petek temizleme 418 kez görüntülendi

Florya petek temizliği servisi,petek temizliğini cihaz ve kimyasal ile yapmaktadır.

Florya petek temizliği servisimiz güncel yöntemlerle petekleri yerinde temizler. Peteklerin ısıyı iletmesine mani olan kireç tabakası, atık maddeler petek temizleme cihazı sayesinde konforlu şekilde temizlenir. Kalorifer tesisatı içine verilen bu hizmet için üretilmiş petek temizleme kimyasalı kireç kalıntılarını tamamen temizler.Florya petek temizliği ekibinin yaptığı uygulama sayesinde cihazla peteklerin içinde biriken atıklar, çamur kalıntıları tesisat dışına çıkarılır. Eğer düzenli olarak petek temizliği yaptırırsanız, kolay ısınmanın yanında aynı zamanda yakıt tasarrufu da yaparsınız.

Radyatör petekleri, yerden ısıtma sistemi Florya petek temizliği servisi ustalarımız tarafından en kısa sürede yapılır. Kışın ısınma sorunları olanlar, petekleri ısınmayanlar mutlaka petek temizliği hakkında servisimizden bilgi alsınlar. Hem kombi bakımınız yapılsın, hem de petekleriniz kireçlerin etkisinden, çamur kalıntısı, atık maddelerden temizlensin.

 Petekler ısıtma anlamında gerekli performansı göstermiyorsa, bu sorunun kombiden kaynaklandığını düşünmemelisiniz. Peteklerdeki ısınma sorunu genellikle alt kısımlarında olur. Çünkü sistemde olan atıklar dibe çöker ve sıcak suyun sirkülasyonuna engel olur. Isınma sorunu üst taraflarda da olursa, büyük olasılıkla peteklerde suyun etkisiyle kireçlenme meydana gelmiştir veya hava oluşmuştur.Bu durumda sadece kalorifer tesisatı ve petek havasının alınması sorununuzu çözmeyebilir.

Özellikle tesisattaki dirseklerde, borularda bir tıkanma olursa, peteklerde ısınamama sorunu yaşanır. Kombinizi ne kadar yaksanız da, petekler ısınmadığından evinizde ısınmaz. Daha fazla yakıt parası ödemeye başlar, soğuk kış günlerinde özlemini duyduğunuz sıcak yuvaya kavuşamazsınız. Petek temizleme işlemi yaptırdığınız takdirde, petekler ilk günkü gibi evinizi ısıtmaya başlar.Bu işlemi cihaz ve kimyasalla yapan ,Florya petek temizliği servisine yaptırın ısınmayı garanti altıan alın.

Radyatör temizliği periyodik olarak yapılması gereken, yılda bir kere yaptırıldığı takdirde tasarruf etmenizi sağlayan bir uygulamadır.Eğer yıllardır petek temizliği yaptırmadıysanız kombinin filtresi tıkanmış olacaktır, bu sorunu da çözmediğiniz takdirde sorunları beraberinde getirecektir.

Cihazla ve Kimyasal ile Petek Temizliği Servisi

Florya petek temizliği-1

Tabii ki bu sorunu tek başınıza çözmeniz olanaksız olduğundan bunun için kurumsal bir firmadan, biz uzmanlar tesisat ekibimizden yardım alabilirsiniz.Yazımızın en başında  da sizlerle paylaştığımız üzere petek temizliği yılda bir kere rutin yapılması gereken ve sizlerin tasarruf etmesini, konforlu ısınmasını sağlayan bir uygulamadır.

Petek temizliği yaptırmanız sizin kalorifer tesisatında ileride ortaya çıkabilecek sorunların önüne geçmiş olup ek maliyetlere katlanmaktan kurtaracak faturanız daha az gelmesini sağlayacaktır.Petek temizliğini ihmal edip yaptırmadığınız takdirde doğalgaz faturanız normal faturanızdan biraz daha kabarık gelecektir.

Radyatör temizliği uygulamasına şu sebeplerden dolayı ihtiyaç duyarsınız. Peteklerin içine giren havanın zamanla oksitlenerek pasa dönüşmesi, korozyon oluşumu sonrasında ,zamanla sudaki kireç sebebi ile tortu tabakası oluşması balçık ve çamura dönüşmesi ile petek kanallarında tıkanıklıklar yaşanıp petek temizliğine ihtiyaç duyulmaktadır.Bu zaman diliminde ayrıca petek temizliği zamanının geldiğini şuradan da anlamak mümkündür.

Kombinizi normalde yaktığınız ısı değerinden daha yüksek ısıda yakmaya başlamanıza rağmen ısınamadığınızı hissediyorsanız bu sağlam bir sinyaldir. Bu durum sizlere faturalarınızda maliyet olarak dönecek olup yüksek maliyetlere katlanmak durumunda kalabilirsiniz.Siz evde üşürsünüz ama faturalar sanki bir köşkü ısıtmış kadar bir fiyat ile öylece ödenmeyi bekler.Bakıldığı zaman hem para ödeyip hem de ısınamamak aslında petek temizliği yaptırmanın en iyi sebeplerinden biridir.Yapılacak kalorifer petek temizliği ile yüksek rakamlı faturalardan kurtulacak peteklerdeki tıkanıklıkları ile kaybedilen,ısı geri kazanılacaktır.

Radyatör Temizleme hizmetini kimyasal ile yapıyoruz

Florya petek temizliği servisi

Petek temizliği yaptırmanın ne gibi bir yararı olur ?

Petek temizliği yaptırmak her şeyden önce size kombinin uzun ömürlü olmasını sunacaktır.Nedeni peteklerde ki tortu , balçık ve çamur bir süre sonra suyun devirdaim yapmasından dolayı kombinin filtresini kapatır filtreden geçen pisliklerde kombi içinde diğer parçaların çalışma performansını bu da kombinin arızaya geçmesini dolayısıyla bozulmasına neden olur.

Sizinde anlayacağınız üzere petek temizliği yaptırarak dolaylı olarak kombinin daha uzun ömürlü çalışmasını sağlamış olursunuz. Daha sonra faturadan tasarruf edersiniz ,kombiden aldığınız verimi belli bir yüzdeye kadar radyatörlere ,dolayısıyla yaşam alanlarınıza yansıtabilirsiniz.Florya petek temizliği servisinin yaptığı hizmetten memnun olan çok müşteri bu anlamda olumlu yansıyan ve kendilerinin kazanımlarının çok olduğunu defalarca belirtmişlerdir.

Florya Petek Temizliği servisi

Florya petek temizliği-2

Faturadan tasarruf etmenin ikinci yolu da kombiyi sabit bir ayarda çalıştırmaktır ve kombiyi sürekli açıp kapatmamak gerekir.Eğer kombi sürekli açılıp kapanıyorsa aynı ısıya gelebilmek için daha çok güç harcayacağından daha fazla fatura ödemeniz anlamına gelmektedir.Petek temizliği,Yerden Isıtma Temizliği,Merkezi Isıtma Temizliği, Alüminyum Petek Temizliği,Döküm Petek Temizliği, sonrasında temiz, sağlıklı,tasarruf ederek ısınma imkanı sağlamış olacaksınız.

Florya petek temizleme servisi olarak bu hizmetin ne denli etkili olduğunu ifade etmemiz gerektiğini düşünmekteyim.Petek temizliğini ,kalorifer tesisat temizliğini radyatör temizliğini,Florya petek temizliği servisimiz aracılığı ile yapmaktayız.Peteklerin tam olarak ısınmaması ya da hiç ısınmaması durumunda petek temizleme işlemi hizmetini,Florya petek temizliği servisi ile irtibata geçerek talep  edebilirsiniz.

Diğer tesisat temizlik hizmetlerimiz:

Florya Petek Dışı Toz temizliği

  • Florya Yerden Isıtma Tesisat Temizliği,
  • Florya Kimyasal İlaç ile Yerden Isıtma Temizliği,
  • Florya Kalorifer Tesisat Temizliği,
  • Florya Merkezi Isıtma Temizliği,
  • Florya Merkezi Isıtma Bakımı,
  • Florya Alüminyum Petek Temizliği,
  • Florya Döküm Petek Temizliği,

Yer: Florya/İstanbul, Türkiye