petek temizleme 445 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Petek temizleme petek başı kaç para ya da kalorifer peteği temizleme fiyatları bu hizmeti almadan önce merak edilen önemli hususlardandır. Kombi petek temizliği fiyatları petek başına belirlenir ve büyük petek veya küçük petek ayırımı yapılmaz. Petek temizleme fiyatları 2021 en güncel fiyat olacağı için araştırmalarınızda bu fiyatları baz almalısınız. Radyatör petek temizliği fiyatları, kombi petek temizliği fiyatı için tesisatçıları aradığınızda kaç petek var diye sorulacaktır.

Petek Temizleme Petek Başı Kaç Para | Uzmanlar Tesisat

Petek Temizleme Petek Başı Kaç Para | Uzmanlar Tesisat

Kalorifer Petek Temizleme Petek Başı Kaç Para

Petek temizliği fiyatları önemli olduğu kadar petek temizliğinin nasıl yapıldığı da önemlidir. Petek temizleme kışın en iyi şekilde ısınmanıza ve ısınırken de tasarruf etmenize yardımcı olan bir hizmettir. Peteklerin içinde bulunan suyun etkisiyle zamanla kireçlenmesi, içinde atık maddelerin birikmesi ve çamurlaşma olması kaçınılmazdır. Eğer kalorifer tesisatı ve petekler düzenli olarak temizlenmez ise kışın kombinizi ne kadar yüksek ısıda yaksanız bile ısınamazsınız. Petekler ılık olur, bazı yerleri hiç ısınmaz, peteklerin üstü sıcak altı soğuk olur. Bu sorunun tek çaresi cihaz ve ilaçla petek temizliği yaptırmaktır. Diğer taraftan merak ettiğiniz, petek temizliği petek başı kaç para gibi konularda servisimizden ayrıntılı bilgiler alabilirsiniz. Ancak burada da rakamsal olarak değinelim. Genelde 5 petek 200 TL olup petek başı 40TL -50 TL arasında da değişkenlik gösterebilmektedir.

Neden Petek Temizliği Yaptırmalıyım?

  • Petek temizliği yaptırdığınızda sonuç olarak petek temizleme fiyatlarının kışın sağlıklı bir şekilde ısınmanıza değdiğini göreceksiniz. Petekler temizlenmediği zaman normalin üstünde  doğal gaz parası ödemiş olursunuz.
  • Yakıt giderlerinizin ısınmadan artması hem cebinize zarar verir, hem de kombiniz bundan olumsuz etkilenir.
  • Hiç beklemediğiniz anda kombi arıza verir, gereksiz tamirat işleri ile uğraşmak zorunda kalırsınız. Sıkça servis çağırmak zorunda kalabilirsiniz.
  • Kirli kalorifer tesisatındaki su kombi içinden geçtiği için kombiyi yıpratır.
  • Petekler ısıyı iletmekte zorlanmasın, kombi rahatça çalışıp evinizi ısıtsın.

Bu nedenle gecikmeden petek temizleme petek başı kaç para bu gibi konularda mini bir araştırma yapıp ve petekleri temizletin. Bu temizliği periyodik yaptırmak hem kalorifer tesisatının hem de peteklerin daha uzun ömürlü olmasına hem de kesintisiz ısınmanızı sağlar.

Benzer Gönderiler: