petek temizleme 878 kez görüntülendi

Gaziosmanpaşa petek temizliği servisi

Kışın kombi çalıştığında petekler ısınmıyorsa, peteklerin her yerinde ısı homojen şekilde dağılmıyorsa, petek temizleme işlemini yaptırmanız gerekiyor. Aslında böyle bir durumda kalmadan zamanı geldiğinde petek temizliğini Gaziosmanpaşa petek temizliği servisine yaptırmanız en doğrusudur. Kullanımınıza uygun şekilde 2 yılda bir peteklerin temizlenmesi gerekir. Aksi halde kışın ısınamazsınız. Kombi sağlıklı çalışsa da, yüksek ısıda yaksanız da petekler evinizi ısıtmaz. Sadece daha fazla yakıt parası öder, kombinin ömrünün kısalmasına neden olursunuz.

Peteklerin sistemde bulunan suyun etkisiyle kireçlenmesi, içinde çamur kalıntıları, tortuların birikmesi oldukça normaldir. Petek temizliğinin periyodik olarak yapılması gerekir. Tesisatçınız size bu konuda yardımcı olabilir,petek temizleme kimyasalı ve petek temizleme  ve makinesiyle peteklerinizi yerinde temizler. Kışı tasarruflu ve sıcak bir ortamda geçirebilirsiniz.

Petek temizliğini cihaz olmadan ,kimyasal olmadan yapmayı teklif edecek firma/kişi olursa asla kabul edilmemesi gerektiğini beyan etmek isterim.Petek Temizliği cihazla,kimyasal uygulama ile  yapılan bir temizliktir.

Peteklerin yeteri kadar ısınmadığını düşünüyorsanız, petek temizlik zamanı gelmiş olabilir. Peteklerin kısmi olarak ısınması ya da hiç ısınmaması gibi sonuçlar peteklerde kireçlenme olduğunu ve zamanla biriken çamur kalıntılarının tabaka haline geldiğini anlatır. Bunların etkisiyle ısınma sorunu yaşıyorsunuz. Kombi ne kadar sağlıklı çalışsa da, ısınmanız mümkün değil. Çünkü peteklerin içinde su sistemin içinde yeteri kadar dolaşamıyor.

Cihazla petek temizliği ,kalorifer petek temizliği yapıyoruz

Gaziosmanpaşa petek temizliği-1

Gaziosmanpaşa petek temizliği servisi ile petek temizleme sayesinde bundan kurtulabilirsiniz. Bu işlem petekler sökülmeden yapıldığından, son derece kolay bir şekilde tamamlanır. Tesisatın içine koyulan özel kimyasallar, sisteme bağlanan temizleme makinesi yardımıyla tesisatta dolaştırılır. Bu sırada içeride olan kireç kalıntıları, çamur birikintileri, artıklar temizlenir. Sıcak bir kış keyfi yaşamaya başlayabilirsiniz.

Petek temizliğini yaptırdığınızda olası ısı kayıplarını önlemiş olacaksınız. Petek temizliği kimyasal ilaçla ve makine aracılığı ile yapılan diğer adı radyatör temizliği olan petek temizleme işleminde,radyatörlerdeki tortular, korozyon sebebi ile oluşan tabaka yüksek basınç uygulanarak çamurlaşmış su şeklinde kalorifer tesisatı dışarısına atılmaktadır.Radyatör temizliğinde doğru firmayı seçtiğiniz takdirde peteklerden  gerçek verim alacağınız anlamında gelmektedir.

Gaziosmanpaşa Petek Temizliği servisi

Gaziosmanpaşa petek temizliği-2

 Petek Temizliği  nasıl yapmalı?

Öncelikle firmanın bu işteki tecrübesi, petek temizliğinde kullandığı kimyasal ilacın markası, petek temizliğinde kullandığı makinenin kaç bar basınç uygulayabildiği siz değerli müşterilerimiz için öncül sormanız gereken sorulardır.Petek temizliğinde 1 daireden 30 dakikada işim bitti diyerek çıkan bir servis bilin ki bu işin hakkını vermemektedir.Bir dairenin petek temizliği ortalama  5 petek için 1,5 saat sürmektedir. Eğer bütün radyatörlerin,döküm petek olsun,alüminyum petek olsun kalorifer tesisatının sağlıklı bir şekilde çalışıp maksimum  ısıtma sağlamasını istiyorsak,  zaman hırsızlığı yapmadan bu zamanı bu hizmette harcanmalıdır.Gaziosmanpaşa petek temizliği ekipleri ile

Cihazla ve kimyasal ile petek temizliğini yapıyoruz.

Gaziosmanpaşa petek temizliği servisi

Gaziosmanpaşa petek temizliği olarak profesyonel hizmet sunduğumuzdan bu hizmetin gerektirdiği standartları çok iyi bilmekteyiz.Bu sektörde hizmet veren firmalar kendi alanlarında uzmanlaşmış servis çalışanlarına ve teknolojik gelişmeler ile ortaya konan petek temizleme makinesi,petek temizleme kimyasalına sahip olarak üzerlerine düşen gerekliliği yerine getirmeye çalışmaktadır.Hizmet başlıklarından hangisini alırsanız alın ki bunlar;Petek Temizliği,Radyatör Temizliği,Kalorifer Tesisat Temizliği,Yerden Isıtma Temizliği,Merkezi Isıtma Temizliği, Alüminyum Petek Temizliği,Döküm Petek Temizliği şeklinde sıralanabilir.Bütün bu hizmetlerde tüm ekip ve ekipmanlara sahip olmak kurumsallığın gereğidir.

Cihazla petek temizliği yapılmaktadır

Gaziosmanpaşa petek temizliği-3

Diğer taraftan benzer uygulama olan ,Yerden ısıtma temizleme işlemi yapılırken yine sabırla yerden ısıtma işlemini zamana yayarak daha sağlıklı gerçekleştiriyoruz.Bu işlem yapılırken yerden ısıtma tesisatına aralıklarla farklı basınç uygulamaları da yapılarak tesisat  içerisinde  oluşan tortu,çamur tamamen tesisattan atılır.Yerden Isıtma Tesisatı Temizliği m2 ye göre, temizlik süresi ve fiyat değişiklik gösterse de, normal bir ev için ortalama 1.5-2 saat kadar zaman almaktadır.Sizin için en sağlıklı yerden ısıtma sistem temizliğini kurumsal firmalar yapacak olup,bizlerde sektörde bu konuda öncülerdeniz.Gaziosmanpaşa petek temizliği olarak bu anlamda oluşacak taleplerinize profesyonel ekipler ile cevap vermekteyiz.

Diğer tesisat petek temizliği hizmetlerimiz:

  • Yerden Isıtma Tesisat Temizliği,
  • Kimyasal İlaç ile Yerden Isıtma Temizliği,
  • Kalorifer Tesisat Temizliği,
  • Merkezi Isıtma Temizliği,
  • Merkezi Isıtma Bakımı,
  • Alüminyum Petek Temizliği,
  • Döküm Petek Temizliği,

Yer: Bağcılar/İstanbul, Türkiye