petek temizleme 1575 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Sultangazi petek temizliği yapan tesisatçı Sultangazi servisi makineli petek temizleme ustaları ile bu işi profesyonelce yapar. Kışın çoğumuzun hatırına gelen kombi bakımı ve petek temizliği hizmetini, kış gelince soğuklar başlayınca veya kombi arıza verince hatırlıyoruz. Oysa kış gelmeden kışa hazırlığımızı tam olarak yapıp kombi bakımı ve petek temizliğini periyodik olarak yaptırmalıyız. Sultangazi Petek Temizliği Servisi olarak sahadan edindiğimiz tecrübe ile önerimiz petek temizliğinin cihaz ve kimyasal ile yaptırılmasıdır.

Petek temizliği periyodik olarak yaptırılması gereken bir işlem olup tesisatın ve kombinin ömrünün uzamasına yardımcı olmaktadır. Radyatör Temizliği hizmetini uzun yıllardan beri sizlere sunduğumuzdan bu alanda verilen hizmette tecrübe ve birikimimiz ile kaliteyi sizlere en iyi bizlerin sunacağını bilmenizi isteriz. Radyatör Temizliği hizmetlerimizde, fiyat anlamında zaman zaman kampanyalar düzenlenmekte olup sizlerinde bizleri takip ederek bu kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Sultangazi Petek Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Sultangazi Petek Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Sultangazi Petek Temizliği ile Neden Petekler Temizlenir?

Çamurlaşmanın etkisiyle tesisatta boru çaplarında küçülme meydana geldiğinden, ısı kayıpları kaçınılmaz olur. Petek temizliğini yaptırmamanız halinde kombinin ömründe kısalma, daha fazla yakıt sarfiyatı gibi olumsuzluklara katlanmak zorunda kalırsınız. Üstelik bir de ısınma sorunuyla baş başa kalırsınız. Bu sebeple ihmal etmeden periyodik bakımlar petek temizliği servisine  yaptırılmalıdır.

  • Peteklerde tıkanan kanallar açıldığından ısınma maksimum olarak gerçekleşir.
  • Homojen ısınma gerçekleşir.
  • Fatura daha düşük gelir.
  • Kombi arıza yapmaz.
  • Tesisat arıza vermeden çalışır.
  • Kışı sıcak geçirirsiniz.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

  • Cihaz ile petekler temizlenir.
  • İlaç kullanılarak çamurlaşmış tabaka tamamen temizlenir.
  • Petekle sökülmeden temizlik yapılır.
  • Kombi sonrası bütün kalorifer tesisatı ve petek iç yüzeyleri temizlenir.

Petek temizliğinde kullanılacak cihazın en yeni modelini ve yeterli bar basıncına sahip cihazı aktifimizde bulundurmaktayız. Petek temizliğinde kullandığımız kimyasal ilaç tesisata zarar vermeyen ve tesisatı temizlik sonrası korozyona karşı koruyan  kimyasal ilaçtır. Bizler bu bilgileri, kurumsal yapının gerekliliği olan şeffaflık ilkesi gereği sizlerle, yazılarımız ve bültenlerimiz aracılığı ile paylaşmaktayız. Sultangazi Petek Temizliği servisi olarak önerimiz sizlerinde birey olarak sağlıklı hizmet alması adına, lütfen petek temizliği için doğru firmayı seçin.

Petek Temizliği Fiyatı  Düşük Olan Firmaya mı Petek Temizliği Yaptırılmalıdır?

Petek temizliğinde vatandaş için en önemli konu fiyat olmuş ve böylede olmaya devam edeceğini de düşünenlerdenim. Oysaki fiyattan önce radyatör temizliğinin ne şekilde, nasıl bir cihaz ile yapılacağı ve hangi marka kimyasal ilaç kullanılacağı bilgisi edinilmelidir. Bu bilgi öğrenildikten sonra fiyat bu paralelde dikkate alınmalı, değerlendirme, karşılaştırma bu bağlamda yapılmalıdır.

Aksi durumda radyatör temizliği, petek temizliği, yaptırılacağı zaman bu hizmeti veren şirketleri arayarak, sadece fiyat sormak doğru bir karşılaştırma yapmanıza engel olacağı gibi doğru hizmet almanızı da engel olacaktır.

Biz eğer sadece petek temizliğini ele alırsak petek çeşitlerine, petek sayısına göre petek temizliği fiyatı farklılık gösterebilir. Fakat petek aynı sayıda, aynı cins ise bu fiyat evden eve değişiklik göstermez . Farklı şirketler arasında tabii ki bu fiyatta değişiklik görülür ama şirketten şirkete de bu farklar arasında uçurumlar yoktur olmamalıdır. Genel hatlarıyla fiyatlar birbirine yakındır ve arada uçurumlar olmamalıdır.

Diyelim ki bir şirket gördünüz diğer şirketlerle arsında bayağı bir fiyat farkı var bunun anlamı şudur. Çok daha ucuz ise muhtemelen merdiven altı şirket olup; devlete vergi vermediğinden, fiyatlarını düşük tutabilir. Bunun gibi şirketlere petek temizliği yaptırmanızı tavsiye etmiyoruz. Sultangazi petek temizliği servisi olarak bu bilgileri sizlere aktarmayı ve sizleri bu konuda  uyarmayı borç bilmekteyiz.

Petek temizliği fiyatını sadece baz almayın verilecek hizmetin içeriği ile fiyat karşılaştırmasını yapın. Bu değerlendirme sağlıklı olacak ve ortaya çıkabilecek mağduriyetler önlenmiş olacaktır.

Radyatör temizliği fiyatını belirleyecek en önemli unsur petek sayısı olup  fiyatta kimyasal ilacın da etkisi bulunmaktadır. Sultangazi petek temizliği servisinin yıllardan beri sunduğu petek temizliği hizmetimizi profesyonel ekipler ve en son teknolojik petek temizleme cihazımız ve kimyasal ilacımız ile siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Benzer Gönderiler: