Tesisatçı 1345 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Tesisatçı için büyük kolaylıkların ortaya çıkmasını sağlayan elektronik cihazlar, hem tesisat firmalarının hem de bu hizmeti alacak bireyler için büyük fırsatlar sunmaktadır. Bu anlamda petek temizleme cihazı ile peteklerin sökülmesine gerek kalmadan tek noktadan cihazın bağlanması ile etraf kirlenmeden pratik uygulama ile kalorifer tesisatı ve petekler temizlenir.  Arnavutköy petek temizliği servisi olması gerektiği gibi cihaz ve kimyasal ile petek ve tesisat temizliğini yapmaktadır. Zaman geçtikçe petek temizleme uygulamasının faydaları petek temizleme hizmeti yaygınlaştıkça bilinirliği de artmıştır.

Arnavutköy Petek Temizliği

Kalorifer petek tesisat temizliği çok bilinen veya profesyonel cihaz ile yapılan uygulama olmadığından, peteklerdeki ısı kayıplarının çözümü noktasında çok bilinen bir uygulama yoktu. Tesisatçıların bu anlamda yaptıkları bir uygulama kalorifer tesisatının siyahlaşmış suyunu boşaltıp tesisata su ilave etmesinden ibaretti. Bu yapılanın kalorifer tesisatında ısı artışına yol açması düşünülemez. Arnavutköy petek temizliği servisi olarak geriye dönüp bakıldığında bu uygulamaların çok faydalı olmadığı  net görülebilir.

Arnavutköy Petek Temizliği – Petek Temizliği Neden Yapılır?

Zamana ve kullanıma bağlı olarak kalorifer tesisatında çamurlaşmanın ve kireç tabaka oluşumunun ısı iletkenliğini olumsuz etkilediği net görülmüştür. Bu oluşumun önüne petek temizleme cihazı ve petek temizleme kimyasalı ile yapılan temizlikle geçilir. Yapılan temizlik ile kalorifer tesisat boru çapları açılarak sıcak su debi artışı sağlanır. Petek kanallarındaki tıkanıklık giderilerek sıcak suyun  bütün kanallarda dolaşımı sağlanarak homojen ısınma sağlanmış olur.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Arnavutköy petek temizliği servisi olarak petekler için yapılacak en iyi uygulamanın cihaz ve kimyasal ile yapılan uygulama olduğunu söyleyebiliriz. Bu uygulamada petekler yerlerinden sökülmez ilaç ve cihaz sayesinde tüm kalorifer tesisatı ve petek kanalları temizlenir. Etraf kirlenmez ön hazırlığa gerek duyulmaz ve bu uygulama yapılırken kombi filtresi de temizlenir.

Yıllardan beri peteklerim ısıtmıyor diyenlerin olduğunu da çok iyi bildiğimiz için zaman kaybetmeden bu hizmet ile tanışmalarını sağlıyoruz. Petek temizliği hizmetini alan birey için ne denli fayda sağladığına çok şahit olduk.

Benzer Gönderiler: