su sızıntısı var 187 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Banyoda su kaçak tespiti yapan firmalar, su borularındaki su kaçağını kırmadan cihazla bulur.  Noktasal su kaçağı tespiti yöntemi için cihaz şarttır. Güvenilir su kaçağı tespiti yapan firma, su kaçağı ve su sızıntılarını cihazlarla tespit eder. Su kaçak tespit işleri yapan firmalar,atık su boru içlerini görüntüleyerek su sızıntılarını tespit eder. Görüntülü su kaçak tespiti içinde kamera olmazsa olmazlardandır.

Su kaçağı tespiti ve tamiri yapılacağı zaman cihaz olmadan su kaçağı tespiti yaparım diyenden uzak durun. Kameralı su kaçak tespit fiyatı düşük maliyetli su kaçaklarını kırmadan bulan firma ile çalışma her açıdan fayda sağlar.

Banyoda su kaçak tespiti yapan firmalar | Uzmanlar Tesisat

Banyoda su kaçak tespiti yapan firmalar | Uzmanlar Tesisat

Banyoda su kaçak tespiti yapan firmalar ile kameralı su kaçağı tespiti

Banyo’da su kaçak tespiti yapan firmalardan biri olan Uzmanlar Tesisat bu sektörde eskidir. Su kaçağı tespit işleminde kesin yer tespiti yapılmadan hiçbir şekilde kırma yapmayız. Kameralı ya da akustik dinlemeli su kaçağı bulma cihazları ile tarama yaparız. Cihazlarla patlak su borusunu tespit ediyoruz. Su kaçaklarının sadece tamir aşamasında tamire elverişli olacak şekilde bir kırma işlemi uygularız.

Üst kattan banyo tavanı damlama ve küflenme yapıyor ise biz su kaçağını buluruz. Üstünüzdeki dairenin tavanından su sızıyor ise sızan suların kaynağını cihazla buluyoruz. Su kaçağının su tesisatından olup olmadığının tespiti için bu konuda uzmanlak ve cihaz gereklidir.  Bu durumda evinize çağırdığınız firmanın cihaz ile su kaçağı bulma yöntemini kullandığından emin olmalısınız. Aksi halde eski yöntem olan kırarak su kaçağı bulmayı kullananlarla uğraşmak zorunda kalırsınız. Bu kişiler fayans ve duvarlarını kırarak su kaçağı tespiti yapmaya çalışacaktır. Uzmanlar Tesisat Su Kaçağı Bulma işinde profesyonel olup su kaçağı tespiti aşamasında kırım yapmaz.

Banyo su kaçağı tespiti nasıl yapılır?

Banyo’da su sızıntı tespitini akustik dinleme cihazı ve kameralarla yapıyoruz. Evinizde ya da komşunuzun banyosundan size sızan bir su olduğundan vakit kaybetmeden bizi arayın. Uzmanlar Tesisat firması olarak size en hızlı şekilde geri dönüş yaparız.  Gelişmiş su kaçağı bulma ve su sızıntısı bulma yöntemleri ile tesisat arızalarını gideririz.  Noktasal olarak saptanan bu bölgelerin tamirini de servis çalışanlarımız yapar. En hızlı ve doğru şekilde yöntemler izleyerek aynı sorunun bir daha yaşanmaması için çabalarız. Banyo tavanından su sızıyor ise cihazla kırmadan bulup tamiratını da yapıyoruz. Banyo su kaçağı tespiti ve tamiri noktasında kalıcı garantili çözüm sunmaktayız.

Benzer Gönderiler: