petek temizleme 808 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Beşiktaş Petek Dışı Toz Temizliği olarak tavsiyemiz petek dış temizliği belirli aralıklarla yaptırmanızdır. Kış gelmeden peteklerde biriken tozlar, kir kalıntıları temizlenmelidir. Petekler yıl boyunca tozun etkisindedir. Evinizdeki her şey gibi tozlanır, kendiniz peteklerin dışını temizleseniz bile, kanallarda, ızgaralarda biriken tozların temizlenmesi olanaksızdır. Bu temizlikte kimyasal maddelerin kullanılması da doğru değildir.

Neden Petek Toz Temizliği Yaptırmalıyım?

Beşiktaş petek dışı toz temizliği oldukça makul fiyatlara yapılmaktadır. Hem evinizin hijyen ortamını korumuş olursunuz, hem de peteklerin daha sağlıklı hizmet etmesini sağlarsınız. Kombi bakımı, petek iç temizliği gibi kalorifer tesisatı bakımları arasına petek dış temizliğini de ilave etmelisiniz. Sağlıklı bir ortamda yaşamak, sağlıklı şekilde nefes almak isteyenler peteklerinin temiz olmasına özen göstermelidir. En uygun fiyatlarla tertemiz peteklere sahip olabilirsiniz. Ustalarımız buharlı cihazla peteklere basınçla buhar püskürtürler. Bu işlem peteklerin kısa sürede temizlenmesini sağlar. Bunun deneyimli ustalarca yapılması gerekir. Zaman kaybı yaşanmadan temizlik işlemi tamamlanmalıdır.

Petek dışı toz temizliği sadece tozların, kirin temizlenmesine yardımcı olmaz. Aynı zamanda peteklerin kanallarında yerleşmiş ev akarlarının da temizliğinde etkili olur. Peteklerin nemli ve sıcak bir alan oluşturduğundan, ev akarlarından olan mite böceklerin yaşam ortamı haline gelebilir. Bu evde özellikle alerjik yapısı olan kişiler için oldukça sakıncalıdır. Siz petek dış temizliği yaptırın, evde nefes aldığınızı görün. Beşiktaş petek dış temizliği yapan firmamız sizlere her zaman yardımcı olabilir. Petekleri sökmeden, kimyasal madde kullanmadan, sadece basınçlı kuru buhar yardımıyla petekleri temizleyelim.

Beşiktaş Petek Dışı Toz Temizliği – Petek Dışı Toz Temizliği Nasıl Yapılır?

Beşiktaş petek dışı toz temizliği yapan firmamız buharlı özel bir cihaz yardımıyla petekleri basınçlı buharla temizler. Son derece kolay şekilde petekler yerinden sökülmeden temizlenmiş olur. Izgaralarda, kanallarda biriken toz, kir kalıntıları cihazın basınçla verdiği buhar yardımıyla temizlenir ve petekler yeni gibi sizlere hizmet etmeye devam eder.

Beşiktaş Petek Dışı Toz Temizliği

Beşiktaş Petek Dışı Toz Temizliği

Petek toz temizliği yapılırken etraf kirlenmemesi için petek altlarına bez takılır. Üstten kuru buharla yapılan temizlikte peteklerden temizlenen tozlar bezlerde toplanır. Pratik ve temiz bu uygulama ile kışı sağlıklı ısınarak geçirin.

Benzer Gönderiler: