tıkanıklık var 82 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Yeşilköy pimaş açan firmalar telefon numaraları arandığında  pimaş gider tıkanıklığı açan tesisatçılar ile görüşüp detay bilgi alınabilir. Pimaş boru tıkanıklığı açma işi kameralı robotlu makineler ile yapılır. Yeşilköy su tesisatçısı hizmet ağı geniş olup hem sıhhi su tesisat işlerinde hem de teknolojiyi gerekli kılan hizmetleri sunar.

Yeşilköy pimaş açan firmalar telefon numaralarına hem de whatsApp hatlarından iletişim kurabilirsiniz. Uzmanlar Tesisat robotla kırmadan pimaş giderlerini açmaktadır. Tuvalet, lavabo, kanalizasyon giderleri açma alanında sizlere kalıcı çözümler sunar. Tıkanıklık açma alanında yetenekli ve işini bilen bir ekipler bu anlamda hizmetinizdedir.

Yeşilköy Pimaş Açan Firmalar Telefon | Uzmanlar Tesisat

Yeşilköy Pimaş Açan Firmalar Telefon | Uzmanlar Tesisat

İstanbul Yeşilköy pimaş açan firmalar telefon numaraları

İstanbul’da su tesisatı alanında hizmet sunan o kadar çok firma var ki, saysanız bitmez. Bu firmaların çoğu teknolojik cihazlarla hizmet sunar mı? Bu sorunun cevabı bence hayır. Çünkü, su tesisatçılarının çoğu, kalorifer tesisat montajı, doğalgaz tesisat montajı ve su tesisat montajı gibi alanlarda hizmet sunmaktadır. Oysa bir kişi sizden lavabom tıkandı açın dediğinde bizde tıkanıklık robotu yok açamayız diyebilir. Uzmanlar tesisat olarak bu anlamda hem sıhhi tesisat işleri hem de makineli robotlu kameralı hizmet gerektiren durumlarda da hizmet verebilmekteyiz.

Bu sayede kişi çoğu tesisat işlerini yapacak ve çoğu tesisat arızalarını giderecek bir tesisatçı ile çalışma fırsatı yakalar. Yani tek elden tesisat hizmetlerini alabilir ve bu da maliyet açısından ve hız açısından fayda sağlar.

Yeşilköy Pimaş Açma Firması Fiyatları

Tıkanıklık açma fiyatları tıkanıklık tütüne göre değişmekte olup müşteriye fiyat verirken aldığınız bilgiye göre doğru fiyat vermelisiniz.

  • Tuvalet tıkanıklığı açma   350 TL
  • Banyo tıkanıklık açma      250 TL
  • Mutfak tıkanıklık açma     250 TL
  • Süzgeç tıkanıklık açma      200 TL
  • Ana hat pimaş tıkanıklık açma 500 TL

Yeşilköy pimaş açma firması bu fiyatlamayı doğru yapmakta olup sonradan sürpriz fiyatlar karşınıza çıkmaz. Yeşilköy tıkanıklık açma hizmetinde kullanılan cihazlar, kırmadan noktasal tespit yapılması önemli avantajlar sağlamaktadır. Zamandan tasarruf, maliyetten tasarruf, tıkanıklığın kırılmadan açılması aynı zamanda da görüntü kirliliğini  ortadan kaldırmaktadır.

Akustik dinleme cihazı dışarıdan kulağın bile duyamayacağı su sızıntı sesini kolayca takip ederek, suyun tesisatta nereden çıktığını kolayca tespit ederiz. Su kaçağının da bulunması cihazlarla yapılmaktadır. Robotla kırmadan pimaş açma ve gider borularını yıkama işlemi yapılır. Bakırköy Yeşilköy Pimaş açan firmalar ile hem su kaçağı tespiti hem tıkanıklık hem de sıhhi tesisat işleri hizmeti alınabilir.

Benzer Gönderiler: