petek temizleme 230 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Petek temizleme servisi için arayın – Tıkanan peteklerde sıcak su sirkülasyonu olmadığı için petekleri ilaçlı cihazlı temizletin

Kış kendini iyice hissettirdiğinde, petek temizleme sevisi için arayın çağrımız karşılık bulmakta ve ısınmayan peteklerin ısınması sağlanmaktadır. Tesisatta oluşan kirlilik kendiliğinden oluşmakta zaman içinde yoğunlaşmakta olup petek kanallarını ve tesisatı tıkamaktadır.

Kalorifer tesisatı kışın yoğun çalıştırılır yazın kapalı tutulur çalıştırılmaz. Ancak kalorifer tesisatında ve peteklerde bulunan su sistemde kalır. İster sistem aktif çalışsın ister çalışmasın. Sitemde sürekli olan bu su zamanla yoğunlaşmaya başlar. Petek kanallarında ve boru içlerinde çamurlaşma ve korozyon oluşumu başlar. Periyodik bakımdan yoksun olan tesisatta bu durum tıkanıklık oluşmasına kadar ilerler. Bu noktada siz zaten ısınmayan peteklerden şikayet etmeye başalrsınız. Peteklerin altları soğuk üsleri ılık ne yapılabilir sorusunu sormaya başlarsınız.

Tam bu noktada  petek temizleme sevisi için arayın söylemi karşılık bulmaktadır. Petek temizliğini gerekli kılan tesisattaki kirlenme gerçekleştiğinden artık geciktirmeden bu temizliği yaptırın.Bu hizmeti sunan bir çok kişi ve kurum olup bunların arasından doğru hizmeti seçmekte bir o kadar önem arz eder. Eğer doğru hizmeti almazsanız beklentileriniz karşılanmayacak petekler yine ısıtmayacaktır. Isınmayan petekler bir yana bir de cebinizden çıkan paranın karşılığını almamış olacaksınız. Zaman kaybınızı hiç hesaba katılmayan ancak önemli bir ayrıntı tabii….

Bu hizmeti sunan firmayı seçerken petek temizliğini cihazla ve ilaçla yapıp yapmadığını sormayı ihmal etmeyin. Petek temizleme sonrası sistemi çalıştırıp petekler ısıtır şekilde iş teslim edilirse çok daha garantili olacaktır.

Yorum Yap