıllardan bu yana büyük bir titizlikle veren firmamız sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için çalışmaktadır.

Ataşehir su kaçağı tespiti servisi daima müşteri memnuniyeti ve siz değerli müşterilerimize uyguladığı ekonomik fiyat politikasıyla hizmet vermektedir. Su kaçağı tespiti hizmeti veren firmamızdan hizmet almak istiyorsanız telefonlarımızı arayın. Randevulu çalıştığımız süre içerisinde sizlere verdiğimiz zaman dilimi içerisinde adreste oluyoruz. Su kaçağı tespiti yapan firmamız, su kaçaklarını kırmadan cihazla tespit etmekte tamirini de yapmaktadır.

Benzer Gönderiler: