petek temizleme 908 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Ataköy petek temizliği servisi olarak en başta şunu ifade edelim. Kalorifer tesisatı ile bir birimin parçaları olan peteklerin periyodik bakımı önem arz etmektedir. Kimyasal ilaçlı ve cihazlı yaptıracağınız kalorifer tesisat petek temizliği kışı sorunsuz sıcak geçirmenizde büyük etkendir. Kış gelirken sizlerde kış hazırlıklarınızı kalorifer tesisat ve petek temizliğini, Ataköy petek temizliği  servisine yaptırarak tamamlamalısınız.

Sadece kalorifer ve kombi bakımını değil, petek temizliği konusunda da gereken her şeyi yapmalısınız. Tesisatçının yönlendirmesine göre, gerekiyorsa petek temizliği yaptırmalısınız. Aksi halde kış geldiğinde bir bakarsanız, peteklerde kısmı ısınma olabilir ya da petekler hiç ısınmaz. O soğuk günlerde zorluk çekmek istemiyorsanız, hazırlıklarınızı zamanında yapmalısınız.

Ataköy Petek Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Ataköy Petek Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Petek Temizliği Neden Yapılır ?

Kombi petek temizliği yapan Ataköy petek temizleme servisi bu uygulamanın neden yapıldığını sahada da uygulamalı anlatmaktadır. Ataköy bölgesi petek temizliği servisi ile tıkanan peteklerin kanalları cihazla açılır.

 • Kış geldiğinde soğukta kalmamak için,
 • Fazla yakıt parası ödememek için,
 • Kombi arızalarının önüne geçmek için,
 • Kalorifer peteklerinde istediğiniz ısıyı alabilmek için,
 • Sağlıklı ve sorunsuz ısınmak için,
 • Petekleri ve kalorifer tesisatının daha uzun ömürlü olması için,
 • Kombinin sık sık arıza vermemesi için,

Kalorifer Petek Temizliği Nasıl Yapılır ?

 • Bahsettiğimiz kalorifer tesisat temizliği çok meşakkatli değildir.
 • Petekler kesinlikle yerinden sökülmez.
 • Sadece sisteme bağlanan özel bir cihazla, peteklerin içine ilaç verilir ve ısıtılan suyla birlikte sistemde dolaştırılır.
 • Tesisat içerisindeki çamurlaşma, tortu ve korozyon tamamen temizlenir.
 • Bu sayede petekler zahmetsiz şekilde temizlenmiş olur, sorunsuz ısınmanız sağlanır.
 • Hem yakıt giderlerinizden tasarruf yapar, hem de gönlünüzce ısınmış olursunuz.

Evde temizlik yaparken şu peteklerinde temizliğini yapayım diyerek petek temizliği yapmanız düşünülemez. Peteklerin, tesisatın temizlenmesi cihaz olmadan yapılabilecek bir uygulama değildir. Evde kendi imkanlarımızla petek temizliği yapamayız, ancak peteklerin  havasını alabiliriz. Petek temizliği işin ehli olan, Ataköy petek temizliği servisine yaptırılmalı, peteklerin havasını alarak petek temizliği yaptığınızı düşünüyorsanız kesinlikle yanılıyorsunuz. ilk olarak petek temizliği yapabilmek için teknolojik ekipmanlara ihtiyacınız var. Bunlar gerçekten çok pahalı makineler olduğu içinde her evde olması mümkün değildir.

Petek temizliği yaptırırken firmanın, servis çalışanlarının, ustalarının petek temizliğinde sağladığı katkı sanıldığından daha büyük öneme sahip olup, dikkate alınması gereken önemli bir husustur.

Örneğin; petek temizlemeye karar verdiğinizi düşünelim. Bu aşamada kuruma veya kişiye petek temizliği yaptıracaksınız her şeyden önce güven duygusunun oluşması gerekmektedir. Her firma yada kuruluşa da güvenip güvenemeyeceğinizi belirlemek  için o firma ile irtibata geçip ön görüşme yapmanız gerekmektedir.

Zira bazıları merdiven altı diye tabir ettiğimiz şirketlerden olup bu ayırımı yaptıktan sonra hizmet alacağınız firmayı belirlemelisiniz. İnternete, Ataköy petek temizliği  yazıp arama yaptığınızda bir çok bu işi yapan yapan kurum veya kuruluş çıkar. Siz ise bunların tamamı ile  tek tek görüşemeyeceğiz için, sadece aralarından bir tane seçmeniz gerekmektedir. Bu seçiminizde en güncel siteyi ve en doğru şekilde işini yapan firmayı tercih edebilmek için içeriği en iyi firmayı belirlersiniz.

Profesyonel Olmayan Petek Temizleme Hizmet Alırsanız Ne Olur?

Ataköy petek temizliği servisi olarak sizlere kaliteli, profesyonel hizmet sunmaktayız. Radyatör temizliği için evinize gelip petek temizliği, kalorifer tesisat temizliği, yerden ısıtma temizliği, alüminyum petek Temizliği, döküm petek temizliği  işlemlerinden birini   yaptırdığınızı düşünelim.

Petek temizleme işlemi sonrasında hemen fark edilmeyen belli bir süre sonra fark edilebilecek, peteklerde hiç ısı artışı değişikliği meydana gelmemiş olması durumu olabilir. Ya da temizlenmemiş halinden biraz daha fazla ısı iletmiş olsa da yine tam verim alamıyorsunuz demektir. Bu hangi isim altında olursa olsun eğer kaliteli bir uygulama yapıldıysa verim almamanız mümkün değildir. Firmayı geri aradığınızda sizin telefonunuzu ya açmayabilir veya yapabileceğimiz bir şey yok diyebilirler.

Bu ve benzeri cevap alınan petek temizleme hizmeti sunan bu kuruluşlar kurumsal firma olmayıp belli bir misyon ve vizyon sahibi olmayan merdiven altı kuruluşlardır. Ataköy petek temizliği servisi olarak herhangi bir problemde sorun biz kaynaklı ise hemen servis yönlendirip sorununuzu ücretsiz gideriyoruz. Yine usta ve çalışanların öneminden bahsedecek olursak iyi bir hizmet sunabilmek için için gerekli olan ilk şey iyi usta ve tecrübeli çalışanlardır.

Kalorifer Petek Temizliği Cihaz Olmadan Yapılır mı?

Petek temizliği yapabilmek için makinelere ihtiyacınız vardır. Bu makinelerin kullanımı çok ta zor olmamakla beraber asıl mesele hangi peteğe ne kadar kimyasal ilaç kullanılacağıdır. Kimyasal ilaç konusu hassas bir konu olup dozajı petek temizliği yapılacak yerin petek cinsine, radyatör sayısına göre doğru şekilde ayarlanmalıdır.

Eğer bahsettiğim bu konuya dikkat edilmez ise kalorifer tesisatı eski demir boru ise delinebilir, alüminyum petekler de bu anlamda delinebilir.

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere petek temizliği yeni yöntemlerle yapılmalıdır. Bu konuda Ataköy petek temizliği servisi olarak sizlere, teknolojik imkanları da kullanarak yardımcı olabiliriz. Peteklere ve kalorifer tesisatına zarar vermeden, evinizde telaşa yol açmadan petek temizliği hizmetini deneyimli ustalarımız yapar.

Gerek eski tipte olan döküm petek temizliği, gerekse yeni tip alüminyum petek temizliği, hatta yerden ısıtmalı kalorifer sistemlerinde petek temizliğini cihazla ve özel kimyasallar kullanarak yaparız. Verdiğimiz hizmetin her zaman arkasındayız. Garantili olarak hizmet sonrası da müşterilerimizin yanındayız. Petek temizliğinin sağlıklı olması için  profesyonel bir hizmet almanızı gerektirir. Bu nedenle Ataköy petek temizliği servisinden  desteğini almanızı tavsiye ederiz. Cihazla petek temizliği yapan ustalarımız, kışın ısınma sorunu yaşamanıza, yakıt giderlerinizin artmasına engel olur.

Ataköy petek temizliği olarak size en sağlıklı ve doğru şekilde petek ve radyatör temizliği hizmetini sunan kurumsal adres olmuştur. Petek temizliği , radyatör temizliğini ve döküm petek temizliğini kimyasal ilaç ve cihazla yapmaktayız.

Benzer Gönderiler: