tıkanıklık var 142 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı Oyu: 5,00 - 1 Oy)
Gönderiyi OylaLoading...

Tıkanıklık açma ücretleri Bakırköy servisi, robotla kırmadan tuvalet pimaş açmayı yapar. Lavabo gideri tıkanıklığı açma ve tesisat gider açma işlerinide robotlu makinelerle yapıyoruz. Kırmadan tıkanmış tuvaleti açmamzı günümüz için büyük bir kolaylıktır. Bununla beraber tadilata gerek kalmadan bir sorundan kurtulursunuz. Bakırköy tıkalı pimaş açma İstanbul tuvalet tıkanıklığı açma hizmetiyle, tıkalı giderleri etrafı kırmadan açarız.

Tıkanıklık Açma Ücretleri Bakırköy Pimaş Açma

Tıkanmış gider hangi gider olursa olsun o gidere uygun yayı makineye takarız. Kırma dökme olmadan tıkalı giderleri açarız.  Tuvalet gider boru çapı ayrıdır, lavabo gider boru çapı ayrıdır. Bu açıdan her gider borusuna aynı yayı aynı aparatları kullanmayız. Uygun yöntemlerle, uygun fiyatlarla tıkanıklığı açıyoruz. Bakırköy tıkanıklık açma fiyat listesini en başından paylaşmak istedik.

  • Tuvalet tıkanıklığı açma   1.500 ₺
  • Banyo tıkanıklık açma      1.250 ₺
  • Mutfak tıkanıklık açma     1.250 ₺
  • Süzgeç tıkanıklık açma      1.250 ₺
  • Ana hat pimaş tıkanıklık açma 2.500 ₺
Tıkanıklık Açma Ücretleri Bakırköy | Uzmanlar Tesisat

Tıkanıklık Açma Ücretleri Bakırköy | Uzmanlar Tesisat

Bakırköy tıkanıklık açma fiyatları uygun olup, Bakırköyde her türlü gider tıkanıklıklarını uygun fiyatla açıyoruz. Kırmadan robotla pimaş tıkanıklık açma hizmetleri için bizi aramanız yeterli olur. Yeni yöntemler kullanıldığı için etraf zarar görmeyecek, ek ücretler çıkmayacaktır. Üstelik evinizde tadilat yapmanızı gerektirecek şekilde zarar oluşmaz. Fayansları kırmadan tıkanıklık tespitini ve tıkanıklık açma işini yaparız. Bu uygulamalar tıkanıklık açma fiyatlarını uygun hale getiren uygulamalardır. Evde ek tadilat yapmadan pimaş tıkanıklığı açılması büyük bir imkandır.

Bakırköy Kameralı Pimaş Yıkama Gider Temizleme

Sürekli tıkanan ve bizi bıktıran kirli atık su gider borularının tıkanmaması için ne yapmalıyız? Boruların iç cidarlarının temizlenmesi, pimaş boru yıkamasının yapılmasıdır. Pimaş boru iç yüzeylerinde bir katman oluşturan kirli yumuşak yapıyı, basınçlı makineyle temizliyoruz. Makinenin ucundaki ince su püskürtme aparatıyle  yüksek basınçla temizliği yaparız. Basınçlı bu yıkama sayesinde tüm kirli tabakayı temizliyoruz. Bu kirli tabakaya tutunan atıklar, artık tutunamayacağı için tıkanıklık riski ortadan kalkacaktır. Tıkanıklık açma ücretleri Bakırköy servisinde uygun olup bu hizmetten sizde yararlanın. Uygun fiyatlara gider tıkanıklığı açma servisi ve pimaş yıkama servisi için bizi arayabilirsiniz.

Benzer Gönderiler: