petek temizleme 994 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Loading...

Fatih petek temizliği servisi

Kışa hazırlık olsun diye kalorifer sistemine bakım yapıldığında, peteklerinde kontrol edilmesi, gerekiyorsa petek temizliği yapılması gerekir. Buna dikkat ederseniz kışın ısınma sorunu yaşamayacağınız gibi, daha güzel ve hesaplı ısınırsınız. Peteklerde kireçlenme olduğunda, içinde atık maddeler biriktiğinde ısınmadığınız gibi, doğal gaz giderleriniz yükselir ve kalorifer tesisatınızda çeşitli hasarlar bile olabilir. Fatih petek temizliği ekibinin yapacağı ,petek temizleme sayesinde bu olumsuz etkilerden korunabilir, kışın evinizin sıcacık olmasını sağlarsınız. Tesisatçınız petek temizleme kimyasalı ve  petek temizleme makinesiyle petekleriniz temizlerse, yerinde temizlik yapar.

Yani petekleri hiç sökmeden petek temizliği yapılır. Bu yöntem her zaman peteklerin temizliğinde kullanılabilir. Diğer yöntemler peteklerinize zarar verebilir. Kışı rahat geçirmek için, ısınma sorunu yaşamamak için petek temizleme işlemini Fatih petek temizliği servisine sizde yaptırmalısınız.Yetersiz tesisat temizlikleri ile radyatör petek ve yerden ısıtma tesisatından tam verim alınamaz.

Kış geldi kapıya dayandı petekleri yakmanın vakti geldi fakat petekler ısıtmıyor ise ,Doğalgaz faturalarınız komşularınıza göre daha yüksek geliyorsa, evinizde istediğiniz gibi ısınamıyorsanız petek temizliği gerekiyor olabilir. Kombi yandığında peteklerin ısısını kontrol ederseniz, bunu daha kolay anlayabilirsiniz. Kombi yüksek ısıda yanmasına rağmen, petekleriniz ısınmıyorsa ya da kısmi ısınma oluyorsa, peteklerde kireçlenme ve tıkanıklık sorunu olabilir.

Bundan kurtulmanızı Fatih petek temizliği servisine yaptıracağınız petek temizliği sağlayabilir. Zaten dikkat ederseniz doğalgaz faturalarının da yüksek geldiğini görürsünüz. Petek temizliği hem ısınmanızı sağlar, hem de % 30 lara varan yakıt tasarrufu sağlar. Özel bir makineyle yapılan temizlik işleminde kimyasal maddeler kullanılmaktadır. Bunlar petekler sökülmeden yapılır. Petek Temizlik işlemi sonunda kalorifer tesisatı ilk zamanlarda ısıttığı gibi verim alma imkanı doğurmaktadır. Bu sayede soğuk kış günlerine hazırlanmış olursunuz.

Cihazla petek temizliği ,kalorifer petek temizliği yapıyoruz

Fatih petek temizliği-1

Peteklerin kanalları  belli bir süre sonra şebeke suyundaki kireç ve korozyon sebebi ile tıkanır.Kombiden gelen sıcak su petek kanallarına eşit dağılmadığından peteklerin bütün kısımları aynı derecede ısınma sağlayamaz. Petek temizliği ile beraber mutlaka kombi bakımını da yaptırmalısınız.Kombi filtresi tıkandı ise fan tozlandı kirlendi ise brülörler tozlandı ise vb. faktörlerde sistemin sağlıklı çalışmasını önleyecektir.Periyodik olarak  2 yılda bir petek temizliği ve kombi bakımını Fatih petek temizliği servisine mutlaka yaptırılmalıdır.

Fatih Petek Temizliği,Radyatör Temizliği servisi

Fatih petek temizliği-2

Radyatörler günümüzde en önemli ve en ekonomik ısınma araçlarıdır.Isınma araçları için yapılan temizlikler farklı isimler ile zikredilse de  ; Yerden Isıtma Temizliği,Merkezi Isıtma Temizliği, Alüminyum Petek Temizliği,Döküm Petek Temizliği,Petek Temizliği,Radyatör Temizliği,Kalorifer Tesisat Temizliği gibi tamamının temizliği ana hatları ile aynıdır.Zaten aslına bakılırsa yerden ısıtma temizliği,merkezi ısıtma temizliği diğerlerine göre farklıdır.Yerden ısıtma tesisat temizliği için petek temizleme makinesine ek olarak basınç uygulayıcı cihazında  bulundurulması  daha sağlıklı olacaktır.Merkezi ısıtma tesisat temizliğine gelince burada uzmanlık gerekmektedir ki bu anlamda radyatör  temizleme hizmetini veren , bizim dışımızda merkezi sistem tesisat temizlik bakım ve kazan dairesi temizlik bakımı  hizmeti veren çok firma bulamazsınız.

Petek Temizleme Hizmetini Kimyasal İlaç ve Cihazla sunuyoruz.

Fatih petek temizliği-3

Evimize doğalgaz hattı çektirip, radyatörlerin montajlarını yaptırdıktan sonra ekonomik ısınmaya başlamış oluruz.Konfora ve bunun yanında  evin sıcaklığına alıştıktan sonra belli bir zaman dilimi geçer. Bizler eskisi gibi ısınmamaya başlarız. İlk gün ki gibi ısınanamak sizleri üzmesin, sistemin ilk gün ki gibi sağlıklı çalışmasını istiyorsanız petek temizliğini yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Uzmanlar tesisat olarak sizin için en iyisini en sağlıklısını ve en güvenilir olanı seçip petek temizliği hizmetini vermek için ilgili adrese geliyoruz.Bir iş yaparken kalitesiz veya yetersiz malzeme kullanırsan işin de kullandığın malzemeye göre kalitesiz ve yetersiz olur.Biz bu yüzden işimizi en iyi şekilde icra edebilmek için malzemelerimizi piyasanın en iyileri arasından seçiyoruz.Bu seçim doğrultusunda hem müşterilerimiz rahat ediyor hemde bizim vicdanımız rahat ediyor.Müşteri işinin iyi yapıldığı için memnun kalıyor Fatih petek temizliği ekibi olarak bizde işimizi iyi yaptığımız için rahat ediyoruz.

Diğer petek tesisat temizlik hizmetlerimiz:

  • Yerden Isıtma Tesisat Temizliği,
  • Kimyasal İlaç ile Yerden Isıtma Temizliği,
  • Kalorifer Tesisat Temizliği,
  • Merkezi Isıtma Temizliği,
  • Merkezi Isıtma Bakımı,
  • Alüminyum Petek Temizliği,
  • Döküm Petek Temizliği,

Yer: Bağcılar/İstanbul, Türkiye

Yorum Yap