petek temizleme 615 kez görüntülendi

Cihazla petek temizliği servisi cihaz ve kimyasal ile petek temizliğini yapmaktadır.

Cihazla petek temizliği yapan ustalarımız evinizde telaşlı bir çalışmaya neden olmadan petekleri temizler. Tesisatın içindeki suyun etkisiyle oluşan kireç tabakası, suyun içindeki atıkların, tortu ve çamur kalıntılarının dibe çökmesiyle ısınma sorunları yaşanmaya başlar. Düzenli olarak petek temizliği yaptırmamanız halinde, kışın ısınamaz, yakıt giderleriniz de yükselir. Komşularınız ısınırken sizin evinizde ısınmak mümkün olmaz.

Maliyetlerinizi düşürmek, her şeyden önce ısınmak isteyenler Uzmanlar Tesisat ustalarından cihazla petek temizliği hizmeti almalıdır. Peteklerinize bağlanan petek temizleme cihazı sayesinde tesisatın içindeki tüm atıklar temizlenmiş olur. Tesisat içine verilen özel kimyasallarda peteklerin içinde biriken kireçleri temizlerken, vana, dirsek gibi dar yerlerdeki kireçleri de temizler. Artık ısınmaz için bir engel kalmaz.

Kombinin sağlıklı çalışmasına rağmen, peteklerde ısınma sorunu oluyorsa, cihazla petek temizliği yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Büyük olasılıkla peteklerde kireçlenme ya da tıkanıklık sorunu vardır. Zaten kalorifer tesisatınızı belirli bir süre kullandıktan sonra bu işlemi yaptırmanız gerekir. Petek temizleme cihazı ile petekler sökülmeden ,peteklerin tesisatın temizlenmesini sağlanır.

Petek temizleme cihazının peteklere bağlanarak kalorifer tesisatına  verilen kimyasallar içerideki kireç ,tortu ,çapak çamur,korozyon kalıntılarının temizlenmesini sağlıyor.Cihazla petek temizliği cihazla yapılmakta olup peteklerin yerlerinden sökülmesine gerek kalmamaktadır.

Cihazın fonksiyonel özellikleri sayesinde tesisatın içindeki her türlü tortu, çamur kimyasal ile çözülerek tesisat dışına  alınıyor. Tüm bu çalışmalar ,petek sayısına göre değişiklik göstermesine rağmen ortalama  bir buçuk saatte tamamlanmış oluyor. Cihazla petek temizliği belirli aralıklarla yapıldığında, hem ısınma sorununuz ortadan kalkıyor, hem de yakıt sarfiyatınız azalmış olur.

Yüksek miktarda doğalgaz faturası ödediğinizi düşünüyor ve buna rağmen yeterince ısınmıyorsanız, cihazla petek temizliğine ihtiyacınız olabilir. Peteklere dokunduğunuzda yer yer ısınmama gibi sorunlar varsa, zaten içlerinde kireçlenme olduğunu siz bile anlayabilirsiniz. Bu suyun dolaşımına sıcaklığın ev ortamına iletilmesinde engel teşkil eden bir sorundur.

Radyatör temizliği cihazla yapılmalıdır.

Cihazla petek temizliği

Yukarıda da belirttiğimiz üzere kısa süreli bir çalışmayla, cihazla petek temizliği yapılmasını ve peteklerin sağlıklı ısınmasını sağlayabilirsiniz. Petek temizleme cihazıyla peteklerin sökülmesine gerek kalmadan temizlenen kalorifer tesisatının, yeni bir tesisat gibi hizmet etmeye devam eder. Hem ömrü uzar, hem de daha iyi ısınmanızı sağlar. Sizde bu hizmeti alan kişiler gibi bu uygulamayı yaptırıp kışı tasarruflu  konforlu ısınarak geçirebilirsiniz.

Radyatör temizliği, kalorifer tesisatından sağlıklı uzun yıllar verimli ısı alınabilmesi için,kombinin arıza yapmadan tasarruflu ısıtabilmesi için  elzem bir uygulamadır.Kombi bakımı yaptırmanın ne kadar önemli olduğunu bilip ihmal etmiyorsak ,Cihazla Radyatör Temizliğini de ihmal etmememiz gerekir. Zaten bu temizlik modern cihazlar ve kimyasallarla yapıldığından hem ekonomik hem kolay hem de size tasarruf imkanı sunan pratik bir uygulamadır.

Radyatöre bağlanan cihazla öncelikli olarak kalorifer radyatör peteklerde bulunan tortu,çamur,korozyonun kaba pisliği alınıp kimyasal uygulamaya hazır hale getirilir.Cihazla petek temizliğinde kimyasal uygulamanın peteklere tek tek yapılması ile sağlıklı bir temizlik yapılmış olmaktadır.Bu uygulamada radyatörler temizlenirken gerekli hassasiyet gösterilip gerekli zaman ayrılırsa tesisatınız ilk günki gibi ısınacak düzeye gelecektir. Radyatör temizliği yapıldığında, radyatörleriniz ısıyı çok rahat dış ortama iletir düzeye gelecektir.Çünkü dolaşım aşamasında su  içerisinde çamur,tortu olmadığından debisi yüksek olacak tasarruflu ısınma sağlanacaktır.Radyatör Temizliğini belirli aralıklarla aynı kombi bakımını yaptırdığınız gibi  ihmal etmeden yaptırmalısınız.

Peteklerde sorun varsa, kalorifer tesisatınızdan yeterli ısıyı almanız mümkün değildir. Zaman içinde suyun kapalı devre çalışmasının etkisiyle oluşan kireç birikintileri, çamur kalıntıları peteklerin yüzeylerini kaplayarak ısıyı iletmesine engel olur. Bu durum  kışın bir türlü ısınamaz ve buna rağmen yüksek fatura ödemek durumunda kalırsınız.Bu yüzden kombi bakımını periyodik olarak yaptırdığınız gibi, petek temizliğine önem vermelisiniz.Bizden cihazla petek temizliği hizmetini almak isteyen müşterilerimizden çokça duyduğumuz ;kombi bakımını yaptırdım ,kombi bakımına gelen servis elemanı petekler tıkanmış eğer Cihazla Kalorifer Petek Temizliği yaptırmazsanız kombi arıza verebilir olmaktadır.

Cihazla Kalorifer Petek Temizliği hizmetini kimyasal uygulama ile sunuyoruz.

Cihazla petek temizliği servisi

 Günümüzde petek temizliğinde özel kimyasallar ve cihaz kullanıldığından, son derece pratik uygulama ile etraf kirlenmeden  kalorifer tesisatı, petekler temizlenmektedir.İhmal edilmeyecek kadar önemli cihazla petek temizliği konusunda destek alacağınız tesisat firmasına bu yöntemi uygulayıp uygulamadıkları hakkında bilgi almalısınız. Çünkü petekler sökülerek yapılan temizlik daha zahmetli bir çalışma olmakla beraber,tesisattaki bütün su boşaltılmaktadır.Bu durumda peteklerin iç yüzeylerinde korozyon çok daha hızlı yayılmaktadır.Cihazla petek temizliği ve kalorifer tesisat temizliğini yaptırıp ısınma sorununu ortadan kaldırabilirsiniz.