Tesisatçı 381 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Anadolu Yakası Hizmet Verdiğimiz Semtler arasında çok farklı bölgeler bulunmuyor. Önceden Anadolu yakasının tamamına hizmet veriyorduk ancak artan trafik ve maliyetler ve en önemlisi zaman kaybı çok fazla oluyor. Bütün bu nedenlere bağlı olarak Anadolu yakası tesisatçı hizmetlerimiz çok kısıtlı olmaktadır. Değişen şartlar ve hizmet maliyetleri bizi bu anlamda yeniden hizmet verdiğimiz ilçeleri düzenlemeye itmiştir.

Birde hizmet verdiğiniz bölge çok uzak olduğunda olası bir geri dönüş olduğunda anında müdahale şansı olmuyor. Böyle bir tablo da müşteri mağduriyeti oluşuyor ve müşteri memnuniyet garantisi ortadan kalkıyor. Tesisat işi yaptınız ve ufak da olsa bir sıkıntı oldu tekrar yeni işe gider gibi o arızayı gidip çözmüyorsanız bu işin devamlılığından bahsedemezsiniz.

Anadolu Yakası Hizmet Verdiğimiz Semtler Kısıtlı

Tesisatçı servislerimiz ile tesisat arızalarına cihazla çözüm sunuyoruz. Tesisatta zamana ve kullanıma bağlı bazen biz kaynaklı bazen dış etkenler kaynaklı bazen de tesisat montaj aşamasında iken yapılan hatalar kaynaklı arızalar yaşamaktayız. Yaşanan bu arızaların çözülmesi için çağıracağınız tesisatçı bir tarafı onarırken diğer tarafı kırmamalıdır. Ancak tesisatçı çağıracağınız zaman dikkat etmeniz gereken bir kaç hususu da vurgulama istiyorum

Bu açıdan hizmet alacağınız tesisatçı da aranan bazı özelliklere dikkat etmelisiniz. 

  • Tesisatçı cihazla arızayı bulmalı ve onarmalıdır
  • Tesisatçı firma bünyesinde çalışan bir tesisatçı olmalıdır. Bu geri dönüş yaptığınızda muhatap bulma anlamında önemlidir.
  • Su kaçağı arızasının cihazla tam yer tespiti ile bulup aynı anda tamir ediyor olmalıdır. Tespit ve tamir aynı elden olursa daha uygun fiyatla bu arızadan kurtulmuş olursunuz.
  • Tıkanıklık olduğunda tesisattaki tıkanıklığı kırmadan tıkanıklık açma cihazı ile kısa sürede açabilecek tesisatçı çağırmak her açıdan fayda sağlayacaktır.
  • Peteklerde oluşan kirliliğin cihaz ve kimyasal ile temizlenmesi profesyonel tesisatçı servisi tarafından yapılması kışın ortasında soğukta kalmaktan sizi koruyacaktır.
  • Pimaşlarda sürekli tıkanıklık olduğunda bundan kurtulmak için pimaş yıkama gerekli olup bunu tam anlamıyla  cihazla yapabilecek nitelikli tesisatçı çağırmanız faydanıza olacaktır. Bahse konu bu noktalarda hizmet alam gereksinimi doğduğunda kurumsal tesisatçı firmalar ile iletişime geçmeniz sağlıklı hizmet almak adına atılan adım olacaktır.

Benzer Gönderiler: