petek temizleme 1433 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Beşiktaş petek temizliği ustaları ile hem petek su kanalları temizlensin hem de petek ızgara araları temizlensin. Petek temizliği ve kalorifer temizliği Beşiktaş servisi petekleri yerinde temizler ve etraf kirlenmez. Petek temizleme Beşiktaş tesisat petek yıkama firması ile teknolojik makineler ile  pratik hizmet alın.

Beşiktaş Petek Temizliği  ile Petek Temizliği Nedir?

Beşiktaş Petek Temizliği Firması olarak bu uygulamanın gerekliliğini her daim vurguluyoruz. Petek temizliği periyodik bir şekilde yapılması gereken, peteklerin sağlıklı bir şekilde ısınmasını yardımcı olacak kombinin fazla efor harcamasını  engelleyecek bir temizlik türüdür. Kış aylarında yakıttan tasarruf imkanı veren ve tesisatın ömrünü uzatan tesisat bakımıdır.

Beşiktaş Petek Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Beşiktaş Petek Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Neden Petek Temizliği Gerekli ve Petek Bakımı Nasıl Yapılır?

Kış aylarında kalorifer tesisatınızı kullanırken yakıt masraflarınızın artmasını ve ısınma sorunu yaşamayı istemiyorsanız, belli aralıklarla petek temizliği yaptırmalısınız.

Bu işlemde özel temizleme makinesi yardımıyla tesisatta dolaştırılan kimyasal maddeler hem peteklerin içindeki, hem de boruların en ulaşılmaz noktalarda oluşan kireçlenme sorunlarına çare olacaktır.

Petekler yerinden sökülmediğinden çok kolay şekilde petek temizliği yapılmaktadır. Beşiktaş petek temizliği servisi ile profesyonel uygulamaları yakından takip ederek hizmetinize sunmaya devam ediyoruz. Güncel tesisat temizleme uygulamaları olsun, cihazlar olsun hizmetin kalitesini etkileyen unsurlar dikkate alınarak bahse konu uygulamalar yapılmaktadır.

  • Tıkanıklıklar kireçlenme ve çamurun radyatör kanallarının tıkaması nedeni ile kombi yüksek ayarda çalışsa dahi istediğiniz verimi alamazsınız
  • Petekler temizlenirken peteklerin sökülmesi söz konusu olmaz.
  • Etraf kirlenmez ve petek temizliği için bir hazırlığa gerek yoktur.
  • Petek temizliği yapılacak ana kadar kombi petekler çalışabilir.
  • Kombi Filtresi sökülerek temizlenir.
  • İlaç ve cihazla yapılsn bu temizlik ile tesisat peteklerin tamamı temizlenir.
  • İlaçla çözülen pislik cihazla tesisat dışına atılır.
  • Siteme temiz su ilave edip, tesisatta oluşan hava alınır.
  • Sitem çalıştırılıp test edilir.

Petek Temizleme Cihaz  Olmadan Yapılır mı?

Çünkü petekler yerinden söküldüğünden, öncelikle etrafın kirlenmesi kaçınılmazdır ve bu işlemler daha zahmetli olmaktadır. Bu yüzden petek temizliği makine ve kimyasallarla yapılmalıdır. Bu sorundan bir saatte kurtulmalısınız.

Eskiden petekleri tek tek odalardaki yerlerinden sökerek içine su gönderip diğer tarafından suyu dışarı atmaya uğraşılırdı birde içinden çıkan o pis ve kireçli su yerlere dökülürdü. Ama şimdi petek temizliği etrafı kirletmeden petekleri yerinden sökmeden hiçbir görüntü kirliliği   olmadan yapılır.

Petek temizleme makinesi ile suyu peteklere gönderdikten sonra gelen kirli suyu da ayrı bir kaba ihtiyaç duymadan kendi haznesine almaktadır. Ayrıca petek temizliğinin en sağlıklı şekilde yapılabilmesi için peteklere ve tesisata zarar vermeyen özel petek temizleme kimyasallar ile petekler temizlenir. Petek temizliği için kullanılan kimyasal ilaçlar markası bilinen kalorifer tesisatına zarar vermeyen test edilmiş olumlu sonuçlar alınmış kimyasal ilaç olmalıdır. Kalorifer petek temizliği için vazgeçilmez unsurlar göz ardı edilmemeli bütün bu unsurlar petek temizliği yaptıracağınız firmadan sorgulamalıdır. Kalorifer petekleri sağlıklı temizlendiği zaman tesisat  rahat çalışacak ,kombi sağlıklı çalışacak tesisatın  ömrü uzun olacaktır.

Tesisata zarar vermeyen sistemi koruyan kimyasal ilaç kullanarak uzun vadede çözüm sunmaktayız. Sizlerde düzenli olarak kombi bakımı ve petek temizliğini yaptırmalısınız. Hizmeti verecek firmayı doğru seçmezseniz beklediğiniz düşündüğünüz tasarrufu sağlayamazsınız. Beşiktaş petek temizliği servisini gönül rahatlığı ile arayıp kalorifer petek temizleme hizmeti alabilirsiniz.

Benzer Gönderiler: