petek temizleme 749 kez görüntülendi

Büyükçekmece petek temizliği servisi

Petek temizliği ,cihazla kimyasalla yapılan peteklerin sökülmesine gerek kalmaksızın tek noktadan pratik olarak kısa sürede yapılabilen bir uygulamadır.Petek temizliğine gereksiz ve  yüzeysel bir temizlik olarak bakılmamalı bu hizmeti almadan bu kanaate varılmamalıdır.Tesisat temizleme ,kalorifer tesisat temizleme uygulamasını ,peteğin bağlantı noktalarından tesisat ve  peteklerin içi temizlensin diyebileceğimiz bir uygulama değildir.

Sahada sürekli bulunan bizler,petek temizleme hizmetini almak için  petek temizliği yaptırdıklarını ve sonrasında  mağduriyet yaşayan insanlarla karşılaşmaktayız.Büyük çekmece petek temizliği servisi olarak bizim yaptığımız  petek temizliği peteklerin içinde bulunan su geçişini sağlayan boruların temizlenmesi petek kanallarını daraltan korozyon,çapak,tortunun temizlenmesi şeklindedir.Bu petek temizliği  evde kendi çabalarınızla kendi olanaklarınızla yapabileceğiniz bir temizlik değildir.

Kalorifer tesisatında tıkanıklık olabilir, bunun çözümü artık çok daha kolay, eskiden olduğu gibi çevrenize ve sizlere rahatsızlık vermeden teknoloji ürünü cihazlarımız ve kimyasal ilaçla beraber petekleri ilk gün ki gibi temiz hale getirilir.Büyükçekmece petek temizliği servisinin yaptığı bütün bu işlemler 1.5-2 saat aralığında değişmektedir.Siz değerli müşterilerimizin değerli vaktini fazla almadan ve sizleri bu iş yapılırken meşgul etmeden bütün işlemleri  kalorifer tesisat temizleme makinesi ile yapıyoruz.

Petek Temizleme Hizmetini Kimyasal İlaç ve Cihazla sunuyoruz.

Büyükçekmece petek temizliği-1

Petekler sökülmeden eviniz veya işyeriniz kirletilmeden, görüntü kirliliklerine sebebiyet vermeden sorunsuz hizmet sunuyoruz. Bu alanda teknolojik cihazların yanında ustaların büyük önemi bulunmaktadır.Bu güne dek bizlere gelen ısınamıyoruz şikayetlerinin tamamı peteklerin  tıkalı olması ile ilgili olmayabiliyor. Bazı durumlarda tesisatta ki hatalı, ters bağlantılardan da kaynaklandığı tecrübe edindik. Kalorifer Tesisatında  problem varsa ustalarımız bunu tespit edip sizleri bilgilendiriyor. Petekler ısıtmıyor ise kimyasal uygulamalı ,cihazla petek temizliği çözümü için bizleri arayın; uzmanlar tesisat sizlere bir telefon kadar yakın.

Büyükçekmece Petek Temizliği servisi

Büyükçekmece petek temizliği-2

Bu anlamda peteklerin ısıtma problemi ile ilgili yapılan uygulama çok başarılı olduğundan uygulama sonrası yüksek ısı ile kombiyi çalıştırmanıza gerek kalmadan rahatlıkla ısınabileceksiniz.Büyükçekmece petek temizleme servisimiz ile bu anlamda petek temizliği hizmeti verdiğimiz yerlerde çok olumlu sonuçlar alınmıştır.Petek temizliği ve radyatör temizliğini kimyasal uygulamalı ve cihazla yaptırmak için bizi arayın.

 Tesisat Temizliği  Hizmetleri;

  •  Yerden Isıtma Tesisat Temizliği,
  • Kimyasal İlaç ile Yerden Isıtma Temizliği,
  • Kalorifer Tesisat Temizliği,
  • Merkezi Isıtma Temizliği,
  • Merkezi Isıtma Bakımı,
  • Alüminyum Petek Temizliği,
  • Döküm Petek Temizliği,

Yer: Büyükçekmece/İstanbul, Türkiye