petek temizleme 964 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Yakuplu petek arası toz temizliği

Peteklerin tozlu halini görmek oldukça rahatsızlık vericidir. Belirli zamanlarda petekleri silerek temizlemeye kalkışsanız bile, ızgaralarında biriken tozları temizleyemezsiniz. Bu nedenle Yakuplu petek arası toz temizliği konusunda cihazla hizmet veren firmamızdan yardım almalısınız. Deneyimli ustalarımız peteklere kuru buhar püskürten özel bir cihazla temizlesin.

Petekler farklı bir yapıya sahip olduğundan, tozların birikmesine çok uygun bir ortamdır. Eğer petek dış temizliğini ihmal ettiğiniz takdirde petekler tozun yuvası haline gelir. Kışın kaloriferi çalıştırdığınızda peteklerin üzerindeki tozlar evinizde uçuşmaya başlar. Böyle bir ortamda nefes almanız bile çok sakıncalıdır. Bundan kurtulmak için petek dış temizleme hizmeti almalısınız. Petekleri ızgaralarına kadar her yerindeki toz kümeleri temizlenmelidir.

Petek dış temizliği sırasında ustalarımız kuru buhar veren özel bir cihazdan faydalanır. Bu cihazı peteklere bağlar. Cihaz çalıştırıldığında peteklere yüksek basınçla kuru buhar püskürtür. Bu sayede peteklerin üzerindeki tozlar, kir kalıntıları kuru buharla sağlıklı bir şekilde temizlenir. Yakuplu petek arası toz temizliği yapan firmamız bu yöntemle sizlere yardımcı olmaktadır.

Peteklerin ilk takıldığı zamanki gibi tertemiz yaparız. Peteklerden sadece tozlar, kirleri değil, burada yerleşmiş olan mite böcekleri de temizleriz. Mite böcekleri alerjik yapıda olan sevdikleriniz açısından oldukça zararlıdır. Bu alerjenlerden kurtulmak için petek dış temizliği bulunmaz bir fırsattır. Ev akarlarının sağlıksız bir ortam oluşturmasına izin vermeyin. Petek dış temizleme işlemi yaptırmak için firmamızla iletişime geçin.

Petek dış temizliği nasıl yapılır

Yakuplu petek arası toz temizliği

Yakuplu petek arası toz temizliği servisi olarak oldukça uygun fiyatlara petekleri temizliyoruz. Petek dış temizleme sizlere sağlıklı ortamlarda yaşamayı sunar. Evinizde sağlıklı nefes alır, sağlığınızı riske atmazsınız. Petek dış temizleme yaptırmak isteyen herkese yardımcı olalım. En uygun fiyatlarla, en avantajlı fiyatlarla petekleri tozlardan, kir kalıntılarından temizleyelim.

Benzer Gönderiler: