petek temizleme 1253 kez görüntülendi

Beylikdüzü petek temizliği servisi

Kalorifer tesisatında kullanım aşamasında ısının hissedilebilir derecesinin  yüksek olması arzu ettiğimiz bir durumdur.Bu şartları sağlamak adına yapılması gereken periyodik bakımların tesisat temizliğinin,petek temizliğinin yapılmasıdır.Daireler arasında sıcaklık farklılıkları oluşması izolasyon ve benzeri nedenleri göz ardı ettiğimizde petek temizliğinin cihazla yaptırılmış olması maksimum ısıyı sağlayacaktır.Beylikdüzü petek temizliği servisi yaptığı pratik uygulama ile uygun fiyatla cihazla bu hizmeti sunmaktadır.

Kalorifer tesisatında ve peteklerin ısıyı iletmesi anlamında ısınma sorunları yaşayanların çoğunluğu kombi bakımlarının yaptırdıkları halde, hala verimli ısınma sorununa bir anlam veremezler. Büyük olasılıkla peteklerde ısınma olmadığından, evinizde ısınma sağlanamıyordur. Peteklerdeki suyun kireçlenme etkisi nedeniyle dolaşım yapılamadığından, acilen petek temizliği yaptırmalısınız. Kalorifer tesisatının bir bütün olduğu unutulmamalıdır. Kombi bakımlarının yanında, petek temizliğini de en az 2 yılda bir yaptırmalısınız.

 Kireç ve tortu kalıntıları özel kimyasal maddelerin yardımıyla kolayca temizlenmektedir. Bu işlemde petek temizleme makinesi kullanılır. Bu sayede kimyasallar tesisatın içinde dolaştırılmakta, içerde bulunan kalıntılar makine yardımıyla sistem dışına çekilmektedir. Bu sayede peteklerin sökülmesine gerek kalmadan, petek temizliği yapılmaktadır.Bu kurumu seçerken petek temizliği yapabilmek için gerekli olan ekipmanları var mı, varsa ekipmanları sağlıklı mı ve bu ekipmanlar kullanabilecek ustaları var mı diye sorgulamalıyız.

Biz uzmanlar tesisat olarak her türlü ekipmana sahip güvenli ve sağlıklı bir şekilde görüntü kirliliğine neden olmadan, ev sakinlerini rahatsız edici uygulamalardan uzak, evinizi kirletmeden koşullara uygun bir şekilde peteklerin veriminin ilk günkü kadar iyi olmasına gayret gösterip peteklerinizi temizliyoruz. Petek temizliği yaptırmak istiyorsanız kesinlikle en doğru kurumu seçtiğinizden emin olmanız gereklidir.Beylikdüzü petek temizliği servisi hizmet kalitesi ve garantili hizmeti ile sizleri hayal kırıklığına uğratmayacak olup sürekli çalışabileceğiniz hizmet ağı geniş  ekibe ve ekipmana sahiptir.

Cihazla petek temizliği ,kalorifer petek temizliği yapıyoruz

Beylikdüzü petek temizliği servisi

Kalorifer petekleri temizlendikten sonra da kalorifer peteklerinin ısıtmıyor şikayeti ile bizleri arayan adreslere Kalorifer petek temizliği için gittiğimizde gerçek anlamda peteklerin temizlenmediğini görüyoruz.Kalorifer peteklerinin sadece su ile yapıldığını petek temizliği işleminin çok çabuk bittiğini bizlere müşteriler iletmektedir.Bizden hizmet alamdan önceki kişilerin uygun fiyat verdikleri için petek temizliğini yaptırdıklarını ancak şu an maddi anlamada maliyetin gereksiz yere arttığını ifade etmektedirler

Beylikdüzü petek temizliği servisi petek temizliğini cihaz ve kimyasal ile yapmaktadır.

Beylikdüzü petek temizliği

.Petek Temizliği,Radyatör Temizliği,Kalorifer Tesisat Temizliği, Alüminyum Petek Temizliği,Döküm Petek Temizliği,yerden ısıtma temizliği,merkezi ısıtma tesisat temizliği uygulamalarından hangisi olursa olsun sadece fiyatı dikkate alarak hizmet almayınız.Diğer unsurların tamamını sorgulayarak ki bunlar;kimyasal ilaç markası,kalorifer petek temizleme makine basıncı,çalışanların tecrübeli olup olmadıkları,firmanın kaç yıldır sektörde olduğu vb. durumların cevapları sizlerin doğru adresten hizmet alması için yardımcı olacaktır.

Kombili sistem ile ısınma sağlıyorsanız periyodik olarak mutlaka petek temizliği ve kombi bakımını  yaptırmalısınız. Neden diye sorduğunuzu duyar gibiyim, sebebi şu şekilde açıklanabilir. Kombi ile ısınma sağlanan yerlerde kombi kendisine en yakın peteğe en yüksek ısıyı verir,petekler ile kombi arasInda ki mesafe uzadıkça ısı kaybı oluşur. Bu da en son petek, en az ısınır anlamına gelmeketedir.Örnek verecek olursak kombiye en yakın petek 55 derece, sonra ki petek 50, bir sonraki 45 ort. bu şekilde ısı dağılımı  devam eder. Eğer peteklerde tıkanıklık varsa bu ısı dereceleri dahada düşecektir.

Petek temizliğini cihazla yapıyoruz

Petek temizliğini cihazla,petekleri sökmeden yapıyoruz.

Kombi bütün petekleri ayarlanan ısıda ısıtabilir ise ekonomik moda geçecektir. Eğer bu sağlanamaz ise kombi sürekli aktif olarak çalışacak ekonomik moda kendini almayacaktır.Bu da faturanızın yüksek gelmesine bunun yanında gerçek anlamda ısınma sağlayamamanıza neden olacaktır.Yani ısınmak için ödediğiniz tutarları fazladan ödemiş olacaksınız. Her fatura döneminde yani bir maliyet ile karşılaşacaksınız.Bütün bunları ortadan kaldırarak gerçek ısınma sağlayacak petek temizliği ve kombi bakımını bizleri arayarak yaptırabilirsiniz.Beylikdüzü petek temizliği servisi ile,kalorifer petek temizliği,yerden ısıtma temizliğini cihazla ve kimyasal uygulama ile yapmaktadır.

Tesisat Temizliği  Hizmetlerimiz;

  • Yerden Isıtma Tesisat Temizliği,
  • Kimyasal İlaç ile Yerden Isıtma Temizliği,
  • Kalorifer Tesisat Temizliği,
  • Merkezi Isıtma Temizliği,
  • Merkezi Isıtma Bakımı,
  • Alüminyum Petek Temizliği,
  • Döküm Petek Temizliği,

Yer: Beylikdüzü/İstanbul, Türkiye