petek temizleme 679 kez görüntülendi

Beykoz petek temizliği servisi

Peteklerde dolaşım halinde olan  su kombinin çalıştırılması sayesinde ısınıp kalorifer tesisatı aracılığı ile bütün petekleri ısıtmaktadır. Ancak suyun kireçlenme yapmasıyla birlikte, ısınma sorunu yaşayabilirsiniz. Ayrıca suda bulunan artıklarda zamanla belli noktalarda kümelenme yapacağından, tıkanıklık sorunu yaşanabilir.

Beykoz petek temizliği servisi olarak bütün bu olumsuzlukları ortadan kaldıracak uygulama olan cihazla kimyasal ilaçlı  petek temizliği yapıyoruz.Bu hizmetin gerekli olduğunu soğuk olduğunda peteklerden yansıyan ısının düşük olduğunu hissedince  düşünmekteyiz.Oysa kış gelmeden soğuk nedeni ile hasta olmadan zorluk çekmeden periyodik tesisat petek temizliğinin cihazla kimyasal ile yaptırılması istenen sıcaklık sağlanabilir.

Her durumda suyun peteklerin içinde dolaşımı engellenir. Petek temizleme firmalar tarafından farklı şekillerde uygulanabilir. Bazıları petekleri yerinden sökerek bunu yaparken, bazıları daha modern yöntemleri kullanır. Tavsiyemiz peteklerin sökülmeden kimyasallarla temizlendiği yöntemle temizlik işlemini yapan,Beykoz petek temizliği servisine bu uygulamayı yaptırmanız olacaktır.Bu yolla özel bir makineyle sisteme kimyasallar verilmekte ve temizlik sağlanmaktadır. Bu sayede kalorifer sisteminizden ilk günkü gibi randıman alabilirsiniz. Isınma sorunlarınız tarihe karışır. Sıcak kış günlerinde huzurun keyfini sürebilirsiniz.

Petek temizliği yaptırmak çoğu insan için günümüzde  gereksiz görülüyor bunun sebebinin peteklerin içindeki pis kalıntılar pislikler tortu ve  çamuru görmüyor olmaları ve işin tasarruf ettirici yönününü bilmiyor olmaları olarak bilinmektedir.Evde peteklerin yüzeysel temizliğini kendi çabalarımızla yapsakta bunlar asla peteklerin içlerinin temizlenmesine katkı sağlamaz. Sizlere peteklerin içinin kirini örneklememiz gerekirse, eskiden doğalgaz kullanılmazken , kullandığımız sobaları düşünebiliriz .

Beykoz Petek Temizliği hizmeti ile yanınızdayız

Beykoz petek temizliği servisi

Tabii ki sobaların içinden duman , his gibi maddeler geçtiğinden peteklerden 4-5 kat daha pistir. Nasıl eskiden doğalgaz kullanmadığımız evimizde petek olmayan  zamanlarda sobalarımızı kıştan çıktıktan sonra yani toparlayıp kaldırırken bacalarını ve sobayı temizliyorsak ,aynı şekilde sadece zaman farkıyla göstererek petekleri kışa girmeden aynı mantıkla  temizletmeliyiz. Petek temizliği yaptırdığımız takdirde daha verimli şekilde ve daha ucuz ısınacağımızı unutmayalım.Özellikle soba ile karşılaştırma yapmış olmamız  işin somut olarak kafanızda yer bulması canlanması daha iyi anlaşılması içindir.Kalorifer Tesisat Temizliği,Yerden Isıtma Temizliği,Merkezi Isıtma Temizliği, Alüminyum Petek Temizliği,Döküm Petek Temizliği gibi hizmetlerin tamamını kurumsal firmalardan yardım alarak yaptırmalısınız.

Petek temizliğini kimyasal ve cihazla yapıyoruz.

Beykoz petek temizleme 

Peteklerin ısıtmaması durumu ilk olarak akla, petek tıkanıklıklarını  getirmektedir. Petek tıkanıkları kimyasal ilaçla çözülüp dışarı atılmadığı takdirde beklediğiniz ısıyı elde edemezsiniz.Radyatörlerin kanalları biriken tortu tabakası ile kapandığından, debi düşecek, dolayısıyla sirkülasyon yapılamadığından ısınmanız, yüksek ayarda da olsa  beklediğiniz şekilde olmayacaktır.Gereksiz zaman kaybı ve ek maliyetlere katlanmak zorunda kalmayın,kimyasal ilaçla yapılan petek temizliği uygulamalarımız hakkında bilgi almak için,Beykoz petek temizliği servisini  arayın.Kalorifer Petekleri temizliği konusunda uzmanlaşmamış kadrolarla hizmet veren firmalardan bu hizmeti alamamaya özen gösterin.

Uzmanlar Tesisat  Beykoz petek temizliği servisi olarak bizler bu işe yıllarımızı vermik, ustalarımızla beraber hizmet vermeye devam ediyoruz.Ana kadromuzu oluşturan tesisatçı ustalarımız sertifakalı olup, sektörde kazanmış olduğu tecrübeyi sizlere hizmet vermek yolu ile paylaşmaktadır. Beykoz petek temizliği bireysel sitemde kombi en yakın peteğe en yüksek ısıyı vermektedir. Petekle kombi arasında ki mesafe arttıkça ısı kaybı da doğru orantıda artmaktadır. Petek kanalları tıkalı olduğu zaman buna  ısı kaybı da eklenince ısınmak imkansız bir hal almaktadır.Isı kaybına son vermek için Beykoz petek temizliği servisimiz ile irtibata geçin,alüminyum petek,panel,döküm petek temizliğini cihazla yaptırın.

Tesisat Temizliği  Hizmetlerimiz;

  • Yerden Isıtma Tesisat Temizliği,
  • Kimyasal İlaç ile Yerden Isıtma Temizliği,
  • Kalorifer Tesisat Temizliği,
  • Merkezi Isıtma Temizliği,
  • Merkezi Isıtma Bakımı,
  • Alüminyum Petek Temizliği,
  • Döküm Petek Temizliği,

Yer: Beykoz/İstanbul, Türkiye