su sızıntısı var 436 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Su sızıntısı zeminden su geliyor şikayetleri acil çözüm bekleyen sorunlardandır. Zemin dairede oturan için su sızması, zemin topraktan gelen su sızması ya da bodrumdan su çıkması hayatı zorlaştırır. Temeli su alan binada  bodruma su dolması, temelden su sızıntısı olması ya da  zeminde su birikiyor olması sürpriz değildir. Topraktan su çıkmadığından eminseniz zeminde ıslaklık var ise tesisatta kaçak olma ihtimali yüksektir. Bu gibi bir durumda su kaçak bulma cihazı ile su tesisatı ve atık su tesisatı kontrol edilip su kaçağı bulunmalıdır.

Su sızıntısı zeminden su geliyor 

Her zaman ihtiyacımız olan su tesisatında arıza oluşması sonucu su kaçağı var ise ne yapacağım diye bir arayış içerisine girebilirsiniz. Tesisatta oluşan bu arızanın giderilmesi önemli ve elzemdir. Çünkü su tesisatında boru hattı boyunca dolaşan su, bütün ihtiyaçlarımızı karşıladığından burada bir arıza olması bizleri e olumsuz etkiler.  Tesisatta su akıntısı olması olası bir durum olup oldukça normaldir. Tesisatın eskimesi, boruların aşınması su sızıntısının önemli sebepleridir.

Su sızıntısı zeminden su geliyor | Uzmanlar Tesisat

Su sızıntısı zeminden su geliyor | Uzmanlar Tesisat

Tesisatta su kaçağı var diye endişe etmenize de gerek yoktur. Deneyimli, işinin ehli ustalarla hizmet veren bir tesisatçınız olsun yeter. Bu konuda servisimizden her zaman yardım alabilirsiniz. Tesisatınızda kaçak var diye yakınmak yerine çözüm yolu nedir ona bakmak gereklidir. Bunlar bir tesisatta oluşabilecek normal sorunlardır. Önemli olan size yardımcı olacak bir tesisatçınızın olmasıdır. Zeminden su geliyor ise ve siz bodrum katta değilseniz bu tesisat borularının birinde sızıntı olduğunu gösterir. Bodrum katında zeminden yani topraktan su sızması olasılığı da vardır.

Tesisatçınız kırmadan su sızıntısını tespit ederek size yardımcı olabilir. Özel cihazlar kullanarak, etrafı kırmadan su akıntısının yeri tespit edilebilir. Deneyimli ve işinin ehli ustalar bunu hata yapmadan bulur. Bu yüzden su akıntısı zeminden su geliyor ise hemen tesisatçınızı arayın. Verilen saatte adrese gelip kırmadan su sızıntısı zeminden su geliyor arıza sebebini tespit etsinler. Etrafa zarar vermeden zaman kaybı yaşanmadan tam yer tespiti ile kalıcı çözüm sunsunlar. Kurumsal tesisatçı firma ile çalışarak sürpriz maliyetlerin önüne geçin kolay çözüm yolunu seçin.

Benzer Gönderiler: