petek temizleme 483 kez görüntülendi

Yeşilköy petek temizliği servisi,petekleri sökmeden cihazla temizlik yapar.

Yeşilköy petek temizliği servisi olarak cihazla petek temizliği yapıyoruz. Petekleri ilk günkü gibi tertemiz yapıyor, doğalgaz masraflarınızı düşürüyoruz. Petekler içindeki suyun etkisiyle kireçlenmeye başlar ve ısıyı iletmesinde sorunlar yaşanır. Bu yüzden ısınma sorunları yaşamaya başlarsınız. Eğer petek temizliği yaptırmaz, kombinizi kullanmaya devam ederseniz kışın ısınmada sorun yaşar, yakıt giderleriniz artar.

Kombi ne kadar iyi çalışsa da, bakımları zamanında yapılsa da, eğer peteklerde suyun sirkülasyonu sağlanamıyorsa evinizde ısınma sorunu yaşarsınız. Hem ısınamaz, hem de daha fazla yakıt harcarsınız. Kombi daha fazla yıpranır, ömrü kısalır. Bunlara engel olmanın yolu belirli zamanlarda petek temizleme işlemi yaptırmanızdır.

Yeşilköy petek temizliği servisi petek temizleme makinesi ve kimyasallarla bunu petekleri yerlerinden sökmeden yapar. Peteklerin içindeki kireç kalıntıları ve tortular kolayca temizlenir. Kimyasallar içerdeki tortuları çözer, temizleme makinesi ise bu tortuları sistem dışına çıkarır. Bu işlem çok zahmetli değildir. Kısa sürede tamamlanır ve petekleriniz ilk günkü gibi ısıtma yapacak duruma gelir. Kış geldiğinde ısınma sorunuyla karşılaşmamak için, zamanında önleminizi almalısınız.Yeşilköy petek temizliği servisini arayarak kış gelmeden bakım yapmalarını isteyebilirsiniz.

Petek temizliği peteklerin zamanla kireç ve tortulaşması, korozyon sonucu petek kanallarında petek yüzeylerinde tabaka oluşması sonucu ortaya çıkmaktadır. Birey olarak peteklerin havasını alıp,peteklerdeki ısınmama sorununu kendimiz çözebiliriz. Bu hava alma durumu geçici bir çözüm olup,petek temizliğini biraz olsun geciktirebilir.Peteklerde hava oluşması süreçte kaçınılmaz bir olgu olup petek temizliği periyodik olarak yaptırılmalıdır.Yeşilköy petek temizliği servisi olarak bahse konu temizliği uzman tesisatçılar ile sunmaya devam ediyoruz.

Petek temizliği yaptırılırken aslında kalorifer tesisat petek temizliği bakımı da yapılmış olacaktır.Petek temizliğinizi yaparken temiz ve en titiz şekilde yapıp hiç bir yeri kirletmeden kalorifer tesisatının sağlıklı çalışmasını sağlıyoruz.Titiz çalışmamızı,Radyatör Temizliği,Kalorifer Tesisat petek Temizliği,Yerden Isıtma Temizliği,Merkezi Isıtma Temizliği, Alüminyum Petek Temizliği,Döküm Petek Temizliği vb. hizmetlerimizin tamamında görmeniz mümkündür.

Cihazla petek temizliği ,kalorifer petek temizliği yapıyoruz

Yeşilköy petek temizliği servisi

Petek temizleme işlemi peteklerin sökülmeden yapılmakta sizleri rahatsız edici görüntü kirlilikleri oluşmasına izin verilmemektedir. Peteklerin yerinden, sökmeden temiz bir şekilde petek temizliğini yapmaktadır. Bu is 1,5 yada 2 saat sürer, biz petekler temizledikten sonra emin olun ki en verimli ve tasarruflu ısınma imkanı bulacaksınız.Biz bu işlemleri  titizlikle profesyonelce pratik şekilde yapmaktayız.Uzun yıllar bu sektör içinde olmamız bizlere ; tecrübeyi ,kaliteyi,kesin çözümü,müşteri memnuniyetini kazanmanın en etkili yöntemlerini ,ne yaparsan yap en iyisini yap ki kalıcı olasın mentalitesini bizlere öğretmiştir.

Kalorifer tesisat petek temizliği nasıl yapılır?

Petek temizleme işlemi için uygun bir yerdeki peteğe petek temizleme cihazı bağlanmakta olup,banyonuzdaki havlupan varsa eğer bu işlemi yapmak için en uygun yer orasıdır.Bu işlemi yapmaya başladığımızda ilk önce makineden peteklere su vermeye başlanır daha sonrada makine ile işleme devam edilir.Petek temizleme makinesi ile kimyasal ilaç kalorifer tesisatına verilir.Kimyasal ilaçla birlikte yüksek basınçla sirkülasyon yaptırılır.Tabiki bütün bu işlemler bir merkezden petek temizleme makinesi aracılığı ile yapılmaktadır.

Kalorifer Tesisat Temizliği servisi

Yeşilköy petek temizliği-1

Bu basıncı vermemizin nedeni ise o tortu birikintilerini ne kadar ilaç ve kimyasallar çözse de bu çamur ve balçığı borulardan dışarıya atmak için bir güce ihtiyacımız vardır.Bu güç petek temizleme makinesi ile  sağlanmaktadır. Daha sonra bir de sadece temiz su, basınçlı bir şekilde peteğe ,kalorifer tesisatına gönderilir geri gelen su yine aynı şekilde temiz ise işlem yani petek temizliği başarılı bir şekilde yapılmış demektir. Ama geriye duru olmayan ama çok piste olmayan bir su gelirse bu su verme işlemi temiz bir su gelene kadar devam eder.

Yeşilköy Kalorifer Tesisat Temizliği SERVİSİ

Yeşilköy petek temizliği-2

 

Isınma sorununa  son vermek isterseniz Yeşilköy petek temizleme servisini arayın, ustalarımız size yardımcı olsun. Petek temizleme makinesini tesisata bağlayarak, peteklerin içini vanaları, bağlantı yerlerini, borularını kireçlenmeden temizlesinler. Peteklerin içindeki atık maddeleri cihazla temizlesinler. Kalorifer tesisatı ısınmada büyük kolaylık sağlasa da, düzenli bakım yapılmadığı takdirde sorun çıkarabilir. Kombi bakımı gibi petek temizliği de mutlaka yaptırılmalıdır.

Yeşilköy petek temizliği servisi ile,Kalorifer tesisat temizliği,petek temizliği ,radyatör temizliği,alüminyum petek temizliği,döküm petek temizliği ,yerden ısıtma tesisat temizliği,merkezi ısıtma bakım ve temizlik bütün bu hizmetleri yıllardan beri edindiğimiz tecrübe ve birikimiz ile sizlere sunmaktayız.Yeşilköy petek temizliği servisi ile  kalorifer tesisat petek temizliğini cihazla yapmaktayız.

Diğer Petek Temizliği Hizmetlerimiz:

Yeşilköy Petek Dışı Toz temizliği

  • Yeşilköy Yerden Isıtma Tesisat Temizliği,
  • Yeşilköy Kimyasal İlaç ile Yerden Isıtma Temizliği,
  • Yeşilköy Kalorifer Tesisat Temizliği,
  • Yeşilköy Merkezi Isıtma Temizliği,
  • Yeşilköy Merkezi Isıtma Bakımı,
  • Yeşilköy Alüminyum Petek Temizliği,
  • Yeşilköy Döküm Petek Temizliği,

Yer: Yeşilköy /İstanbul, Türkiye