petek temizleme 986 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Kadıköy petek temizliği firması olarak uzun soluklu hizmetlerimizde her daim hizmetin tanımlamasını yapmak gerektiğini düşündük. Bu çerçevede petek temizliğinin tanımını yapacak olursak, ilaçlı cihazlı petekleri sökmeden tek noktadan bütün tesisatın ve peteklerin temizlenmesidir diyebiliriz.

Neden Petek Temizleme Yaptırmalıyım?

Tesisat bakımını, peteklerin bakımını gerekli kılan unsur zamana bağlı kullanım ile boru çaplarındaki daralma, petek yüzeylerindeki tabakalaşma, çamurlaşma ısı iletkenliğini azaltmasıdır. Isı iletkenliğinin azalması dış ortam sıcaklığının azalması yeterince ısınma gerçekleşmemesi anlamına gelmektedir. Kadıköy petek temizliği servisi olarak bu ve benzeri bilgi materyallerini çalışanlarımız ile paylaşarak daha bilinçli hizmet edilmesini amaçlamaktayız.

Kadıköy Petek Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Komşularınızdan daha fazla doğal gaz gideriniz varsa, onlar gibi ısınamıyorsanız petek temizliğini ihmal etmiş olabilirsiniz. Eviniz aynı büyüklükte olmasına rağmen, kombi de düzgün çalışmasına rağmen petekler ısınmıyorsa, sorun peteklerdedir. Biliyorsunuz kombi suyu ısıtmakta, peteklerde ısıyı ortama ileterek evinizi ısıtmaktadır. Kapalı sistem çalışan kaloriferlerde sürekli su dolaşmaktadır. Suyun sertlik derecesine göre, peteklerin içinde zamanla kireç tabakası oluşur. Eğer bu zamanında temizlenmezse, giderek ısınma sorunu yaşanmasına neden olur.

Kalorifer Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Özellikle petek temizliği için son derece kolay yöntemler bulunmaktadır. Bunlardan en sağlıklısı özel temizleme makinesi ve özel kimyasal solüsyonların kullanıldığı temizlik işlemidir. Peteklerden bağlanan makineyle sistemin içine bu kimyasallar verilmektedir. Bu sırada kombi çalıştırılarak içerideki su belli sıcaklığa kadar ısıtılır. Bu sayede tesisatın içinde kimyasallarla dolaştırılan su sayesinde sistemde bulunan kireç birikintileri eritilmektedir. Ayrıca tesisatın içinde bulunan pisliklerde cihazın filtresi sayesinde dışarıya çıkarılmaktadır. Bu işlem sadece bir saat sürer. Artık kışa hazır olduğunuzu söyleyebiliriz.

Petek temizleme işlemini Kadıköy petek temizliği servisine  2 yılda bir yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Bu işlem özel kimyasal maddeler ve petek temizleme makinesi ile yapılırsa, petekler yerinden bile sökülmez. Bir saatte petekler ilk günkü gibi evinizi ısıtacak duruma getirilir. Kombi bakımınız gibi petek temizleme işleminin de kışa hazırlık olarak yapılması gerekir.

Kış geliyor, kışa hazır olduğunuzu düşünüyorsanız kombinin ve tesisatın bakımını ve petek temizliğini petek temizliği servisine yaptırmış olmalısınız. Günümüzde geliştirilen yeni tekniklerle bu hizmet kolay bir şekilde sadece bir saatte tamamlanmaktadır.

Kalorifer tesisatının temizliği sizlerin yapabileceği bir işlem gibi görünse de bunu denemenizi kesinlikle  tavsiye etmeyiz. Sizler mutlaka paslı bir boru veya kurum tutmuş bir metal görmüşünüzdür. Çok basit ve somut bir şekilde olaya bakacak olursak görmüş olduğunuz bu pasların ve kurumların elle temizlenmesinin imkansız olduğunu sizlerde takdir edersiniz. Bu açıdan bakıldığında radyatörlerin de tek tek sökülüp  makinesiz temizlenmesi de çok sağlıklı olmayacaktır. Kalorifer tesisat temizliği kapsamında olan; Petek Temizliği, Radyatör Temizliği, Kalorifer Tesisat Temizliği, Alüminyum Petek Temizliği için kaliteli kimyasal ve tecrübeli kurumlar kanalı ile bu hizmetler alınmalıdır.

Radyatörlerin temizlenme aşamasında sizlerin yapacağı uygulamada yaşam alanınız kirlenebilir, kendinize zarar verebilirsiniz. Oysaki kimyasal ilaç ve makine ile yapılan profesyonel işlemde sizlere ve çevrenize zarar vermeden, petekleri sökmeden, kirliliğe sebebiyet vermeden yapılır. Kalorifer tesisatı ve petek temizliğini, Kadıköy petek temizliği ekibi olarak yapıyoruz. Bizlerin sunmuş olduğu  ekonomik fiyat, hızlı  ve sorunsuz hizmetimizden sizlerde yararlanın

 Kadıköy petek temizliği servisini , sizlerde  hemen arayın servis yazdırın cihazla ve kimyasal ile sunulan bu hizmetten yararlanın.

Benzer Gönderiler: