tıkanıklık var 80 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı Oyu: 5,00 - 1 Oy)
Gönderiyi OylaLoading...

Yeşilköy Tuvalet Tıkanıklığı Açma servisi robotla tuvalet açma, mutfak banyo süzgeç tıkanıklığı açma ve lavabo gider tıkanıklığı açma işini cihazlarla yapıyoruz. Yeşilköy su tesisatçısı, tıkalı tuvalet açma ve tıkalı lavabo açma işinde profesyonel çözümler sunar. Tıkanıklık hizmetlerinin yanında sürekli yaşanan tıkanıklığı sonlandıracak pimaş içi yıkama hizmetini de sunmaktadır. Yüksek basınçlı pimaş gider temizleme makinesi ile pimaş boru içleri temizlenir.

Yeşilköy Tuvalet Tıkanıklığı Açma | Uzmanlar Tesisat

Yeşilköy Tuvalet Tıkanıklığı Açma | Uzmanlar Tesisat

Yeşilköy Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Kırmadan tuvalet gider tıkanıklıkları teknolojik robotlu makineler ile açılır. Tıkanıklık robotları ile  gider boruları açıldıktan sonra da kamera ile pimaş içi görüntülenebilir. İstanbul Bakırköy Yeşilköy Su Tesisatçısı ile alanında uzman tesisatçılar ile sizlere hizmet sunmaktadır. Genelde giderlere atılan yabancı cisimler tıkanıklığın ana nedenidir. Tuvalette kullanılan tuvalet kağıtları, ıslak mendiller gibi gidere atılmaması gereken şeylerin gideri tıkaması çok karşılaştığımız durumlardandır. Tıkanan gider mutfak ise burada genelde yağlanma kaynaklı oluşan boru çapındaki daralmadan dolayı tıkanıklık olur.  Mutfak giderine atılan, yemek artıkları da yağ tabakasına tutunarak tıkanıklığa neden olur. Özellikle restaurant, cafe, hastane gibi yerlerdeki mutfak giderleri yoğun yağlanma nedeni ile çabuk tıkanır.

Yeşilköy Pimaş Açma Kırmadan pimaş giderleri açma servisi ile tıkanmış gider hangi gider olursa olsun robotla kırma olmadan açılır. Pimaş hattında istenilen, olması gereken eğim yok ise tıkanıklık olması kaçınılmazdır. Pimaş bağlantı noktalarında kullanılan parçaların uygun olanların bağlanması gereklidir. Eğer açık dirsek olan yere kapalı dirsek konulursa tıkanıklık olur. Pimaş giderlerinde kullanılan boru çaplarının yeterli ölçüde olması gerekirken bu sağlanmaz ise tıkanıklık oluşur.

Yeşilköy pimaş açma pimaş yıkama gider temizleme

Yeşilköy tesisatçı servis su tesisat işlerinde hizmet verdiği gibi pimaş gider borusu yıkama işini de profesyonel  yöntemlerle yapar.  Sürekli giderlerin tıkanmasından şikayet eden kişi pimaş gider boru içindeki kirli tabakanın temizlenmesi gerektiğini bilmelidir. Boru içinde aşırı yağ kullanımı ve aşır yemek artıklarının mutfak giderine dökülmesine bağlı bir tabaka oluşur.

Bu tabaka yumuşak ve esnek olduğu için mutfak giderine atılan çoğu atık buraya tutunur. Zamanla bu durum tekrar ettiği için artık tıkanıklık yaşanmaya başlar. Bu durumdan kurtulmanın ne akıllı yolu yüksek basınçlı pimaş yıkama makinesi ile gider borularının yıkanmasıdır. Yeşilköy Su Tesisatçılarını  su tesisatı işleriniz ve sıhhi tesisat işleriniz için de arayıp yardım alabilirsiniz.

Benzer Gönderiler: