petek temizleme 1884 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Beylikdüzü petek temizliği servisi olarak, kalorifer tesisatında ısının hissedilebilir olması arzu ettiğimiz bir durumdur. Bu şartları sağlamak adına yapılması gereken periyodik bakımların tesisat temizliğinin, petek temizliğinin yapılmasıdır. Beylikdüzü İstanbul petek temizliği, kalorifer petek temizliği Beylikdüzü servisi ile hem petek su kanalları hem de petek ızgara araları temizlenir. Kombi petek temizleme Beylikdüzü ustaları ile makineli yerinde temizlik gerçekleşir.

Kalorifer tesisatında ve peteklerin ısıyı iletmesi anlamında ısınma sorunları yaşayanların çoğunluğu kombi bakımlarının yaptırır. Bu halde, hala ısınma sorunu yaşamalarına bir anlam veremezler. Peteklerdeki suyun kireçlenme etkisi nedeniyle dolaşım yapılamadığından, acilen petek temizliği yaptırmalısınız. Kalorifer tesisatının bir bütün olduğu unutulmamalıdır. Kombi bakımlarının yanında, petek temizliğini de en az 2 yılda bir yaptırmalısınız.

Beylikdüzü Petek Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Beylikdüzü Petek Temizliği Neden Petek Temizleme Yapılmalıdır?

Kombili sistem ile ısınma sağlıyorsanız periyodik olarak mutlaka petek temizliği ve kombi bakımını  yaptırmalısınız. Neden diye sorduğunuzu duyar gibiyim, sebebi şu şekilde açıklanabilir.

  • Kombi ile ısınma sağlanan yerlerde kombi kendisine en yakın peteğe en yüksek ısıyı verir. Petekler ile kombi arasında ki mesafe uzadıkça ısı kaybı oluşur. Bu da en son petek, en az ısınır anlamına gelmektedir. Örnek verecek olursak kombiye en yakın petek 55 derece, sonra ki petek 50, bir sonraki 45 ort. bu şekildedir. Bu şekilde ısı dağılımı  devam eder. Eğer peteklerde tıkanıklık varsa bu ısı dereceleri daha da düşecektir.
  • Kombi bütün petekleri ayarlanan ısıda ısıtabilir ise ekonomik moda geçecektir.
  • Eğer bu sağlanamaz ise kombi sürekli aktif olarak çalışacak ekonomik moda kendini almayacaktır.
  • Bu da faturanızın yüksek gelmesine bunun yanında gerçek anlamda ısınma sağlanmamasına neden olacaktır.

Yani ısınmak için ödediğiniz tutarları fazladan ödemiş olacaksınız. Her fatura döneminde yani bir maliyet ile karşılaşacaksınız. Bütün bunları ortadan kaldırarak gerçek ısınma sağlayacak petek temizliği ve kombi bakımını Beylikdüzü petek temizliği arayarak yaptırabilirsiniz.

Kalorifer Petek Temizleme Nasıl Yapılır?

  • Kireç ve tortu kalıntıları petek temizleme ilaç ve cihaz yardımıyla kolayca temizlenmektedir.
  • Bu sayede kimyasallar tesisatın içinde dolaştırılmakta, içeride bulunan kalıntılar makine yardımıyla sistem dışına çekilmektedir.
  • Cihaz kullanıldığı için de  peteklerin sökülmesine gerek kalmadan, petek temizliği yapılmaktadır.

Kalorifer petekleri temizlendikten sonra da kalorifer peteklerinin ısıtmıyor şikayeti ile bizleri arayan olur. Adreslere  gittiğimizde gerçek anlamda peteklerin temizlenmediğini görüyoruz. Kalorifer petek temizliğinin sadece su ile yapıldığını petek temizliği işleminin çok çabuk bittiğini bizlere müşteriler iletmektedir. Bizden hizmet alamdan önceki kişilerin uygun fiyat verdikleri için petek temizliğini yaptırdıklarını söylüyorlar. Ancak şu an maddi anlamada maliyetin gereksiz yere arttığını ifade etmektedirler.

Petek temizleme fiyat dışında sormanız gerekenleri de unutmayın fiyat dışı unsurların tamamını sorgulayın. Kimyasal ilaç markası, kalorifer petek temizleme makine basıncı, çalışanların tecrübeli olup olmadıkları önemlidir. Firmanın kaç yıldır sektörde olduğu vb. durumların cevapları sizlerin doğru adresten hizmet alması için yardımcı olacaktır.

Petek temizliği yaptırmak istiyorsanız kesinlikle en doğru kurumu seçtiğinizden emin olmanız gereklidir. Beylikdüzü petek temizliği servisi hizmet kalitesi ve garantili hizmeti ile sizleri hayal kırıklığına uğratmaz. Firma, tecrübeli olup sürekli çalışabileceğiniz hizmet ağı geniş  ekibe ve ekipmana sahiptir. Beylikdüzü petek temizliği servisi yaptığı pratik uygulama ile uygun fiyatla cihazla bu hizmeti sunmaktadır.

Benzer Gönderiler: