tıkanıklık var 67 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Tuvalet tıkanıklığı açma servisi, apartman gideri açma servisi tıkalı gideri açmak için tuvalet tıkanıklığı açma kimyasalı yerine robotlu uygulama yapar. Tuvalet tıkanıklığı açma firması,  peçete ile tıkanan tuvaleti ya da alaturka tuvalet açma için robotlu yöntemin en iyi sonucu vereceğini iyi bilir. Tuvalet tıkanıklığı açma servisi tıkanıklık açma servisi gider açma işini robotla yaptıktan sonra bakım amaçlı kimyasal da kullanabilir.

Tuvalet tıkanıklığı açma servisi ile gider açma

Tıkanmış tuvaletler ev veya iş yerimiz gibi bütün yaşam alanlarımızda karşılaşmak istediğimiz en son sorunlardan biridir. Tıkanmış tuvalet başınız ağırtmadan tıkanıklığın açılması gereklidir. Geç kalınan durumlarda koku ve görüntü kirliliği oluşacağından tıkalı gider borusunun açılması elbette önemlidir. Tuvalet tıkanıklığı sorunu yaşadığınızda ilk yapmanız gereken şey tıkanıklığı açacak tesisatçı çağırmanızdır.

Tuvalet tıkanıklığı açma servisi | Uzmanlar Tesisat

Tuvalet tıkanıklığı açma servisi | Uzmanlar Tesisat

Evde yapılabilecek şeyler yok mudur elbette vardır. Evde tıkanıklığı açmak için kimyasal açıcı var ise kullanım şeklini dikkate alarak kullanın. Kimyasal açıcılar ile açamadığınız tuvalet tıkanıklığı için başka bir yol olarak deneyeceğiniz gidere sert bir cisimle müdahale etmek çözüm değildir.

Tuvalet gider tıkanıklığı açma işlemini kameralı cihazlar yardımı yaptığımız için tıkanıklık sorunu güvenli bir şekilde ortadan kalkar. Buda işleminizin hem kısa sürede çözülmesine hem de maliyetin düşük olmasını sağlar.

Pimaş Gider Borusu Yıkama Pimaş Temizleme

Tıkalı boru açma, tuvalet açma işi için nasıl profesyonel tıkanıklık açma robotu kullanılıyor ise pimaş yıkama işi içinde yine teknolojik fonksiyonel makineler kullanılmaktadır. Pimaş gider temizleme makinesinin ucunda bulunan basınca dayanıklı uzun yıkama hortumu gidere gönderilir. Makineye bağlı şebeke suyu açılır ve makine yüksek basınç üreterek suyu yıkama hortumu ucunda bulunan nozullere gönderir. Bu aparatlar sayesinde su çok ince olan deliklerden yüksek basınçla pimaş iç yüzeylerinin yıkanmasını sağlar.

Boru iç yüzeylerinde birikerek zamanla katman oluşturan tabaka bu şekilde temizlendiği için sürtünme azalır. Yani atıkların tutunacağı kirli yapışkan katman temizlendiği için su akış hızı yüksek olur. Belli aralıklarla pimaş temizleme gider yıkama yapıldığında sıklıkla tıkanıklık da yaşanmaz. Kamera ile boru içi görüntülendiğinde bu durum da net bir şekilde görülür. Tuvalet açma servisi personellerimizden yardım almak için Uzmanlar Tesisat servimizi arayabilirsiniz.

Benzer Gönderiler: