petek temizleme 872 kez görüntülendi

Beşiktaş petek temizliği servisi

Kış aylarında kalorifer tesisatınızı kullanırken yakıt masraflarınızın artmasını ve ısınma sorunu yaşamayı istemiyorsanız, belli aralıklarla petek temizliği yaptırmalısınız. Bu işlemde özel temizleme makinesi yardımıyla tesisatta dolaştırılan kimyasal maddeler hem peteklerin içindeki, hem de boruların en ücra köşelerinde oluşan kireçlenme sorunlarına çare olacaktır. Petekler yerinden sökülmediğinden çok kolay şekilde petek temizliği yapılmaktadır.Beşiktaş petek temizliği servisi ile profesyonel uygulamaları yakından takip ederek hizmetinize sunmaya devam ediyoruz.Güncel tesisat temizleme uygulamaları olsun,cihazlar olsun hizmetin kalitesini etkileyen unsurlar dikkate alınarak bahse konu uygulamalar yapılmaktadır.

Bu yöntem dışında yapılan petek temizliğinde aynı randımanı alamazsınız. Çünkü petekler yerinden söküldüğünden, öncelikle etrafın kirlenmesi kaçınılmazdır ve bu işlemler daha zahmetli olmaktadır. Bu yüzden petek temizliği makine ve kimyasallarla yapılmalıdır. Bu sorundan bir saatte kurtulmalısınız.

Petek temizliği periyodik bir şekilde yapılması gereken ,peteklerin sağlıklı bir şekilde ısınmasını yardımcı olacak kombinin fazla efor harcamasını  engelleyecek bir temizlik türüdür. Eskiden petekleri tek tek odalardaki yerlerinden sökerek içine su gönderip diğer tarafından suyu dışarı atmaya uğraşılırdı birde içinden çıkan o pis ve kireçli su yerlere dökülürdü. Ama şimdi petek temizliği etrafı kirletmeden petekleri yerinden sökmeden hiçbir görüntü kirliliği   olmadan petekler ,Beşiktaş petek temizliği servisi tarafından temizlenmektedir.

Cihazla petek temizliği ,kalorifer petek temizliği yapıyoruz

Cihaz kullanılarak petekler sökülmeden petek temizliğini yapıyoruz.

Petek temizleme makinesi ile suyu peteklere gönderdikten sonra gelen kirli suyu da ayrı bir kaba ihtiyaç duymadan kendi haznesine almaktadır. Ayrıca petek temizliğinin en sağlıklı şekilde yapılabilmesi için peteklere ve tesisata zarar vermeyen özel petek temizleme kimyasallar ile  petekleri temizliyoruz.Petek temizliği için kullanılan kimyasal ilaçlar markası bilinen kalorifer tesisatına zarar vermeyen test edilmiş olumlu sonuçlar alınmış kimyasal ilaç olmalıdır.Kalorifer petek temizliği için vazgeçilmez unsurlar gözardı edilmemeli bütün bu unsurlar petek temizliği yaptıracağınız firmadan sorgulamalıdır.Kalorifer petekleri sağlıklı temizlendiği zaman tesisat  rahat çalışacak,kombi sağlıklı çalışacak tesisatın  ömrü uzun olacaktır.

Kalorifer Tesisat Temizliği,Radyatör Temizliği,Petek Temizliği

Beşiktaş petek temizliği-1

Petek temizliği periyodik olarak yapılması gereken, bizlere tasarruf imkanı sunan bir işlemdir. Radyatör ve tesisat iç yüzeyinde çamur tabakası halinde oluşan tortu tabakasının, çözülmesi kimyasal ilaçla ancak sağlanabilir.Kullandığımız Rothenberger Kimyasal ilaçla ve yüksek basınç  özelliğine sahip makinemiz ile bütün bu tabakaları söküp çamurlaşmış su şeklinde sistem dışına atıyoruz.Kimyasal ilacın asidik özelliği demire ve alüminyuma yani, peteğiniz ne olursa olsun tesisatınıza uygundur.Beşiktaş petek temizliği servisimiz tesisata zarar vermeyen kimyasal ilaç ve cihazla bu hizmeti sunmaktadır.

Beşiktaş Petek Temizliği hizmetini cihazla sunuyoruz

Beşiktaş petek temizliği-2

Tesisata zarar vermeyen sistemi koruyan kimyasal ilaç kullanarak uzun vadede çözüm sunmaktayız.Tıkanıklıklar kireçlenme ve çamurun radyatör kanallarının tıkaması nedeni ile kombi yüksek ayarda çalışsa dahi istediğiniz verimi alamazsınız. Sizlerde düzenli olarak kombi bakımı ve petek temizliğini yaptırmalısınız. Hizmeti verecek firmayı doğru seçmezseniz beklediğiniz düşündüğünüz tasarrufu sağlayamazsınız.Beşiktaş petek temizliği servisini gönül rahatlığı ile arayıp kalorifer petek temizleme hizmeti alabilirsiniz.

Tesisat Temizliği  Hizmetlerimiz;

  • Yerden Isıtma Tesisat Temizliği,
  • Kimyasal İlaç ile Yerden Isıtma Temizliği,
  • Kalorifer Tesisat Temizliği,
  • Merkezi Isıtma Temizliği,
  • Merkezi Isıtma Bakımı,
  • Alüminyum Petek Temizliği,
  • Döküm Petek Temizliği,

Yer: Bağcılar/İstanbul, Türkiye