Petek Temizliği 8 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı Oyu: 5,00 - 1 Oy)
Gönderiyi OylaLoading...

Bağcılar Kalorifer Peteği Temizliği Fiyatları; 49 TL den başlayan fiyatlarla kalorifer kombi petek temizliği yapılır. Uygun fiyatlara kalorifer kombi peteği temizliği yaptırma ve kalıcı çözümler için bizi arayabilirsiniz.

Bağcılar Kalorifer Peteği Temizleme fiyatı Uygun fiyatlara petek yıkama.Kat kalorifer tesisatına nasıl su basılır, bunu nasıl yaparsınız, bu konuda anlamadığınız bir nokta olursa servisimize danışabilirsiniz. Genellikle kombinin alt kısmında bulunan su doldurma musluğu kalorifere su basmanızı sağlar. Bu arada kat kaloriferinin su basıncını da kontrol edersiniz. Su basıncının 1,5-2 bar arasına gelmesi yeterince su bastığınızı gösterir. Kat kaloriferinin ayarlandığı oranda evinizi ısıtmamaya başlaması, peteklerin yeterince ısınmaması, ılık kalması petek kirliliği ile ilgili bir durumdur.

Petek temizliği ücretleri Bağcılar, Kalifiye elemanlar ile uygun fiyatlara petek temizliği… Musluğu saat yönünün tersine çevirirseniz, kalorifere su basmaya başlarsınız. Eğer su basıncı normal kabul edilen değerlere geldiyse, musluğu çevirerek kapatmanız gerekir. Suyu biraz fazla bastıysanız da telaş yapmayın. Kombi altında bulunan su tahliye hortumundan suyun fazlası otomatik olarak boşaltılır.

0Shares
Yorum Yap