su sızıntısı var 481 kez görüntülendi

Su sızıntısı bulma servisi

Yaşam alanlarında suyun kullanıldığı her yerde başımıza gelebilecek olan su sızıntıları, sizler farkına varana kadar geniş bir alana yayılarak çevreye zarar verecektir. Su sızıntısının nereden geldiği konusunda gözle tespit yapılamayacak kadar etrafa yayılım gösterecektir. Bu durumda su sızıntısı bulma çalışması zorlaşacaktır. Bunun tespit edilmesinin en kolay yolu teknolojik cihazlarla yapılacak çalışmalardır. Kısa sürede kırmadan su sızıntısının tespit edilerek  bölgenin tamiri yapılmaktadır.

İhmal edilen su sızıntıları sağlığı etkileyen, çevreye kötü kokuların yayılmasına sebep olan bir sorundur. Ayrıca su sızıntısının bekletilmesi sadece tesisatınızda değil evinizin diğer bölümlerinde tadilatı gerektiren tatsız bir durumdur. Suyla birlikte duvarların nemleneceği, rutubet meydana geleceği, parkelerin, laminant döşemelerinin zarar görebileceği unutulmamalıdır. Sizlere daha fazla mali külfet getirecek olan ihmalkâr hareketlerden kaçınmanız gerekmektedir. Unutmayın hem sağlığınız, hem cebiniz, hem de komşuluk ilişkileriniz bundan zarar görebilir. Su sızıntısı ihmale gelmeyecek kadar önemlidir.

Su sızıntısı olduğunda pis su tesisatında sızıntı olsa bile artık borularınızın içi teknolojik cihazlarla görüntülenerek kolayca tespit edilmektedir. Bu kadar zahmetsiz bir uygulama varken, neden su sızıntısını ihmal etmemeniz gerektiğini sizlere anlatmak istedik. Bu hizmeti kurumsal çalışan, uzman ve deneyimli kadrosu olan, teknolojik cihazlara sahip olan tesisat firmalarından rahatlıkla alabilirsiniz. Tesisat firmalarına mutlaka su sızıntısı tespitini hangi yollarla yapacaklarını sorunuz.

Cihazla su sızıntısı bulma kırmadan yapılabilmektedir.

Su sızıntısı bulma

Daha sonra mağduriyet yaşamamak için bunu ihmal etmemeniz gerekir.Su sızıntısı bireysel olarak bulmak çok zor olduğu gibi cihazla hizmet vermeyen tesisatçı da su sızıntısını kırma yapmadan bulamaz.Tadilat gerektirici durum ortaya çıkmaması için su sızıntısı bulma uygulaması cihazla yapılmalıdır.

Diğer su tesisatı kaçak bulma hizmetlerimiz;

Su Kaçağını Cihazla Bulma,

Cihazla Tıkanıklık Açma,

Cihazla Petek Temizleme,

Yerden Isıtma Temizlik,

Merkezi Isıtma Bakım,