Tesisatçı 206 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Alibeyköy su tesisatçı telefonları ile su tesisatı arızalarında hızlı kolay ulaşım sağlayın. Alibeyköy servisimizle su tesisatı alanında sizlere hizmet veriyoruz. Uzmanlar Tesisat çoğu tesisat işlerinizi uzman ekipleri ile yapmaktadır. Alibeyköy’de su tesisatı hizmeti almak için hemen bizi aramanız yeterli olacaktır.

Su tesisatının yanında pimaş yıkama, tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti, petek temizliği işlerinide cihazlarla yapmaktayız. Her iş için ayrı bir usta çağırmak yerine çoğu tesisat işinizde tek ustayı çağırın.

Alibeyköy Su Tesisatçı Telefonları | Uzmanlar Tesisat

Alibeyköy Su Tesisatçı Telefonları | Uzmanlar Tesisat

Alibeyköy Su Tesisatçı Telefonları ile Kolay Çözümler

Tesisata su basma çokça sorulan sorulardandır. Bu iş evde yapılabilecek bir iş olup uzaktan yardım alınarakda yapılabilir. Isınma yöntemi olarak kalorifer tesisatı kullanıyorsanız, bazen tesisata su basma durumunda kalabilirsiniz.

Bunun çeşitli sebepleri olabilir.

  • Eğer sıkça tesisattaki suda eksilme oluyorsa,
  • Suyun basıncı düşüyorsa,
  • Peteklerde ısınma sorunu yaşanıyorsa, tesisata su basmanız gerekir.

Hemen kombinin üzerindeki su basıncının kontrol ederek eksik suyu tamamlayın.

1,5-2,0 bar değerinden daha düşük olduğunu gördüyseniz tesisata su basmanız gerekir. Bunu kombinin altında bulunan su doldurma musluğu yardımıyla yapabilirsiniz. Musluğu saat yönünün tersine çevirin. Bir yandanda su basıncını kontrol ederek tesisata su basın. Basınç normale döndüğünde ise, musluğu yeniden kapatabilirsiniz.

Tesisata su basma sırasında suyu fazla basmanız halinde hiç telaş yapmayın. Kombi tahliye hortumundan bunu kendiliğinden geriye boşaltacaktır. Eğer kombi kalorifer bakımı yapıldıysa, peteklerden hava aldıysanız su eksilebilir. Tesisatta kaçak varsa sıkça tesisattaki suyun eksildiğini göreceksiniz. Bu nedenle kombide bulunan su basınç değerini arada bir kontrol etmeniz gerekir. Tesisata su basma kolay bir işlem olduğu için, hemen eksilen suyu tamamlayın.

Su tesisatçıları ile Tesisat Arıza Giderme

Su tesisatçısını aradığınızda petek temizliği hizmeti de alabilirsiniz. Giderlerde kirlenme varsa pimaş yıkama hizmeti de alabilirsiniz. Yada gider boru tıkalı ise borunun kırma dökme olmadan açılmasınıda isteyebilirsiniz. Profesyonel makineler ile su tesisat arıza gidermede artık çok daha kolay bir hal almıştır. Bu açıdan bakıldığında cebinizden çıkacak para da daha az olacaktır. Zaman kabınız da aynı ölçüde az olacaktır.

Benzer Gönderiler: