tıkanıklık var 145 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Yeşilköy pimaş açan firmalar telefon numaraları arandığında ulaşılabilir olmalıdır. Pimaş boru tıkanıklığı açmayı kameralı robotlu makinelerle yapıyoruz. Yeşilköy su tesisatçısı hizmet ağımız geniştir. Sıhhi su tesisat işlerinde teknolojiyi gerekli kılan hizmetleri sunuyoruz. Bunlardan biri olan pimaş gider tıkanıklığı açan tesisatçılarımızla görüşüp detay bilgi alabilirsiniz.

Yeşilköy pimaş açan firma telefon numaralarından hemde whatsApp hatlarından iletişim kurabilirsiniz. Uzmanlar Tesisat robotla kırmadan pimaş giderlerini açmaktadır. Tuvalet, lavabo, kanalizasyon giderleri açma alanında sizlere kalıcı çözümler sunuyoruz. Tıkanıklık açma alanında yetenekli ve işini bilen bir ekipler bu anlamda hizmetinizdeyiz.

Yeşilköy Pimaş Açan Firmalar Telefon | Uzmanlar Tesisat

Yeşilköy Pimaş Açan Firmalar Telefon | Uzmanlar Tesisat

İstanbul Yeşilköy pimaş açan firmalar telefon numaraları

İstanbul’da su tesisatı alanında hizmet sunan o kadar çok firma var ki, saysanız bitmez. Bu firmaların çoğu teknolojik cihazlarla hizmet sunar mı? Bu sorunun cevabı bence hayır. Çünkü, su tesisatçılarının çoğu, kalorifer tesisat montajı, doğalgaz tesisat montajında yoğunlaşmıştır. Su tesisat montajı gibi alanlarda hizmet sunarlar. Oysa lavabom tıkandı açarmısınız dediğinde bizde tıkanıklık robotu yok açamayız der.. Uzmanlar tesisat olarak bu anlamda hem sıhhi tesisat işlerinde hizmet veriyoruz. Hemde makineli robotlu kameralı hizmet gerektiren durumlarda da hizmet veriyoruz.

Bu sayede çoğu tesisat işlerini yaptıracağınız ve çoğu tesisat arızalarını giderecek tesisatçıyla çalışabilirsiniz. Bütün işleri tek elden bir tesisatçıdan alma şansını yakalarsınız. Yani tek elden tesisat hizmetlerini aldığınızda, maliyet açısından ve hız açısından fayda sağlar.

Yeşilköy Pimaş Açma Firması Fiyatları

Tıkanıklık açma fiyatları tıkanıklık tütüne göre değişmektedir. Müşteriye fiyat verirken aldığınız bilgiye göre doğru fiyat vermelisiniz.

  • Tuvalet tıkanıklığı açma   2.000 TL
  • Banyo tıkanıklık açma      1.500 TL
  • Mutfak tıkanıklık açma     1.500 TL
  • Süzgeç tıkanıklık açma      1.000 TL
  • Ana hat pimaş tıkanıklık açma 3.000 TL

Yeşilköy pimaş açma firması bu fiyatlamayı doğru yapmakta olup sonradan sürpriz fiyatlar karşınıza çıkmaz. Yeşilköy tıkanıklık açma hizmetinde kullandığımız cihazlar ayrıdır. Kırmadan noktasal tespit yapmak için kullandığımız cihazlar ayrıdır. Tıkanıklığı kırmadan açmamız, su kaçağını kırmadan bulmamız ne avantaj sağlar. Bu pratik uygulamalar zamandan tasarruf, maliyetten tasarruf demektir. Aynı zamanda da görüntü kirliliğini  ortadan kaldırmış oluyoruz.

Akustik dinleme cihazıyla su suyun tesisatta nereden çıktığını tespit ederiz. Su kaçağını cihazla bulup sizi büyük bir dertren kurtarıyoruz. Robotla kırmadan pimaş açma ve gider borularını yıkama işlemini yapıyoruz. Bakırköy Yeşilköy pimaş açan firmamızlahem su kaçağı tespiti hem tıkanıklık hem de sıhhi tesisat işleri hizmetini alabilirsiniz.

Benzer Gönderiler: