petek temizleme 879 kez görüntülendi

Rami petek temizliği servisi,temizliği cihaz ve kimyasal ilaç ile yapmaktadır.

Tesisat dünyasında büyük kolaylıklara imkan veren elektronik cihazlar paralelinde petek temizleme cihazı da bu anlamda çok büyük kolaylıklar sunmaktadır.Rami petek temizliği servisi olarak cihazla petek temizleme hizmetini sunarak bu uygulama aşamasında ortaya çıkacak kötü görüntünün önüne geçmekteyiz.Petekler sökülmeden tamamen profesyonel ekip ve cihazlarla uygulamayı yapıyoruz.Kombi bakımına verilen önemin artık petek temizliğine de veriliyor olması cihazların ve sağlıklı çalışacak olan  kalori,fer tesisatının ömrünü de uzatmaktadır.

Kış gelmeden önce kombinin bakımını yaptırdığınızı düşünebilirsiniz. Ancak sadece kombi bakımı yaptırmak kış aylarında ısınmanızı sağlamayabilir bu durumda petek temizliği yaptırmanız vazgeçilmez ihtiyaçtır. Eğer peteklerde tıkanma, kireçlenme sorunu varsa, peteklerde kısmi ısınma ya da hiç ısınmama sorununuz olacaktır. Bazı kişiler bunun petekleri havadan kaynaklandığını düşünür. Ancak bunun sebebi zamanı geldiği halde periyodik olarak Rami petek temizliği servisine petek temizliği yaptırmamış olmanızdır.

Bu işlem sadece 1-1.5  saat kadar sürer. Petekler yerinden sökülmeden, sadece petek temizleme makinesi ve özel kimyasallar kullanılarak tesisatın içi tertemiz yapılır. Bu kimyasalların peteklere bir zararı yoktur.  Peteklerin içinde bulunan suyun zamanla yaptığı kireçlenmeyi, çamur, kir birikiminin temizlenmesini sağlar. Bu sayede petekler yeniymiş gibi ısınmanızı sağlar. Sıcak bir kış geçirirsiniz.

Petek temizliğinin ne olduğunu, nasıl yapıldığını hangi periyodik aralıklarla yapılması gerektiğini bireyler olarak, çoğumuz yakın zamana kadar bilmiyorduk.Bu anlamda  çok uzağa gitmeye gerek yok bundan bir kaç yıl öncesine kadar petek temizliğini; peteklerin tek tek sökülüp banyoda veya müsait bir alanda  içlerine tazyikli su sıkmak suretiyle pis suyun dışarı atılması şeklinde bilinmekteydi…Hatta bahsettiğimiz gibi kısa süre önce bu alanda faaliyet gösteren tüzel kişilikler yoktu.Petek temizliği yaptırırken kimyasal kullanılmalı mı, kullanıldığı takdirde  neye dikkat edilmelidir.Rami petek temizliği servisi olarak tecrübemiz ve kullandığımız elektronik cihazlarla bu sektörde fark oluşturduk.

Petek Temizleme Hizmetini Kimyasal İlaç ve Cihazla sunuyoruz.

Rami petek temizliği

Her petek çeşidi aynı şekilde temizlenmez temizlenme şekilleri arasında farklılıklar vardır.Mesela normal petekler kimyasallar ve ilaçlarla basınç yardımı ile görüntü kirliliğine neden olmadan  hiçbir rahatsızlık verici durum oluşmadan petekleri sökmeden Rami petek temizliği ekibi olarak petek temizleme yapıyoruz. Ama alüminyum petek temizliği normal peteklerden biraz daha farklı yapılır.

Alüminyum petek temizliği yapılırken kimyasal uygulama ile sonuç alınamayabilir.Bu durumda petekleri tek tek sökerek temizlik yapılmalıdır.Burada Alüminyum peteklerde kimyasal kullanılmaz dememiz ne kadar yanlış olursa,petekler sökülmeden kesinlikle kimyasal ilaçla temizlik olmaz demek o kadar yanlış olacaktır.Nedeni,bazı  evlerde hem alüminyum petek olup,hem de uzun zamandan beri temizlik yaptırılmadıysa bu durumda eniyi temizlik peteklerin yerinden sökülmesi ile olacaktır.

Kalorifer petek temizleme hizmetini kimyasal ve cihazla yapıyoruz

Rami petek temizliğinden kareler

Rami petek temizliği servisi ,Petek temizleme yaparken kimyasal kullandığı petek,tesisat çeşitleri şunlardır;Kalorifer Tesisat Temizliği,Yerden Isıtma Temizliği,Merkezi Isıtma Temizliği,Döküm Petek Temizliği,Alüminyum Petek Temizliği uygulamalarında kullanılabilir.Şunu da belirtmeden geçmeyelim artık Alüminyum Peteklerde de Kimyasal ilaç gönül rahatlığı ile kullanılmaya başlanmıştır.Değişen ne oldu derseniz Alüminyum Peteklere özel kimyasal artık piyasada mevcut.Rothenberger Multi Acit içerikli kimyasal kullanmaktayız.

Bu işe yönelik profesyonel ekipler ve daha ötesi böyle bir sektörde yoktu.Açıkca belirtmek gerekirse 2013 yılı itibari ile olumlu yönde işini profesyonel yapan, bu iş için gerekli bilgi ,tecrübe ve ekipmana sahip tüzel kişilikler bulunmaktadır.Firmalar teknolojiyi kullanmaya başlayınca sektörde bu yönde talepler oluşmaya başlamıştır. Bu sektörde teknolojik makinelere yönelik arz-talep dengesi açısından , teknolojik cihazlar piyasaya sürülmeye başlanmıştır.Rami petek temizliği ekiplerimizi bütün bu teknolojik cihazlara sahiptir.

Petek temizleme cihazı ile temizlik yapıyoruz.

Petek temizleme cihazı

Uzmanlar Tesisat olarak bu süreci iyi takip ettiğimizden süreçle beraber kendimizi bu anlamda iyi yetiştirdik.Petek temizleme uygulamasında;Kalorifer Tesisat Temizliği,Yerden Isıtma Temizliği,Merkezi Isıtma Temizliği, Alüminyum Petek Temizliği,Döküm Petek Temizliği vb. her nevi petek temizleme hizmetini verdiğimizden ,petek temizliği ile ilgili taleplerin tamamını karşılamaktayız.Rami petek temizliği servisi bu alanda müşterinin istediği hizmeti sunan firmalar arasındadır.

Diğer tesisat hizmetlerimiz;