petek temizleme 604 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Bayrampaşa petek dışı toz temizliği

Petek dış temizliği her yıl yapılmalıdır. Bunun nedeni evinizdeki eşyalarınız gibi peteklerinde tozdan, kirden etkilenmesidir. Özellikle peteklerin ızgaraları arasında biriken tozlar sağlığınız için oldukça sakıncalıdır. Bu temizlik işlemini kendi başınıza yapamazsınız. Çünkü peteklerin ızgaralarına ulaşamazsınız. Bunları kimyasal maddelerle bile temizlemeniz sakıncalıdır. Eviniz nefes aldığınız yaşadığınız bir ortamdır. Sağlığınıza sakıncalı olan her şeyden kaçınmanız gerekir. Bu konuda Bayrampaşa petek dışı toz temizliği hizmeti veren firmamızdan destek alabilirsiniz. Ekiplerimiz bu konuda her zaman hizmet verir. Buharlı özel bir cihazla petekleriniz temizlenir. Bu hizmeti verirken temizliği yerinde yaparız. Peteklerin yerlerinden sökülmesine gerek kalmaz. Peteklerin kanalları, ızgaraları dâhil her yeri basınçlı buharla temizlenir.

Petek dış temizliği hem tozlardan kurtulmanızı sağlar, hem de peteklerin içinde yuva yapan, üreyen ev akarlarının da temizlenmesini sağlar. Alerjik yapısı olan kişiler için bu bulunmaz bir fırsattır. Evinizde nefes aldığınızı hissedersiniz. Petekler yeniymiş gibi tertemiz olur. Bayrampaşa petek dışı toz temizliği hizmetini firmamızdan alabilirsiniz. Ustalarımız buharlı cihazla peteklerinizi basınçla verilen buharla temizler. Bu temizlik işlemi oldukça kısa sürmektedir. Çünkü petekler yerlerinden sökülmediğinden, evinizde çok telaşlı bir çalışma yapılmaz. Deneyimli ustalarımız profesyonel şekilde cihazı kullanarak, temizliği tamamlar.

Peteklerinizi her yıl temizletmenizi tavsiye ederiz. Bütün yıl peteklerinizde biriken tozlardan kurtulmalısınız. Bayrampaşa petek dışı toz temizliği servisimiz bu hizmeti makul fiyatlarla yapmaktadır. Evinizin hijyen ortamını temiz peteklerle tamamlayın. Petek ızgaralarında, kanallarında biriken tozlardan, kirlerden en uygun fiyatlarla kurtulabilirsiniz. Kış geldiği zaman daha rahat ısınır, tozları solumak zorunda kalmazsınız. Biliyorsunuz tozlar siz görmeseniz bile havada uçuşurlar. Bilmeden, farkında olmadan bunları soluruz. Bu yüzden profesyonel şekilde petek dış temizliği yapılmasını sağlamalısınız. Arayın ustalarımız peteklerinizi temizlesin.

ANA SAYFAYA GERİ DÖN

Yorum Yap