tıkanıklık var 157 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı Oyu: 5,00 - 1 Oy)
Gönderiyi OylaLoading...

Yeşilköy tuvalet tıkanıklığı açma servisimiz robotla kırmadan tıkanıklığı açar. Tuvalet açma, mutfak banyo süzgeç tıkanıklığı açma ve lavabo gider tıkanıklığı açma işini cihazlarla yapıyoruz. Yeşilköy su tesisatçısı, tıkalı tuvalet açma ve tıkalı lavabo açma işinde profesyonel çözümler sunar. Tıkanıklık hizmetlerinin yanında sürekli yaşanan tıkanıklığı sonlandıracak pimaş içi yıkama hizmetinide sunuyoruz. Yüksek basınçlı pimaş gider temizleme makinesiyle pimaş boru içlerini temizliyoruz.

Yeşilköy Tuvalet Tıkanıklığı Açma | Uzmanlar Tesisat

Yeşilköy Tuvalet Tıkanıklığı Açma | Uzmanlar Tesisat

Yeşilköy Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Kırmadan, tuvalet gider tıkanıklıkları teknolojik robotlu makinelerle açıyoruz. Tıkanıklık robotlarıyla  gider borularını açtıktan sonrada kamerayla pimaş içini görüntülüyoruz. İstanbul Bakırköy Yeşilköy su tesisatçısıyla alanında uzman tesisatçılar hizmet verir.  Genelde giderlere atılan yabancı cisimler tıkanıklığın ana nedenidir. Tuvalet kağıtları, ıslak mendiller gibi gidere atılmaması gereken şeylerin gideri tıkaması çok karşılaştığımız durumlardandır. Tıkanan gider mutfak ise burada genelde yağlanma kaynaklı oluşan boru çapındaki daralmadan tıkanıklık olur.  Mutfak giderine atılan, yemek artıklarıda yağ tabakasına tutunarak tıkanıklığa neden olur. Özellikle restaurant, cafe, hastane gibi yerlerdeki mutfak giderleri yoğun yağlanma nedeniyle çabuk tıkanır.

Yeşilköy pimaş açma kırmadan pimaş giderleri açma servisiyle pratik çözüm sunuyoruz. Tıkanmış gider hangi gider olursa olsun robotla kırma olmadan açıyoruz. Pimaş hattında istenilen eğim yoksa tıkanıklık olması kaçınılmazdır. Pimaş bağlantı noktalarında kullanılan parçaların uygun olanların bağlanması gereklidir. Eğer açık dirsek olan yere kapalı dirsek konulursa tıkanıklık olur. Pimaş giderlerinde kullanılan boru çaplarının yeterli ölçüde olması gerekir. Eğer bu sağlanmaz ise tıkanıklık oluşur.

Yeşilköy pimaş açma pimaş yıkama gider temizleme

Yeşilköy tesisatçı servis su tesisat işlerinde hizmet verir. Bu alanda hşzmet verdiği gibi pimaş gider borusu yıkama işinide profesyonel  yöntemlerle yapar.  Sürekli giderlerin tıkanmasından şikayet eden kişi şunu bilmelidir. Pimaş gider boru içindeki kirli tabakanın temizlenmesi gerektiğini bilmelidir. Boru içinde aşırı yağ kullanımı, yemek artıklarının mutfak giderine dökülmesine bağlı bir tabaka oluşur.

Bu tabaka yumuşak ve esnek olduğu için mutfak giderine atılan çoğu atık buraya tutunur. Zamanla bu durum tekrar ettiği için artık tıkanıklık yaşanmaya başlar. Bu durumdan kurtulmanın ne akıllı yolu yüksek basınçlı pimaş yıkama makinesiyle gider borularının yıkanmasıdır. Yeşilköy su tesisatçılarını  su tesisatı işleriniz ve sıhhi tesisat işleriniz için de arayıp yardım alın.

Benzer Gönderiler: