Tesisatçı 97 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Alibeyköy Su Tesisatçı Telefonları ile su tesisatı arıza durumunda hızlı kolay ulaşım sağlayarak sorunun çözülmesini sağlayın. Alibeyköy servisi ile su tesisatı alanında sizlere hizmet veren Uzmanlar Tesisat çoğu tesisat işlerinizi uzman ekipleri ile yapmaktadır. Kısa sürede sizlere servis araçlarımız ile ulaşılacaktır. Alibeyköy’de su tesisatı hizmeti almak için hemen bizi aramanız yeterli olacaktır.

Su tesisat işlerinin yanında pimaş yıkama, tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti ve petek temizliği işlerini de cihazlarla yapmaktadır. Her iş için ayrı bir usta çağırmak yerine çoğu tesisat işinizde tek ustayı çağırın.

Alibeyköy Su Tesisatçı Telefonları | Uzmanlar Tesisat

Alibeyköy Su Tesisatçı Telefonları | Uzmanlar Tesisat

Alibeyköy Su Tesisatçı Telefonları ile Kolay Çözümler

Tesisata Su Basma çokça sorulan evde yapılabilecek bir iş olup uzaktan yardım alınarak yapılabilir. Isınma yöntemi olarak kalorifer tesisatı kullanıyorsanız, bazen tesisata su basma durumunda kalabilirsiniz. Bunun çeşitli sebepleri olabilir. Eğer sıkça tesisattaki suda eksilme oluyorsa, suyun basıncı düşüyorsa, peteklerde ısınma sorunu yaşanıyorsa, tesisata su basmanız gerekir. Hemen kombinin üzerindeki su basıncının kontrol ederek normal değerlerine göre değerlendirin.

1,5-2,0 bar değerinden daha düşük olduğunu gördüyseniz tesisata su basmanız gerekir. Bunu kombinin altında bulunan su doldurma musluğu yardımıyla yapabilirsiniz. Musluğu saat yönünün tersine çevirerek, bir yandan da su basıncının değerini kontrol ederek tesisata su basın. Basınç normale döndüğünde ise, musluğu yeniden kapatabilirsiniz.

Tesisata su basma sırasında suyu fazla basmanız halinde hiç telaş yapmayın. Kombi tahliye hortumundan bunu kendiliğinden geriye boşaltacaktır. Eğer kombi kalorifer bakımı yapıldıysa, peteklerden hava aldıysanız, tesisatta kaçak varsa sıkça tesisattaki suyun eksildiğini göreceksiniz. Bu nedenle kombide bulunan su basınç değerini arada bir kontrol etmeniz gerekir. Tesisata su basma kolay bir işlem olduğu için, hemen eksilen suyun yerine konmasını sağlamalısınız.

Su tesisatçıları ile Tesisat Arıza Giderme

Su tesisatçısını aradığınızda petek temizliği hizmeti de alabilirsiniz, pimaş yıkama hizmeti de alabilirsiniz. Ya da gider boru tıkalı ise borunun kırma dökme olmadan açılmasını da isteyebilirsiniz. Profesyonel makineler ile su tesisat arıza giderme de artık çok daha kolay bir hal almıştır. Bu açıdan bakıldığında cebinizden çıkacak para da daha az olacaktır. Zaman kabınız da aynı ölçüde az olacaktır.

Benzer Gönderiler: