petek temizleme 790 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Şişli petek toz temizliği servisi

Petekler evinizi ısıtan önemli bir kalorifer tesisatı bölümleridir. Ancak zamanla peteklerde bazı olumsuzluklardan etkilenebilir. Özellikle toz peteklerinizin ızgaralarında birikerek kümeleşir. Bu alanları temizlemeniz oldukça zor olduğundan, mutlaka profesyonel destek almanız gerekir. Şişli petek arası toz temizliği  servisi sizlere bu konuda yardımcı olabilir. Peteklerin üzerinde biriken tozları kuru buhar veren özel bir cihazla temizleriz. Peteklerin bu şekilde belirli dönemlerde temizlenmesini tavsiye ediyoruz. Böylece tozun etkisinden de korunmuş olacaklar. Petek dış temizliği cihazla yapıldığında, son derece kolay ve zahmetsiz bir şekilde temizlik yapılır. Petekler yeni takıldığında nasıl temiz olursa, yapılan işlemden sonra da tertemiz petekler oluyor.

Petek dış temizliği düzenli aralıklarla yapılırsa, petekleri tozun etkisinden korumuş olursunuz. Şişli petek dış temizliği yapan servisimiz bun u özel bir cihazla gerçekleştirir. Bu işlemde herhangi bir kimyasal kullanılmadığından, sağlığınız için risk teşkil etmez. Peteğe bağlanan cihaz yüksek basınçla kuru buharı peteğe püskürtür. Bu sayede peteklerin ızgaralarında en dip köşede biriken tozlar bile temizlenir. Yapılan işlemden petekleriniz bir zarar görmediği gibi, evinizdeki eşyalar, parkelerde zarar görmez. Kuru buhar herhangi bir zarara yol açmaz. Peteklerde biriken tozları temizlediği gibi, peteklerin ızgaralarında üremeye başlayan mite böcekleri de temizler. Evinizdeki bu alerjenlerden petek dış temizliği sayesinde kolayca kurtulabilirsiniz. Şişli petek arası toz temizliği için servisimizden hemen randevu alabilirsiniz.

Petek dış temizliği ile mite böceklerine toza,hise son

Şişli petek arası toz temizliği

Petek dış temizliği fiyatları konusunda bilgi almak isterseniz hemen arayın. Bu son derece sağlıklı hizmetimizden herkes faydalansın. Şişli petek arası toz temizliği servisimizden uygun fiyatlara hizmet alabilirsiniz. Kuru buhar veren cihazla petekleriniz tertemiz olsun. Kanallarında, ızgaralarında birikmiş tozlar cihazla kolayca temizlensin. Petekleri yeni takıldığı gibi olsun, eviniz sağlıklı bir ortama kavuşsun.

Benzer Gönderiler: