petek temizleme 1211 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Loading...

Eyüp petek temizliği servisi cihazla tesisat temizliği yapmaktadır.

Kombi ve kaloriferlerde kış gelmeden yapılan bakım sırasında, tesisatın diğer alanları da kontrol edilmelidir. Özellikle peteklerde sorun varsa, petek temizleme işlemi yapılmalıdır. Kışın kombi ne kadar sağlıklı çalışsa, suyu yeterince ısıtsa da, peteklerde kireçlenme olursa evinizin ısınmasını beklemeyin. Çünkü petekler kireçlenme ve atık maddelerin birikiminden kendisi bile ısınamaz. Bunların olmasını istemiyorsanız, zamanında,Eyüp petek temizliği servisine petek temizliği yaptırmanız gerekir.

Bu işlem sandığınız kadar zahmetli değildir. En azından petek temizleme makinesi ve kimyasallarla yapılan temizlik sırasında bu zorluğu yaşamazsınız. Petekleriniz yerinde kolayca temizlenir. İçerdeki kireç tabakası kimyasallarla temizlenir, atık maddelerde makine sayesinde sistemden dışarıya çıkarılır. Kış geldiğinde sıcak bir eviniz olsun istiyorsanız, cihazla petekleri sökmeden yaptığımız  petek temizliğini yaptırın.

Petek temizliği ile peteklerin kanalları temizlenir,kalorifer tesisatının yüzeylerine yapışan çamur tortu tabakası temizlenir kombi arıza vermeden tasarruflu çalışır.Petek temizliği yaptırdığınız takdirde ısınma maliyetleri ciddi anlamda düşecek hem az ödeyecek hemde daha fazla ısınacaksınız.

Peteklerden yeteri derecede ısı alamayan,ısınamayan ısınma sorunu olan kişilerin kombi bakımının dışında petek temizliği hizmetini de almalısınız. Kombi sağlıklı bir şekilde çalışsa bile, peteklerinizde kireçlenme ya da tıkanıklık varsa, ısınma sorunu yaşayabilirsiniz. Kombinin yanmasına rağmen peteklerde ısınma olmuyor ya da kısmi ısınma oluyorsa, kalorifer tesisatının temizlenmesi gerekir. Eyüp petek temizliği servisi petekler yerinden sökmeden petek temizleme kimyasalı kullanılarak makine yardımıyla petek temizliğini  yapmaktadır. Kalorifer tesisatına bağlanan temizleme makinesi tesisatın içinde kimyasal yardımıyla çözülen  bütün kalıntıları, çamur birikintilerini temizliyor.

Sadece bir saat süren bir işlemden sonra sağlıklı çalışan kalorifer tesisatınıza kavuşuyorsunuz.Petek temizliğini belli periyotlarla yaptırırsanız, hem yakıt tasarrufu sağlarsınız, hem de gönlünüze göre ısınırsınız.

Petek Temizleme Hizmetini Kimyasal İlaç ve Cihazla sunuyoruz.

Eyüp petek temizliği-1

Kalorifer tesisatı ne kadar sürede temizlenmeli sorusu sıkça karşılaştığımız sorular arasındadır. Petekleriniz periyodik olarak 2 yılda bir mutlaka temizlenmelidir.Alurad peteklerde bakımın,temizliğin daha erken yaptırılması daha sağlıklı olacaktır.Peteklerin belli bir kısmı ısınıp diğer kısım ısınmıyor yani homojen ısınma sağlanamıyorsa; kalorifer tesisatındaki ısınmanın önceki yıla göre daha düşük olması, kombinin derecesi yükseltildiği halde ısınma sağlanamıyorsa,  önceki yıllara göre fatura daha yüksek gelmeye başladıysa petek temizliğinin yapılma vakti gelmiş demektir.

Çeşitli isimler altında verilen;Yerden Isıtma Temizliği,Merkezi Isıtma Temizliği,Petek Temizliği,Radyatör Temizliği,Kalorifer Tesisat Temizliği,Alüminyum Petek Temizliği,Döküm Petek Temizliği hizmetlerin kalitesini etkileyen bir çok unsur bulunmaktadır.Bahse konu bu etkenleri sıralamak gerekirse kullanılacak radyatör temizleme için kullanılacak kimyasal ilaç,radyatör temizleme makinesi,radyatör temizleme servis çalışanları,radyatör temizlemeye ayrılan zaman gibi unsurlar doğrudan etki etmektedir.

Petek temizliğini kimyasal ve cihazla yapıyoruz.

Eyüp petek temizliği-2

Radyatör Temizliği Servis çağrılmadan yapılabilir mi?

Radyatör temizliği kulağa, kolay yapılabilir gibi gelse de hassasiyet gösterilerek yapılan işlerdendir.Petek temizliği hizmetini sunabilmek için ciddi anlamda bütçe ayırmak ve zaman ayırmak gereklidir.Çünkü petek temizliği yapabilmek için almanız gereken teknolojik makine ve kimyasal ilaçlar vardır ve bunlar da öyle ucuz diye tabir edilecek rakamlarda satışa sunulmamaktadır. Aynı zamanradyatör temizliği yapacak tecrübeli ustalara ihtiyaç duyulmaktadır.Radyatör temizleme servis çalışanlarının işi kulağa kolay gelse de, ilaçların dozajlarını ayarlamak makinalardan ne kadar basınç verileceğini bilmek hepsi ustaların bilmesi gereken işlerdendir bu işlemleri öğrenmek için yıllarca eğitim almış ,sahada hizmet anlamında tecrübe edinmiş kişilerdir.

Petek temizliğini cihazla ve kimyasal ile yapıyoruz

Eyüp petek temizliği servisi

Peteklerde tıkanıklıkların giderilmesi kimyasal ilaçla temizlenmesi gerekmektedir. Eyüp petek temizliği işin uzmanı tecrübeli bir firma ile görüşüp bu işlemi yaptırmalısınız. Eyüp petek temizliği piyasada bu işi yapıyorum diyen ancak gerekli tecrübe ve donanıma sahip olmayan çok kuruluş var. Petek temizliğinde doğru firmayı seçip diğerlerini  eliminize etmek çokta zor değil. Eyüp petek temizliği firmaların Web sitelerini ziyaret edip Referanslara bakılmalı bu işte yeni olup olmadığına vb. durumlara bakılmalıdır.Kimyasal ilaçla ,petek temizliğini,radyatör temizliğini ,Eyüp petek temizliği servisimiz ile sizlere sunuyoruz.

Bizleri ve yatığımız hizmetleri daha yakından ,daha detaylı görmek için https://uzmanlartesisat.com  adresinden ziyaret edebilirsiniz.

Diğer tesisat radyatör petek temizliği hizmetlerimiz:

  • Yerden Isıtma Tesisat Temizliği,
  • Kimyasal İlaç ile Yerden Isıtma Temizliği,
  • Kalorifer Tesisat Temizliği,
  • Merkezi Isıtma Temizliği,
  • Merkezi Isıtma Bakımı,
  • Alüminyum Petek Temizliği,
  • Döküm Petek Temizliği,

Yer: Bağcılar/İstanbul, Türkiye

Yorum Yap