petek temizleme 366 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Petek temizleme servisi için arayın ve sormak istediğiniz sorularınızı sorun ve uzaktan da yardım alın. Kombi petek temizleme petek temizliği servisi için aradığınızda, kombi petek temizleme hakkında olsun diğer tesisat işleri ile ilgili olsun sorularınızı cevaplamaya çalışmaktayız. Petek temizleme servisi, petek temizliği yapan firmalar bünyesinde çalışır ve garantili güvenilir hizmet verir. Kombi petek temizliği dendiğinde ayrıntılı sorun acaba kombi bakımı da dahil mi ya da verdiğiniz fiyata hangi hizmetler dahildir. Hizmet almadan sorduğunuz sorular ile mağdur olmadan sorunsuz hizmet alabilirsiniz.

Petek temizleme servisi için arayın hizmet alın

Tıkanan peteklerde sıcak su sirkülasyonu olmadığı için petekleri ilaçlı cihazlı temizletin. Kış kendini iyice hissettirdiğinde, petek temizleme sevisi için arayın çağrımız karşılık bulmakta ve ısınmayan peteklerin ısınması sağlanmaktadır. Tesisatta oluşan kirlilik kendiliğinden oluşmakta zaman içinde yoğunlaşmakta olup petek kanallarını ve tesisatı tıkamaktadır.

Petek temizleme servisi için arayın | Uzmanlar Tesisat

Petek temizleme servisi için arayın | Uzmanlar Tesisat

Kalorifer tesisatı kışın yoğun çalıştırılır yazın kapalı tutulur çalıştırılmaz. Ancak kalorifer tesisatında ve peteklerde bulunan su sistemde kalır. İster sistem aktif çalışsın ister çalışmasın. Sitemde sürekli olan bu su zamanla yoğunlaşmaya başlar. Petek kanallarında ve boru içlerinde çamurlaşma ve korozyon oluşumu başlar. Periyodik bakımdan yoksun olan tesisatta bu durum tıkanıklık oluşmasına kadar ilerler. Bu noktada siz zaten ısınmayan peteklerden şikayet etmeye başlarsınız. Peteklerin altları soğuk üsleri ılık ne yapılabilir sorusunu sormaya başlarsınız.

Tam bu noktada  petek temizleme sevisi için arayın söylemi karşılık bulmaktadır. Petek temizliğini gerekli kılan tesisattaki kirlenme gerçekleştiğinden artık geciktirmeden bu temizliği yaptırın. Bu hizmeti sunan bir çok kişi ve kurum olup bunların arasından doğru hizmeti seçmekte bir o kadar önem arz eder. Eğer doğru hizmeti almazsanız beklentileriniz karşılanmayacak petekler yine ısıtmayacaktır. Isınmayan petekler bir yana bir de cebinizden çıkan paranın karşılığını almamış olacaksınız. Zaman kaybınızı hiç hesaba katılmayan ancak önemli bir ayrıntı tabii….

Kalorifer Petek Temizliği Aşamaları Nelerdir?

Bu hizmeti sunan firmayı seçerken petek temizliğini cihazla ve ilaçla yapıp yapmadığını sormayı ihmal etmeyin.

  • Kombi Çalıştırılıp sistemde sıkıntı olup olmadığına bakılır.
  • Sonra kombi ile kalorifer tesisat bağlantısı kesilir.
  • Banyoda bulunan havlupan yerinden sökülüp buradan cihaz bağlanır.
  • Cihaza su doldurulur ve önce ilaçlı su ile sirkülasyon yaptırılıp kaba pislik sistem dışına çıkartılır.
  • Sonra tüm petekler kapatılıp bir petek açık bırakılır ve sadece bu petek temizlenir.
  • Sırası ile bütün petekler bu şekilde temizlenir.
  • En son tüm petekler açılır ve temiz su ile son bir defa sirkülasyon yaptırılır.
  • Havlupan petek de temizlenip yerine takılır
  • Kombi filtre temizliği yapılır.
  • Sisteme su verilip sistem çalıştırılır ve petek havaları alınır.

Petek temizleme sonrası sistemi çalıştırıp petekler ısıtır şekilde iş teslim edilirse çok daha garantili olacaktır. Petek temizleme servisi için arayın ve anında kaliteli hizmeti güvenilir bir şekilde alın.

Benzer Gönderiler: