petek temizleme 361 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Petek radyatör temizleme işi doğalgaz petek temizliği ya da kalorifer peteği temizliği işi hepsi aynı hizmeti anlatır. Radyatör petek temizliği firması, eski tip petek içi temizliği içinde hizmet sunan ve çoğu tesisat işinde hizmet alabileceğinizi tesisatçı firmadır. Hem petek tesisat kombi temizliği yapar hem de kalorifer petek aralarındaki tozların temizliğini yapar. Petek tozlarının temizliği ayrı bir cihazla buharlı cihazla yapılır. Kalorifer petek içi tesisat temizliği de makineli kimyasallı uygulama ile yapılır.

Kalorifer Petek Radyatör Temizleme

Kalorifer tesisat temizleme ilaçlı cihazlı yapılarak, çamurlaşma giderilerek ısınmanız sağlanır. Soğuk günler kapıdayken kışa hazırlık olması açısından petek radyatör temizleme hizmeti alarak kombiyi açtığınızda istediğiniz ısıyı alma şansını elde edin. Tesisat yıkama, kalorifer petek temizleme diye de bilinen bu uygulama ile sıcaklığı maksimuma çıkarın. Tesisatçı çağıracağınız zaman alacağınız hizmetin nasıl yapıldığını detaylıca sorarak fiyatı da buna göre değerlendirin.

Petek Radyatör Temizleme | Uzmanlar Tesisat

Petek Radyatör Temizleme | Uzmanlar Tesisat

Petek radyatör temizleme uygulamasında amaçlanan, kombi çalıştırıldığı zaman peteklerden homojen ısı almak ve ödediğiniz faturanın karşılığını tam ısınarak almak içindir. Kombinin soğuklarda arıza yapmadan ortamı ısıttıktan sonra ekonomik moda geçip tasarruf etmesini sağlamak içindir.

Yıllık cüz-i oranda bir maliyete katlanıp yıl içerisinde ödeyeceğiniz faturaları düşük ödeme şansına sahip olup kazançlı çıkarsınız. Soğuk günlerde sıcak kesintisi olmadan ortamda istenilen ayarda ısıyı hisseder üşümezsiniz.

Bunca fayda bir tarafta dururken petek radyatör temizleme uygulamasının periyodik olarak yapılması yararınıza olacağı aşikardır. Bu açıdan lütfen bu temizliği ihmal etmeyin en az 2 yılda bir petekleri tesisatı temizletin.

Kalorifer Petek Temizliğini Kime Yaptıralım?

Özellikle şu noktaya da dikkat çekmek istiyorum çalışacağınız tesisatçı usta işi bilen biri olmalıdır. Bu da tesisatçı firma ile çalışmanız ile mümkündür. Çünkü güven olgusunun bu kadar zedelendiği bir ortamda doğru hizmeti almanız tesisatçı firma aracılığı ile mümkündür. Hizmet aldıktan sonra olası bir aksilik olması durumunda geri dönüşleri değerlendirecek ve size dönüş yapacak birilerini bulmak için tesisatçı firma ile çalışmanız önerimizdir. Her önüne gelen tesisatçı olur ise sizde bilmeden bunlardan hizmet alırsanız mağdur olan siz olursunuz.

 

Benzer Gönderiler: