petek temizleme 731 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Bayrampaşa Petek Dışı Toz Temizliği Servisi olarak her yıl yapılması gereken bu uygulamanın tanımı ile başlayalım. Petek dış temizliği her yıl yapılması gereken sağlıklı ısınma için gerekli olan buharlı cihazla petekleri sökmeden yapılan uygulamadır. Bunun nedeni evinizdeki eşyalarınız gibi peteklerde tozdan, kirden etkilenir. Özellikle peteklerin ızgaraları arasında biriken tozlar sağlığınız için oldukça sakıncalıdır. Bu temizlik işlemini kendi başınıza yapmanız tam olarak mümkün değildir. Çünkü peteklerin ızgara aralarında oluşan tozlara ulaşamazsınız. Bunları kimyasal maddelerle temizlemeniz de sakıncalıdır.

Petek Dışı Toz Temizliği Neden Yapılmalıdır?

Petek dış temizliği hem tozlardan kurtulmanızı sağlar, hem de peteklerin içinde yuva yapan, üreyen ev akarlarının da temizlenmesini sağlar. Alerjik yapısı olan kişiler için bu bulunmaz bir fırsattır. Evinizde nefes aldığınızı hissedersiniz. Petekler yeniymiş gibi tertemiz olur. Bayrampaşa petek dışı toz temizliği hizmetini firmamızdan alabilirsiniz. Kış geldiği zaman daha rahat ısınır, tozları solumak zorunda kalmazsınız. Biliyorsunuz tozlar siz görmeseniz bile havada uçuşurlar. Bilmeden, farkında olmadan bunları soluruz. Bu yüzden profesyonel şekilde petek dış temizliği yapılmasını sağlamalısınız.

Eviniz nefes aldığınız oturup kalktığınız, yattığınız en değerli mekan olup yaşadığınız bir ortamdır. Sağlığınıza zarar verecek petek arası toz temizliğini yaptırın sağlıklı ısının.

Bayrampaşa Petek Dışı Toz Temizliği – Petek Tozları Nasıl Temizlenir?

Buharlı özel bir cihazla petekler temizlenir. Bu hizmeti verirken temizliği yerinde yaparız. Peteklerin yerlerinden sökülmesine gerek kalmaz. Peteklerin kanalları, ızgaraları dâhil her yeri basınçlı buharla temizlenir. Ustalarımız buharlı cihazla petekleri basınçla verilen buharla temizler. Bu temizlik işlemi oldukça pratik bir uygulamadır. Çünkü petekler yerlerinden sökülmez, evinizde çok telaşlı bir çalışma yapılmaz. Deneyimli ustalarımız profesyonel şekilde cihazı kullanarak, temizliği tamamlar.

Bu konuda Bayrampaşa petek dışı toz temizliği hizmeti veren firmamızdan destek alabilirsiniz. Ekiplerimiz bu konuda her zaman hizmet verir.

Petekleri her yıl temizletmenizi tavsiye ederiz. Bütün yıl peteklerde biriken tozlardan kurtulmalısınız. Bayrampaşa petek dışı toz temizliği servisimiz bu hizmeti makul fiyatlarla yapmaktadır. Evinizin hijyen ortamını temiz peteklerle tamamlayın. Petek ızgaralarında, kanallarında biriken tozlardan, kirlerden en uygun fiyatlarla kurtulabilirsiniz.

Benzer Gönderiler: