petek temizleme 723 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Ümraniye petek arası toz temizliği

Peteklerin zamanla tozdan etkilenmesine engel olamazsınız. Evinizdeki eşyalarınız gibi peteklerinizde tozlanır. Görünen yerlerini kendi çabalarınızla temizleseniz bile, peteklerin ızgaraları ve kanallarında biriken tozları temizleyemezsiniz. Bunun için Ümraniye petek arası toz temizliği yapan bir tesisatçıdan yardım almalısınız. Peteklerin kuru buhar püskürten özel bir cihaz sayesinde temizlenmelidir. Peteklerin ızgaralarına başka türlü ulaşarak tozdan temizlemek mümkün olmaz. Siz petek dış temizliğini ihmal ettikçe biriken toz miktarı da artar. Bu hem görsel olarak hoş durmayacak, hem de sağlığınızı riske atacaktır. Düzenli olarak petek dış temizliği yaptırırsanız, böyle bir manzaraya katlanmak zorunda kalmazsınız. Ümraniye petek dış temizliği konusunda firmamızdan destek alabilirsiniz.

 

Petek dış temizliği yapacak ustalar, cihazla hizmet verdiklerinden kısa sürede petekleri temizler. Kuru buharla temizlik yapan cihazı peteklere bağlarlar. Cihaz yüksek basınçla kuru buharı peteğe püskürtür. Bu sayede peteklerin ızgaraları dâhil her yeri tozdan, kirden temizlenmiş oluyor. Ümraniye petek arası toz temizliği servisi konusunda oldukça deneyimli olan ustalarımız peteklere, eşyalarınıza, parkelere zarar vermeden tozları tamamen temizler. Peteklerin tozdan temizlenmesi sırasında ızgaralarda yerleşmiş olan mite böceklerde temizlenir. Bu yüzden evinizdeki alerjen etkilerden korunmuş, sevdiklerinizi de korumuş olursunuz. Sıcak ve nemli olan petek ızgaraları ev akarlarının yerleşmesi ve üremesi için en uygun yerler arasındadır. Bu nedenle petek dış temizliği yaptırılması konusunda hassas olmalı, düzenli olarak petekleri temizletmelisiniz.

Petek dış temizliğini cihazla yapıyoruz.

Ümraniye petek arası toz temizliği

Petek dış temizliği fiyatları konusunda bilgi sahibi olmak isteyenler, bunun ne kadara mal olacağın merak edenler Ümraniye petek arası toz temizliği her türlü bilgiyi alabilir. En makul fiyatlara, en uygun şekilde verdiğimiz petek dış temizliği hizmetinden herkes faydalansın istiyoruz. Sağlığınızın korunması, temiz ortamlarda yaşamanız için petek dış temizliği yaptırmalısınız.

Benzer Gönderiler: