petek temizleme 1033 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Beyoğlu petek temizliği ustaları petekleri sökmeden tesisat temizliğini ve petekleri temizler. Kombi petek temizleme Beyoğlu servisi hem petek su kanallarını temizler hem de petek ızgara aralarını temizler. Kalorifer petek temizleme Beyoğlu firması ile tek elden her iki hizmeti alma şansını yakalamış olursunuz.

Beyoğlu Petek Temizliği ile Petek Temizliği Nedir?

Beyoğlu Petek Temizliği Servisi olarak bu uygulamanın net tanımını yaparak başlayalım. Petek temizliği özel petek temizleme cihazı ve bu temizlik için özel formüllerle üretilmiş kimyasal ilaçla, tek bir noktadan yapılan tasarruflu ısınmamızı sağlayan bir temizlik çeşididir. Isıtmayan tıkalı peteklerin ve kalorifer tesisatının ilaçlı cihazlı temizliktir.

Beyoğlu Petek Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Neden Petek Temizleme Gereklidir?

  • Kalorifer tesisatının içinde bulunan suyun yeteri kadar sirkülasyon yapabilmesi gerekir. Isınan suyun evinizi ısıtmasını istiyorsanız, suyun dolaşacağı yerlerin açık olmasını sağlamalısınız.
  • Peteklerin kanalları tıkandığı takdirde kanallardan geçecek su debisi düşecek ve bütün kanalları dolaşmayacaktır. Sirkülasyon yapılamadığı için ısınma homojen olarak gerçekleşmeyecektir. Kimyasal ilaçla beraber tortu birikinti tamamen çözülüp çamurlaşmış su şeklinde dışarı atılarak ısınma sağlanacaktır.
  • Kış gelirken yapılacak kombi ve kalorifer tesisatı bakımlarının içinde mutlaka petek temizliği de bulunmalıdır. Çünkü sadece kombinin sağlıklı çalışması ısınmanız için yeterli değildir. Eğer peteklerde kireçlenme ve tıkanıklık gibi sorunlar varsa, kombi düzgün çalışmış olsa da, yeteri kadar ısınamazsınız.

Beyoğlu petek temizliği servisi olarak sahadan edindiğimiz tecrübe bizlere bu durumu somut olarak göstermiştir.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Petek temizleme kimyasalları ile yapılan temizlik işleminde, temizleme makinesi tesisatın içinde bulunan pislikleri, çamur ve tortuları bile sistem dışına çıkarmaktadır. Kimyasallar suyun etkisiyle oluşan kireçlenmeyi gidermektedir. Kimyasal ilacın yanında yüksek basınç sağlayan makine ile sirkülasyon sağlanıp kesin çözüme ulaşılacaktır. Bu işlemler peteklere kesinlikle zarar vermemektedir. Aksine daha sağlıklı çalışmasını sağlamaktadır.

Petek Temizleme uygulaması için kaliteli servis çalışanı ve teknolojik kalorifer tesisat temizleme makinesi ve markası belli olan, testten geçirilmiş kimyasal ilaç  kullanılması gerekmektedir.

Uzmanlar Tesisat Beyoğlu Petek temizliği Ekibi olarak petek temizliği için gerekli tecrübe ve donanıma sahibiz. Uygun fiyata, kaliteli hizmeti yıllardır siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Öncelikle bizim önceliklerimiz arasında  hizmet sonrası, müşteri bizleri aradığında geri dönüşünüm mutlaka sağlanır. Sektörde geri dönüş noktasında sıkıntı yaşandığını gözlemlediğimiz için bu konuda gerekli hassasiyet sağlanmalı diye düşünmekteyiz. Petek temizliği, radyatör temizliği, kalorifer tesisat temizliğini cihazla ve kimyasal ilaçla yaptırmak için bizi arayın.

Benzer Gönderiler: