tıkanıklık var 387 kez görüntülendi

Yakuplu tıkanıklık açma servisi

Gider tıkanıklığı açma işleminde kameralı cihaz ve robot kullanılmasına özen göstermelisiniz. Eski yöntemlerin kullanılması halinde, evinizdeki fayansların kırılacağını, duvarların kazılarak giderlerde olan tıkanıklığın açılmaya çalışılacağını bilmelisiniz. Bu nedenle yeni yöntemleri kullanan, elinde tıkanıklık açma cihazları olan, ustaları yeteri kadar tecrübeli ve bilgili olan,Yakuplu tıkanıklık açma servisi ile çalışmalısınız. Gider tıkanıklığı meydana geldiğinde evinizde pis su sızıntıları olmaya başlar, evde pis kokular duyulur.

Çünkü kanalizasyona gitmesi gereken atıklar tıkanıklık yüzünden evinize yayılmaya başlar. Dahası giderlerinizi kullanamaz, ihtiyaçlarınızı gideremez duruma gelirsiniz. En doğrusu vakit kaybetmeden kırmadan tıkanıklık açma hizmeti veren,Yakuplu tıkanıklık açma servisini çağırmanız olacaktır. Tıkanıklıktan kurtulmanın tek yolu budur. Ancak cihazla gider tıkanıklığı açılmasına dikkat etmelisiniz.

Tüm yaşam alanlarınızda kullanmak zorunda olduğunuz tesisatlardaki tıkanıklıklar için, özel cihazlar kullanan firmalardan destek almanız daha doğru olur. Bu tıkanıklıklar cihazla tespit edilerek, açılırsa kırmadan tıkanıklık açılır. Fayanslarınız kırılmadan, hiç strese girmeden sorununuz çözülür. Eğer kırma işlemi yapılırsa, sadece sorunu büyütmüş olursunuz. Hem maliyetinizi yükseltirsiniz, hem de evinizde tadilata girişirsiniz. Kırılan fayansların tamiri için, duvar ustasına bile ihtiyaç duyacaksınız. Bu nedenle kameralı cihazla tesisattaki tıkanıklık tespit edilmeli ve robot dediğimiz makineyle tıkanıklık sebebi tesisatınızın dışına çıkarılmalıdır. Bu sayede kırmadan tıkanıklık açma tamamlanmış olur.

Tıkanıklık açma hizmetini kırmadan açıyoruz.

Yakuplu tıkanıklık açma servisi

İster ev mutfakları olsun ister profesyonel mutfaklar dikkatli kullanılsa bile belli bir zamandan sonra çeşitli gider tıkanıklıkları ortaya çıkar. Tıkanan gider sadece suyu çekmemekle kalmaz neredeyse gider ve kanalizasyonun tüm kokusunu da evinize taşır. Mutfağın ne kadar hijyenik olması gerektiğini hatırladığımız da bunun ne kadar önemli bir sorun olduğunu fark etmek çokta zor değildir.Fakat bazen tıkanıklık bu durumun bir adım daha ötesine geçerek adeta sizin kabusunuz olabilir.Bizi müşterilerimiz bazen şu sorun için ararlar mutfaktan su geri geliyor , diğer bir deyişle mutfak lavabosu suyu çekmiyor ve taştı.İşte durum bu hale gelmişse o zaman gerçekten çok kötü manzaralar ile karşılaşmak mümkündür.

Çünkü gider sadece atıklar sebebi ile tıkanmaz.Yıllarca kullanıldığı için her gün boru etrafına yapışan kirler ile gider borusunun çapıda daralır ve gider borularınız kelimenin tam anlamı ile adeta kirden taşlaşır.İşte bu kirli su mutfak lavabonuzdan geri geldiğinde tüm bu kirlilik ve mikrop evinize taşınır.

Tuvalet tıkanıklığı kırmadan açılmaktadır.

Yakuplu tıkanıklık açma

Tabi bu durumdan sonrası oldukça zordur.Bu sebeple mutfak lavabo tıkanıklıklarını engellemek için hem düzenli kimyasal açıcı kullanılmalı hem de tıkanıklık durumunda derhal profesyonel bir yardım alınmalıdır.Bu şekilde izlenecek bir yol sonradan hatalı müdahale sonucu ortaya çıkabilecek sorunları,ek maliyetleri ortadan kaldırmış olur,hemde sağlık kalıcı soruna çözüm getirilmiş olur.

Yakuplu tıkanıklık açma servisi olarak tıkanıklığı robotla kırmadan açarak tıkanıklık ile ortaya çıkabilecek arızi durumu ortadan kaldırıyoruz hem de sizlerin rahat nefes almasını sağlıyoruz.Yakuplu tıkanıklık açma servisimiz,lavabo tıkanıklığı ve mutfak tıkanıklığını robotla kırmadan açmaktadır.

Diğer Tıkanıklık Açma  Hizmetlerimiz:

  • Atık su gider borusu tıkanıklığı açma,
  • Pim aş Tıkanıklık Açma,
  • Tuvalet tıkanıklığı açma,
  • Banyo tıkanıklığı açma,
  • Klozet tıkanıklığı açma,
  • Tıkalı küvet açma,
  • Boru tıkanıklığı açma,
  • Yer süzgeç tıkanıklığı açma,

Yer: Yakuplu/İstanbul, Türkiye