su sızıntısı var 107 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Banyoda su kaçak tespiti yapan firmalar, su borularındaki su kaçağını kırmadan noktasal su kaçağı tespiti yöntemi ile bulur. Güvenilir su kaçağı tespiti yapan firma, su kaçağı ve su sızıntıları cihazlarla tespit eder. Su kaçak tespit işleri yapan firmalar, görüntülü su kaçak tespiti ile de atık su boru içlerini görüntüleyerek su sızıntılarını tespit eder.

Su kaçağı tespiti ve tamiri yapılacağı zaman cihaz olmadan su kaçağı tespiti yaparım diyen kişi veya kuruluştan hizmet almamanızı öneririz.  Kameralı su kaçak tespit fiyatı düşük maliyetli su kaçaklarını kırmadan bulan firma ile çalışma her açıdan fayda sağlar.

Banyoda su kaçak tespiti yapan firmalar | Uzmanlar Tesisat

Banyoda su kaçak tespiti yapan firmalar | Uzmanlar Tesisat

Banyoda su kaçak tespiti yapan firmalar ile kameralı su kaçağı tespiti

Banyo’da su kaçak tespiti yapan firmalardan biri olan Uzmanlar Tesisat su kaçağı tespit işleminde kesin yer tespiti yapılmadan hiçbir şekilde kırma yapmaz. Kameralı ya da akustik dinlemeli su kaçağı bulma cihazları ile tarama yapılarak veri alınması yolu ile patlak su borusu tespit edilir. Su kaçaklarının sadece tamir aşamasında tamire elverişli olacak şekilde bir kırma işlemi uygulanmaktadır.

Üst kattan banyo tavanı damlama ve küflenme yapıyor ise iz su kaçağını buluruz. Üstünüzdeki dairenin tavanından su sızıyor ise sızan suların kaynağının su tesisatından olup olmadığının tespiti için bu konuda uzmanlaşmış kurumsal firmalardan yardım almanız gerekir. Bu durumda evinize çağırdığınız firmanın cihaz ile su kaçağı bulma yöntemini kullandığından emin olmalısınız. Aksi halde eski yöntem olan kırarak su kaçağı bulmayı kullanan firmalar komşunuzun fayans ve duvarlarını kırarak su kaçağı tespiti yapmaya çalışacaktır. Uzmanlar Tesisat Su Kaçağı Bulma işinde profesyonel olup su kaçağı tespiti aşamasında kırım yapmaz.

Banyo su kaçağı tespiti nasıl yapılır?

Banyo’da su sızıntı tespiti akustik dinleme cihazı ve kamera ile yapılmaktadır. Evinizde ya da komşunuzun banyosundan size sızan bir su olduğundan vakit kaybetmeden bizi arayın. Uzmanlar Tesisat firması olarak size en hızlı şekilde geri dönüş yapıp gelişmiş su kaçağı bulma ve su sızıntısı bulma yöntemleri ile sorunlarınızın kaynağını en doğru şekilde saptamaktayız. Noktasal olarak saptanan bu bölgelerin tamirini de servis çalışanlarımız çözer. En hızlı ve doğru şekilde yöntemler izleyerek aynı sorunun bir daha yaşanmaması için çabalamaktadır. Banyo tavanından su sızıyor ise cihazla kırmadan bulup tamiratını da yapıyoruz. Banyo su kaçağı tespiti ve tamiri noktasında kalıcı garantili çözüm sunmaktayız.

Benzer Gönderiler: