petek temizleme 791 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Edirnekapı Petek Temizliği ustalarımız uygulamanın ne denli gerekli olduğunu her seferde anlatmaya çalışmaktadır. Yıllarca kullandığımız kalorifer peteklerin temizliği cihazla yapıldığı takdirde ısı anlamında verim alınabilir. Bu anlamda petek temizliği yapacak tesisatçı firmanın uygulaması kabul edilebilir düzeyde olması gerekmektedir. Petekleri sökmeden profesyonel uygulama yapılmalıdır. Petek temizliğinde hem cihaz hem de ilaç test edilmiş uygulamanın verimli olmasını sağlamalıdır. Bu uygulama yapılırken de gerekli zaman ayrılarak tam temizlik yapılmalıdır.

Edirnekapı Petek Temizliği – Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Petek temizliğinde yapılacak uygulama cihaz ve kimyasal ile yapılmalı, kombi bu uygulama aşamasında kapatılarak kimyasalın kombi içerisine girişi engellenmelidir. Bu yapılmadığı takdirde kombi içerisinde sirkülasyon yaptırılacak kimyasal kombi parçalarına zarar verebilir, bu ihtimal göz ardı edilmemelidir. Edirnekapı petek temizliği servisi istenilen ve beklenilen bu şartları yerine getirerek petek temizliğini pratik uygulamalar ile yapmaktadır.

 

Tesisatta oluşan korozyon, tıkanıklık ve tortu tabakasının çözülmesi ve tesisat içerisindeki diğer oluşumların tesisat dışına atılması kimyasal ilaç ve petek temizleme cihaz ile mümkün olmaktadır. Edirnekapı petek temizliği servisi petek temizleme ve kalorifer tesisat temizleme uygulamasını istenilen şekilde yaparak kışı sıcak geçirmenizi sağlamaktadır. Günümüzde, bu hizmet ihtiyaç halini almış olup, işini hakkıyla yapan tesisatçılar bunun en büyük garantörü ve sağlayıcısı olmuştur. Eski yıllara dönüp bakıldığında petek temizliği ve tesisat temizliği cihaz olmadan kimyasal olmadan, petekleri sökerek yapmaya çalışılmaktaydı.

Edirnekapı Petek Temizliği - Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Edirnekapı Petek Temizliği

Gelinen noktada teknolojik imkanların tesisatçılara sunduğu büyük kolaylıklar ve imkanlar sayesinde hem hizmet veren hem de bu hizmeti sunan taraflar açısından memnuniyet vericidir. Edirnekapı petek temizliği olarak bu güne kadar yapmış olduğumuz bütün hizmetlerde cihaz ve kimyasal kullanarak yaptık. Müşteri dönüşlerine bakıldığında yapılan hizmetin ne denli faydalı olduğu defalarca tarafımıza ilettiğine şahit olduk.

Benzer Gönderiler: