tıkanıklık var 175 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Kırmadan tıkanıklık açma servisi Şişli servisi kırmadan robotla tuvalet açma, banyo süzgeç gider açmayı yapar. Robotla tıkanıklık açma Şişli servisi tıkalı giderleri açtığı gibi su kaçağı tespiti ve petek temizliğide yapar. Şişli lavabo tıkanıklığı açma veya Şişli tıkanıklık açmayla tek elden hizmet alabilirsiniz.

İstanbulda tıkanan lavabo tuvalet ve diğer giderlerinizle alakalı servisimiz mesai saatleri içerisinde hizmet vermektedir. Tuvalet tıkanıklığı yaşadığınız zaman tıkanıklık açma işleminizi hiçbir yeri kırmadan yaparız.

Kırmadan tıkanıklık açma servisi Şişli | Uzmanlar Tesisat

Kırmadan tıkanıklık açma servisi Şişli | Uzmanlar Tesisat

Kırmadan Tıkanıklık Açma Servisi Şişli Tuvalet Açma

Şişli Tıkanıklık açma servisimizle giderlere kameralı cihaz göndermeden önce tıkanmış gideri açarız. Kamerayı tıkalı olan tuvalet gider borusuna göndermeyiz. Tıkalı olan boruda kamera ilerleyemez ve görüntü alamaz. Bunun için tıkanıklık açıldıktan sonra boru içine kamera göndeririz. Tıkanmış tuvalet giderini açtıktan sonra kamerayla boru içi görüntüleme yaparız. Boru içi görüntüleme sonrası pimaş içlerindeki durumu net görüp tıkanıklıkla ilgili bilgi ediniriz.

Tıkanmış lavabo veya tuvaletin açılması için robot ve kamera gereklidir. Artık eski tarz kırma dökmenin olduğu yöntemleri unutun. Kırma dökme demek tadilat demek, fazladan maliyet demek, evdeki kirlilik demektir. Kimse eski tarz yöntemlerle iş yapan tesisatçılardan yardım almak istemez. İstanbul Tıkanıklık açma servisi çağın gereği teknolojik değişime gelişime ayak uydurmuştur. Gerekli olan tıkanıklık açma cihazlarını temin etmiştir.

Kameralı Su Tesisatçısı Şişli Servisi

Su tesisatçısı, tıkanıklık açar, su kaçağı tespiti yapar hemde tesisat montaj, de montaj yapar. Tıkanıklık olduğunda başka bir servis, su kaçağı olduğunda başka bir servis mi çağıracaksınız. Yada tesisat montaj işlerinde başka bir servis mi çağıracaksınız. Yoksa bütün bu tesisat işleri için tek bir tesisatçınız mı olsun istersiniz. Elbette her kişi tek elden hizmet almayı tercih eder. Çünkü, çalıştığın kişin daha önce yaptığı işleri bilir ve ona göre bir güven  oluşur. Bu paralelde her işinizi gönül rahatlığı ile çağırabilirsiniz. Tesisatçı Şişli servisi ile tesisat işlerinde yanınızdayız. Tesisat arızalarında acaba bu işi kim yapar nasıl ulaşırım derdi de ortadan kalkar.

Benzer Gönderiler: