su sızıntısı var 1338 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı Oyu: 5,00 - 1 Oy)
Gönderiyi OylaLoading...

Kırmadan su sızıntı tespiti – Tesisatta oluşan su sızması cihaz ile noktasal bulunup tamir edilir

Su tesisatında oluşan sızıntısını bulmak  artık eski ve klasik yöntemlere göre çok daha pratik uygulamalar ve cihazlar sayesinde kırma dökme olmadan bulunabilmektedir. Kırmadan su sızıntı tespiti işlemi öncesi tüm musluklarınız ve su tesisatlarının çıkışları kapalı olmasına rağmen sayaçta hareket varsa su sızıntısından bahsedebiliriz. Tesisatın yıpranmış olması, dışarıdan istenmeden yapılan deformasyonlar sebebi ile su sızıntısı kendini gösterebilir. Tabii bu durum eski binalarda genellikle çok sık rastlanan bir tesisat sorunudur.

Su kaçağı sorunu olan bir tesisatta duvardan su geliyor diye şikâyet etmeniz oldukça normal bir sonuç. Boruların içinde kontrolü şekilde kullandığımız suyun bu şekilde sızıntı yapması halinde, evinizdeki bu etkilere maruz kalırsınız. Elbette bunlara engel olmanız oldukça zordur, hatta olanaksız gibidir. Çünkü su sızıntısı çeşitli sebeplerden tesisatınızı etkileyebilir. En sık olarak borulardaki yıpranma, eskime ya da dışarıdan alınan bir darbe su kaçağına sebep olabilir.

Fakat su kaçağından ve su sızıntısından en kolay şekilde kurtulmak sizin elinizdedir. Eğer cihazla su kaçağı tespiti yaptırırsanız, evinizde fayanslar kırılmaz, kısa sürede kırmadan su sızıntı tespiti ve su kaçağı belirlenerek boru tamiri yapılır. Bu yüzden tesisatçının hangi yöntemle su sızıntısını ve su kaçağını bulacağını önceden sorgulayın.

Eskiyen tesisatlardan kırmadan su sızıntı tespiti işlemi pratik elektronik cihazlarla mümkündür. Kırmadan su sızıntı tespiti teknolojik olanakların olmadığı zamanlarda büyük masraflara neden olarak büyük zararlarla karşı karşıya kalmanıza sebep verip maliyetli onarım gerçekleşiyordu. Kırmadan su sızıntı tespiti artık teknolojinin son harikası ürünler ile firmamız tarafından kolayca noktasal tespit yapılarak onarımını gerçekleştirmekteyiz.

Bahse konu tesisatta yenilikçi bu teknoloji çıkana kadar sızıntılarda bize ve siz değerli müşterilerimiz zor durumlar ile mücadele etmekteydi. Elktronik bu cihazlar ile kırmadan hiçbir alana zarar vermeden rahatlıkla su sızıntı tespiti yapılabilmektedir. Ola ki tesisatta böyle bir sorun ile karşılaştınız, evinizi kırıp dökmeye fayanslara duvarlara zarar vermeye artık son veriyoruz.

Kırmadan su sızıntı tespiti

 Kırmadan su sızıntı tespiti için teknolojik aletlerin gelişmesiyle birlikte hem pratik bir şekilde hem de kırma dökme yapmadan firmamız sayesinde sizlere kolaylıkla bu sorunların üstesinden gelebileceğimizin garantisini veriyoruz. Su kaçaklarının gözle tespit edilememesi gibi durumlarda devreye kırmadan su sızıntı tespiti uygulaması girmektedir. Bahsettiğimiz bu uygulamayı yapmak uzmanlar dışında işin ehli olmayan tesisatçının yapabileceği bir işlem değildir. Tesisatta oluşan su sızıntısını noktasal bulma  konusunda ki garantiyi daha önce çalışmış olduğumuz referanslarımız çok daha net ortaya koymaktadır.

Kırmadan Su Sızıntı Tespiti

Kırmadan su sızıntı tespiti uygulaması ile bahsedilen su kaçağının bulunması eski yöntemlere nazaran daha kullanışlı olduğu için firmamız bünyesinde,uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır. Bazen sızıntının olduğu bölümden çok farklı bir yerde suyun toplandığı yer dışında da oluşabilmektedir. Asıl su sızıntısının olduğu bölgeyi bulmak uzmanlık gerektirmektedir. Bu uygulama noktasal sızıntı bulma işlemi uzmanlık gerektirdiği kadar herkesin yapmak istediği ama sonuç itibari ile  başarıdan çok zarara uğradıkları bir iştir.

Kırmadan su sızıntı tespiti konusunda yaptığımız iş her zaman kaliteli olmakla birlikte sürekli kalite kavramını koruyarak sonuç odaklı başarılı çalışmamızı sürdürmekteyiz. Bu uygulamayı yapacak kişi/kurum fark etmez teknolojisi olmayan hiçbir firma ile çalışmanızı önermiyoruz. Bir yerde su sızıntısı mı gördünüz, bizi arayın sizlere uzmanlarımız ile kırmadan su sızıntı tespiti yapalım. Elektronik cihazlar ile alacağınız bu hizmet maddi zararlardan sizi kurtaracak ayrıca pratik olduğu için sizlere zaman kazandıracaktır. Sorun oluşmaya başladığı andan itibaren birçok belirti ile kendini göstermektedir.

Tesisatta su kaçağı var

Kırmadan su sızıntı tespiti ile su sızıntısı bulunduğunda sorunun çok farklı bir noktadan olduğunu görmeniz mümkün görünmektedir. Bu sorunun oluşmaya başladığı andan itibaren  en iyi ve en sağlıklı sonuçlar için  uzman ekiplerimizden yardım alın. Ayrıca kırmadan su sızıntı tespiti teknolojisini elinde bulunduran ancak hiçbir bilgiye uzmanlığa sahip olmayan kişileri de görmekteyiz. Su sızıntısı zaman geçtikçe sıkıntılı bir hal almaktadır. Bu sıkıntının önüne pratik bir şekilde geçilebilmesi için uzman tesisatçılar cihazla eşliğinde soruna müdahil olması şarttır.

Kırmadan su sızıntı tespiti konusunda başardığımız işlerle kalitemizi arttırarak sıfır hata ile çalışmak için her geçen zaman diliminde tecrübemiz artmaktadır. Uzmanlık alanımız olan bu  konuda faaliyette bulunduğumuz zaman dilimi içerisinde büyük çapta hiçbir sıkıntı, hiçbir olumsuz bir durumla karşılaşmadan sağlıklı yollar ile sızıntıları bulup onarımlarını gerçekleştirmeyi başardık. Bu başarıyı siz değerli müşterilerimizin bizi tercih etmesine borçluyuz.

Su kaçak servisi

Kırmadan su sızıntı tespiti konusunda sonsuz güveninizi sağlayarak sizlere her zaman daha iyi hizmeti verebilmek için çalışmalarımız sürekli devam etmektedir. Bu konuda bizler uzmanlarımızı özel eğitimlerden geçirerek belirli pratik çalışmalar yaptırdıktan sonra sizlerin evlerine gönül rahatlığı ile gönderebiliyoruz. Bunun haricinde firmamızda hiçbir kimse eğitimini almadan uzmanlık alanına girmeden kırmadan su sızıntı tespiti işlemleri için sizlere göndermiyoruz. Kırmadan su sızıntı tespiti uygulaması ile su sızıntısını cihazlarla kırmadan tam yerini  tespit ediyoruz.

Benzer Faydalı Tesisat Hizmetlerimiz:

Yorum Yap