petek temizleme 331 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Petek temizliği yaptırdınız mı ve petek temizleme işe yarıyor mu sorusuna net cevap alan kişi net kararını verecektir. Petek temizleme işlemi, kışa girmeden yapılır ise havalar iyice soğuduğunda yoğunluk olacağından servis bulmak için uğraşmayız. Kışa girmeden petek temizliği yaptıranlar hem fiyat hem de zaman açısından avantaj sağlar.

Petek Temizliği Yaptırdınız mı Petek temizleme faydalı mı?

Tesisat ve petek temizliği yapılırken cihaz ve ilaç kullanılmalıdır bunu en başından ifade edelim.

Petek Temizliği Yaptırdınız mı? Uzmanlar Tesisat

Petek Temizliği Yaptırdınız mı? Uzmanlar Tesisat

Daha önceden petek temizliği yaptırmış olanlar bunun nasıl yapıldığını iyi bilir. Bu yüzden düzenli olarak peteklerini temizletmeye özen gösterir. Bu konforlu ve zahmetsiz işlem sayesinde kışın ne kadar rahat ısındıklarını, yakıt tasarrufu sağladıklarını kendileri görürler. Bu yüzden kış gelmeden hem kombi bakımını, hem de petek temizliğini yaptırmayı ihmal etmezler. Ama daha önceden petek temizliği hiç yaptırmamış olanlar, bu uygulamanın gerçekten gerekli mi değil mi olduğunu bilmedikleri için biraz tereddüt ederler. Peteklerin nasıl temizlendiği konusunda çeşitli düşünceleri vardır. Petek temizliği yaptırdınız mı? Video izle bunun nasıl yapıldığı hemen gör.

Servisimizin web sitesinden daha fazla video’yaya ulaşabilirsiniz ancak biz burada örnek bir kaç video paylaşmak istedik. Bu video’ları izlediğinizde petek temizliği yapılırken tesisattan çıkan çamurlu

Petek temizliği özel bir cihaz ve petek temizleme kimyasalı ile yapılmaktadır. Petekler yerinden sökülmeden kısa sürede zahmetsizce temizlenir. Deneyimli ustalarımız peteklerinizi etrafa zarar vermeden, peteklerinize zarar vermeden kolayca temizler.

Petek temizliği yaptırdınız mı? Video izle bunu kendi gözlerinizle görün. Petek temizleme son yıllarda kalorifer ve kombi ile ısınmanın artmasıyla daha fazla ihtiyaç haline gelen bir hizmettir. Çünkü bir süre kombi ile ısındığınızda peteklerinizde kirlenme, kireçlenme oluşmaya başlar. Bundan kurtulmanın yolu da petek temizliği yaptırmaktır.

 Petek temizliği neden yapılır?

  • Kalorifer peteklerinin temizliği hem iyi ısınmak hem de yakıttan tasarruf etmek için yaptırılır.
  • Kalorifer tesisatı içinde dolaşan kirli su kapalı devre dolaştığı için içeride hep aynı su dolaşır. Bu açıdan kombinin zarar görmemesi için kalorifer petek tesisatı temizlenmelidir.
  • Kalorifer peteklerinde dolaşın katılaşmış su petek kanallarını tıkar ve peteklerde ısı kaybı oluşur.
  • Petek tesisatında tıkanıklık olduğunda sıcak suyun giremediği petek kanalları soğuk kalır.

Petek temizliği faydalımı değil mi tartışması bunca sebep varken çok da isabetli düşünceler değildir.

Benzer Gönderiler: