Petek Temizliği 792 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Loading...

Kadıköy petek temizliği servisi

Tesisat bakımını ,peteklerin bakımını gerekli kılan unsur zamana bağlı kullanım ile boru çaplarındaki daralma,petek yüzeylerindeki tabakalaşma,çamurlaşma ısı iletkenliğini azaltmaktadır.Isı iletkenliğinin azalması dış ortam sıcaklığının azalması yeterince ısınma gerçekleşmemesi anlamına gelmektedir.Kadıköy petek temizliği servisi olarak bu ve benzeri bilgi materyallerini çalışanlarımız ile paylaşarak daha bilinçli hizmet edilmesini amaçlamaktayız.

Komşularınızdan daha fazla doğal gaz gideriniz varsa, onlar gibi ısınamıyorsanız petek temizliğini ihmal etmiş olabilirsiniz. Eviniz aynı büyüklükte olmasına rağmen, kombinizde düzgün çalışmasına rağmen petekler ısınmıyorsa, sorun peteklerdedir. Biliyorsunuz kombiniz suyu ısıtmakta, peteklerde ısıyı ortama ileterek evinizi ısıtmaktadır. Kapalı sistem çalışan kaloriferlerde sürekli su dolaşmaktadır. Suyun sertlik derecesine göre, peteklerin içinde zamanla kireç tabakası oluşur. Eğer bu zamanında temizlenmezse, giderek ısınma sorunu yaşanmasına neden olur.

Petek temizleme işlemini Kadıköy petek temizliği servisine  2 yılda bir yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.. Bu işlem özel kimyasal maddeler ve petek temizleme makinesi ile yapılırsa, petekleriniz yerinden bile sökülmez. Bir saatte petekleriniz ilk günkü gibi evinizi ısıtacak duruma getirilir. Kombi bakımınız gibi petek temizleme işleminin de kışa hazırlık olarak yapılması gerekir.

Kış geliyor, kışa hazır olduğunuzu düşünüyorsanız kombinin ve tesisatın bakımını ve petek temizliğini Kadıköy petek temizliği servisine yaptırmış olmalısınız. Günümüzde geliştirilen yeni tekniklerle bu hizmet kolay bir şekilde sadece bir saatte tamamlanmaktadır. Özellikle petek temizliği için son derece kolay yöntemler bulunmaktadır. Bunlardan en sağlıklısı özel temizleme makinesi ve özel kimyasal solüsyonların kullanıldığı temizlik işlemidir. Peteklerden bağlanan makineyle sistemin içine bu kimyasallar verilmektedir. Bu sırada kombi çalıştırılarak içerideki su belli sıcaklığa kadar ısıtılır.

Kadıköy petek temizliği cihazla temizlik yapmaktadır.

Kadıköy petek temizliği-1

Bu sayede tesisatın içinde kimyasallarla dolaştırılan su sayesinde sistemde bulunan kireç birikintileri eritilmektedir. Ayrıca tesisatın içinde bulunan pisliklerde cihazın filtresi sayesinde dışarıya çıkarılmaktadır. Bu işlem sadece bir saat sürer. Artık kışa hazır olduğunuzu söyleyebiliriz.

Radyatörlerin temizlenme aşamasında sizlerin yapacağı uygulamada yaşam alanınız kirlenebilir, kendinize zarar verebilirsiniz.Oysaki kimyasal ilaç ve makine ile yapılan profesyonel işlemde sizlere ve çevrenize zarar vermeden, petekleri sökmeden, kirliliğe sebebiyet vermeden kalorifer tesisatı ve petek temizliğini, Kadıköy petek temizliği ekibi olarak yapıyoruz.Bizlerin sunmuş olduğu  ekonomik fiyat, hızlı  ve sorunsuz hizmetimizden sizlerde yararlanın

Kalorifer tesisatının temizliği sizlerin yapabileceği bir işlem gibi görünse de bunu denemenizi kesinlikle  tavsiye etmeyiz. Sizler mutlaka paslı bir boru veya kurum tutmuş bir metal görmüşünüzdür.Çok basit ve somut bir şekilde olaya bakacak olursak görmüş olduğunuz bu pasların ve kurumların elle temizlenmesinin imkansız olduğunu sizlerde takdir edersiniz.Bu açıdan bakıldığında radyatörlerin de tek tek sökülüp  makinesiz temizlenmesi de çok sağlıklı olmayacaktır.Kalorifer tesisat temizliği kapsamında olan ;Petek Temizliği,Radyatör Temizliği,Kalorifer Tesisat Temizliği, Alüminyum Petek Temizliği için kaliteli kimyasal ve tecrübeli kurumlar kanalı ile bu hizmetler alınmalıdır.

Kadıköy Petek Temizliği servisi

Kadıköy petek temizliği-2

Yerden ısıtma tesisat temizliği  nasıl napılır ?

Yerden ısıtma sistemi boruların içinde hava ile temas etmesinden dolayı oksitlenme kireçlenme gösterir bu ilerleyerek korozyon , balçık ve çamur oluşumunu tetiklemiştir.Bu korozyon , balçık ve çamur oluşumlarından dolayı yerden ısıtma tesisatı borularının iç hacmi gün geçtikçe küçülmekte ve daralmaktadır. Bu küçülme ve daralma sonucu boruların içinden geçen su yeterli debide akış sağlayamadığı için sıcak su akış hızı yavaşlar bu arada da; su sıcaklığını da ciddi azalmalar olup ısı kaybına uğrar.Yerden ısıtma temizliği çok daha özen gösterilerek kimyasal kullanılarak  yapılması gereken tecrübeli servis çalışanları tarafından ,Kadıköy petek temizliği ekipleri tarafından yapılması gereklidir.

Petek Temizleme Hizmetini Kimyasal İlaç ve Cihazla sunuyoruz.

Kadıköy petek temizliği servisi

Petek temizliği ve yerden ısıtma tesisat temizliği ile tortu çamur tabakası çözülüp petek temizleme cihazı ile tesisat dışına atılmaktadır.

 Kadıköy petek temizliği servisini ,sizlerde  hemen arayın servis yazdırın cihazla ve kimyasal ile sunulan bu hizmetten yararlanın.

Diğer tesisat temizlik hizmetlerimiz:

  • Yerden Isıtma Tesisat Temizliği,
  • Kimyasal İlaç ile Yerden Isıtma Temizliği,
  • Kalorifer Tesisat Temizliği,
  • Merkezi Isıtma Temizliği,
  • Merkezi Isıtma Bakımı,
  • Alüminyum Petek Temizliği,
  • Döküm Petek Temizliği,

Yer: Bağcılar/İstanbul, Türkiye

Yorum Yap