Tesisatçı 493 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Alt kata sızan su nasıl bulunur sorusu için öncelikli husus profesyonel makineler ile noktasal su kaçağının tespiti şeklinde olmalıdır. Üst kattan su damlıyor, alt kata su sızıyor ise fayans aralarından sızan su olabileceği gibi atık su borularından da su sızabilir. Alt katınıza su sızması durumunda alt kata sızan suyun kaynağı bulunup borunun tamir edilmesi gereklidir. Banyo gideri su kaçırıyor ve su alt kata su sızıyorsa, su kaçağı ve su sızıntısı tespiti uzman tesisatçılara tarafından erken yaptırılmalıdır. Tuvaletten alt kata su sızması durumunda da kameralı pimaş içi görüntüleme yapılması gereklidir.

Alt kata sızan su nasıl bulunur 

Alt kata sızan su nasıl bulunur bu durum genelde  üst kattaki evin tesisatından dolayı oluşur. Bu nedenle üst katta tıkanıklık ya da su kaçağı bulma çalışması yapılmalıdır. Alt kata sızan su tuvaletten, banyo ya da mutfaktan olabilir. Alt kata damlayan su kaçağı nasıl bulunuyor, neler yapılıyor servisimize bu konuda danışabilirsiniz. Sızıntıyı bulmak için ustalar kameralı cihaz, robot kullanırlar. Bu yöntemle hizmet veren bir tesisatçınız varsa evinizde fayanslar kırılmadan sızıntı tespiti yapılır.

Alt kata sızan su nasıl bulunur? | Uzmanlar Tesisat

Alt kata sızan su nasıl bulunur? | Uzmanlar Tesisat

Alt kata sızan su tuvaletten oluyorsa, kameralı cihazla kırmadan zarar vermeden sorun giderilir. Muhtemelen tıkanıklık yüzünden tuvaletten alt kata su sızıntısı oluyordur. Bunun yeri tam olarak bulunur ve tıkanıklık açmak içinde robot denilen cihaz kullanılır. Alt kata damlayan su için yeni yöntemleri kullanan bir tesisatçı çağırmanızı öneririz. Bu sayede çok kolay şekilde sızıntının nedeni bulunur. Alt kata su sızıyorsa, komşunuzu daha fazla mağdur etmeyin. Cihazla ustalarımız tespit yapsın etrafa zarar vermeden sızıntıyı keselim. En uygun fiyatlarla hizmet verelim.

Tesisatta oluşan sızıntı zamanında tespit edilmediği takdirde etrafa vereceği zarar artacak bu paralelde de maliyette artacaktır. Su sızıntısı bulunup tamir edilmediğinde duvarlarda rutubet olacak buna bağlı olarak da koku oluşacaktır. Bu durum devam ettiğinde tadilat gerektiği için birden fazla usta çağırmanızda gerekeceğinden hem zaman kaybı hem de para kaybınız olacaktır.

Benzer Gönderiler: