petek temizleme 974 kez görüntülendi

Kalorifer petek temizleme servisi ile petek temizleme cihazla yapılmaktadır.

Kış geldiğinde ısınmanız için, sadece kombinin çalışması yetmez. Aynı zamanda kalorifer peteklerinin istenilen düzeyde ısınması ve evinizi ısıtması gerekir. Petekler ısınmıyorsa, kombi çalışsa bile sadece yakıt giderleriniz artar. Peteklerdeki ısınmaya engel olan unsurlar, sistemdeki suyun kireçlenme etkisi, sudaki tortular, çamur, pislik gibi etkenlerdir. Bunlar suyun peteklerde dolaşmasına mani olur. Kombi suyu ısıtmış olsa da, evde sirkülasyon sağlanamaz. Bu yüzden kalorifer petek temizliğinin belirli aralıklarla yaptırılmasını tavsiye ederiz.

Petek temizleme günümüzde adeta ihtiyaç haline gelmiştir. Kışın kalorifer sistemiyle ısınanlar peteklerini her yıl kombi bakımıyla birlikte temizletilmelidir.Böylece daha kolay ısınır, daha az yakıt parası ödersiniz. Kışın ısınmak bu şekilde daha kolay olur. Kalorifer petek temizleme servisimiz sizlere bu konuda en yeni yöntemlerle hizmetlerle yardımcı olur. Peteklerin içinde dolaşan suyun etkisiyle biriken atık maddeler, kireç kalıntıları yerinde temizlenir. Petekleri sökmeden ustalarımız  petek temizleme kimyasalı ve petek makinesi  kullanarak petek temizleme işlemini kolayca yapar. Bir yandan peteklerin içindeki kireç tabakası kimyasallarla çözdürülür. Diğer yandan petek temizleme makinesi tesisattaki atıkları filtresiyle dışarıya çıkarır. Artık geriye sadece zahmetsizce ısınmak kalır.

Petek temizleme işlemini tesisatçı kolayca cihaz ve kimyasal ile yapar. Petekleri yerinden sökmeden sadece kimyasallar ve özel bir cihazla sistemdeki tüm tortuları temizler, kışın rahatça ısınmanızı sağlarlar. Kalorifer petek temizliği kış gelmeden önce kombi bakımını yaptırdığınız zaman yapılmalıdır. Kullanımınıza göre 2 yılda bir kalorifer peteklerini  temizletmelisiniz.

Kalorifer petek temizliği yaptırdığınız zaman peteklerin kanallarında ve yüzeylerinde bulunan çamur ,tortu pas temizlendiği için kombi daha  verimli hale gelecek ısı da ciddi anlamda artacaktır.Kalorifer petek temizliği için çağıracağınız uzman özel petek temizleme kimyasalı ile peteğin içinde oluşan tortu, çamur ve kireçleri temizlemek için cihazla Kalorifer petek temizliği işlemini uygulayacaktır.Kimyasalla birlikte yapılan bahse konu petek temizliği kesinlikle aksatılmaması ve ayrıca uzmanlar tarafından yapılması gereken bir işlemdir.

Kalorifer Petek Temizliğini cihazla yapıyoruz.

Kalorifer petek temizliği-1

Kalorifer petek temizliği hizmetini size en iyi ve en uygun fiyat garantisi ile uzman tesisatçılarımızın tecrübesine dayalı kaliteli hizmet vermekteyiz. Kimi merdiven altı diye tabir edilen firmalar bu temizliği evlerinize ve iş yerlerinize gelip peteğin havasını alıp kalorifer petek temizliği işlemini tamamladım diyerek sizden Kalorifer petek temizliği işlem ücretini istemektedirler.

Bu durumlarla çok karşılaştığımız için bu hizmeti kurumsal firmalardan almanız sizlerin yararına olacağı kanaatindeyiz.Bu çerçevede siz de uzman kadromuzun Kalorifer petek temizliğihizmetinden yararlanabilirsiniz.

Kalorifer petek temizliği yaptırmadıysanız, kalorifer tesisatında ve petek içlerindeki  pislikler yüzünden kombi ısıtmak için daha çok çalıştığından,daha fazla enerji harcayıp,yakıt tüketerek petekleri daha az ısıtmaktadır. Günümüzün gelişen teknolojisi ile sizlere profesyonel cihaz ve tesisatçılar ile bu  hizmeti en iyi şekilde sunuyoruz. Bireysel olarak petek temizliği yapmak olası bir durum olmayıp sadece petek havası alınabilir. Çoğu kişi petek temizliği yaptım diye aslında sadece peteklerden su tahliyesi yaptırmakta ve peteklere, tesisata temiz su ilave edip petek havası almaktadır.

Kalorifer Petek Temizliği hizmetini kimyasal ile sunuyoruz

Kalorifer petek temizliği servisi

Bunun dışında Kalorifer petek temizliği için özel kimyasal madde ve bazı özel uygulamalar kullanmadığınız takdirde Kalorifer petek temizliği işlemini gerçekleştirmeniz imkânsız olacaktır. Standartlar dâhilinde Kalorifer petek temizliği  ortalama 1.5 saat arasında kısa bir sürede gerçekleştirilmektedir. Petek sayısı arttıkça bu zaman dilimi de paralel olarak artacaktır.

Kalorifer petek temizliği yapılırken aynı zaman da uzman kadromuz bütün tesisatta sirkülasyon işlemi yaparak tesisatınıza bağlı boruların ve tesisatınızın genel anlamıyla bakımını ve temizliğini yapmış olacaktır. Tesisat temizliğinin ve peteklerin temizliğinin yapıldığı bu  işlemi kesinlikle düzenli olarak yaptırmanızı öneriyoruz. Petekler ve tesisatınız periyodik olarak temizlenmediği takdirde başınıza birçok ısı ile ilgili sorun açacaktır. Kalorifer tesisat temizliği işinde işin ehli olan firmamız size her zaman hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

Kalorifer petek temizliği işlemini kışa girmeden bir kere yaptırırsanız hem kışı rahat ve sıcak bir şekilde geçirebilir, hem de kombi ve peteklerinizle ilgili oluşacak sorunları ortadan kaldırabilme şansına sahip olabilirsiniz. Tesisat temizliği işleminden sonra rahat rahat ısınabilecek yakıt için gereğinden fazla fatura ödemeyeceksiniz.

Kalorifer tesisat temizliği hizmeti sayesinde birçok ısınma sorunundan kurtulmanız için sizlerin hizmetinizde olduğumuzu ve size bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmayın. Kalorifer peteklerim ısınmıyor ya da alt kısmı ısınmıyor dediğinizde aklınıza ilk gelecek işlem Kalorifer petek temizliği yaptırmak olsun. Kalorifer petek temizliği işlemi sayesinde peteğin her tarafına eşit derecede ısı yayılacaktır. Kombilerinizin içerisinden her zaman belirli bir miktarda su bulunmaktadır, kapalı devre çalışan tesisatta bu su zamanla  kirlenir ve kireçlenir. Kireç kirliliği zor söküldüğü için Kalorifer petek temizliği uygulamalarında özel ilaçlarla kalorifer petekleri temizlenerek ısınma performansını ve verimini büyük  ölçüde artırmaktadır.

Kalorifer Petek Temizliğini uzman tesisatçılar ile yapıyoruz

Kalorifer petek temizliği-2

 Bu uygulamayı her iki sene de bir uzman tesisatçılarımıza yaptırmanızı tavsiye ederiz. Kapalı devre çalışan tesisatta zamanla oluşan,çamur tortu pas, peteklerin vanalarını tıkayabilir ,petek kanallarını tıkayabilir.Bu olumsuz durumu kimyasal uygulamalı Kalorifer petek temizliği ile ortadan kaldırabilirsiniz.Ben suyu her yıl tahliye ediyorum, temiz su ilave ediyorum bu şekilde  temizleniyor. Ne gerek var cihazla kalorifer petek temizliğine diye düşünüyor olabilirsiniz.

Bu düşünce sizlerin daha büyük maliyetlere katlanmanıza sebep olacak bir düşüncedir. Nedeni peteklerdeki pislikler zamanla kombi içinde dolaşmaya başlayacak bu durumda kombi arıza verecektir. Tıkalı şekilde çalışan tesisat ısınmayacak kombi tesisatı ısıtmaya çalışacağından ekonomik moda geçmeden sürekli çalışacak bunun sonucunda daha fazla fatura ödeyeceksiniz.

Kalorifer Petek Temizliğini cihazla yapmaktayız

Kalorifer petek temizleme nasıl yapılır?

Kış aylarında sevdiklerinize sıcak, bir ortam sunmanız için, kalorifer tesisatınıza iyi bakmalısınız. Düzenli olarak kalorifer petek temizleme hizmetinden faydalanmanız gerekir. Siz kalorifer tesisatınıza ne kadar iyi bakarsanız, size verdiği hizmetin kalitesini arttırmış olursunuz. Kalorifer Tesisatın temizliğinde petek temizleme cihazı kullanıldığında, peteklerinizin sökülmesine bile gerek kalmaz.

 Tesisat içine verilen kimyasallar en ücra köşelerde bile, kireç kalıntılarının temizlenmesini sağlar. Tesisatın içinde zamanla kireç birikimi olacağından, belirli aralıklarla kalorifer petek  temizlik yapılmalıdır.  Bu sayede suyun dolaşımı için engeller ortadan kalkmış olur.

Kalorifer petek temizliği günümüzde cihazlar ve özel kimyasal ilaçlarla yapıldığında, çok daha kolay bir işlem olmaktadır. Ancak bu hizmeti size sıradan tesisatçılar veremez. Aktifinde  cihazı olan, ustaları bu konuda deneyimli olan firmalar müşterilerine bu hizmeti sunabilir.

Kalorifer Petek Temizliği,kalorifer tesisat temizliğini kimyasal ve cihazla yapmaktayız.

Kalorifer petek temizleme firması

Kalorifer tesisatında peteklerde, vanalarda, borularda oluşan kireçlenme ve tıkanıklık gibi sorunlarda, sadece cihaz ve kimyasal kullanımıyla sizleri sıcak kış günlerine hazırlayabilirler. Kalorifer petek temizliğini belirli aralıklarla yaptırırsanız, hem yakıt tasarrufu sağlarsınız, hem de kış geldiğinde ısınabilirsiniz.

Kalorifer petek temizliği ve kalorifer tesisat temizliğini belirli aralıklarla yaptırdığınız takdirde kışı sıcak geçirebilirsiniz. Kış boyunca sıcak günleri sağlıklı çalışan kalorifer tesisatı ile geçirebilirsiniz.