tıkanıklık var 122 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Tuvalet tıkanıklığı açma servisi apartman gideri açma servisi tıkalı gideri kırmadan  açar. Tuvalet tıkanıklığı açma kimyasalı yerine öncelik robotlu uygulama yaparız. Tuvalet tıkanıklığı açma firması,  peçetetle tıkanan tuvaleti, alaturka tuvaleti açmak için robotlu yöntemi kullanır. Robotlu makineyle tıkalı gideri açmamnın en iyi sonucu vereceğini biliriz. Tuvalet tıkanıklığı açma servisi tıkanıklık açma servisi gider açma işini robotla yapar. Sonrasındada, giderin bakımı amaçlı kimyasal da kullanırız.

Tuvalet tıkanıklığı açma servisi ile gider açma

Tıkanmış tuvaletler ev veya iş yerimiz gibi bütün yaşam alanlarımızda karşılaşmak istediğimiz sorundur.  Tıkanmış tuvalet başınız ağırtmadan tıkanıklığın açılması gereklidir. Geç kalınan durumlarda koku ve görüntü kirliliği oluşur. Tıkalı gider borusunun açılması elbette önemlidir. Tuvalet tıkanıklığı sorunu yaşadığınızda ilk yapmanız gereken şey tıkanıklığı açacak tesisatçı çağırmanızdır.

Tuvalet tıkanıklığı açma servisi | Uzmanlar Tesisat

Tuvalet tıkanıklığı açma servisi | Uzmanlar Tesisat

Evde yapılabilecek şeyler yok mudur elbette vardır. Evde tıkanıklığı açmak için kimyasal açıcı varsa kullanım şeklini dikkate alarak kullanın. Kimyasal açıcılar ile açamadığınız tuvalet tıkanıklığı için başka bir yol yok mudur?  Deneyeceğiniz yöntem, gidere sert bir cisimle müdahale etmek çözüm değildir.

Tuvalet gider tıkanıklığı açma işlemini kameralı cihazlar yardımyla yaparız. Bunun için tıkanıklık sorunu güvenli bir şekilde ortadan kalkar. Buda işleminizin hem kısa sürede çözülmesine hem de maliyetin düşük olmasını sağlar.

Pimaş Gider Borusu Yıkama Pimaş Temizleme

Tıkalı boru açma, tuvalet açma işi için profesyonel tıkanıklık açma robotu kullanıyoruz. Yine aynı şekilde pimaş yıkama işi içinde teknolojik makineler kullanıyoruz. Pimaş gider temizleme makinesinin ucunda bulunan basınca dayanıklı uzun yıkama hortumunu gidere gönderiyoruz. Makineye bağlı şebeke suyunu açtığımızda, makine yüksek basınç üretir. Makine suyu yıkama hortumunu ucunda bulunan nozullere gönderir. Bu aparatlar sayesinde su çok ince olan deliklerden yüksek basınçla pimaş iç yüzeylerini yıkarız.

Boru iç yüzeylerinde birikerek zamanla katman oluşturan tabakayı bu şekilde temizleriz. Boru iç cidarındaki için sürtünme azalır. Yani atıkların tutunacağı kirli yapışkan katman temizlendiği için su akış hızı yüksek olur. Belli aralıklarla pimaş temizleme gider yıkama yapıldığında sıklıkla tıkanıklık da yaşanmaz. Kamera ile boru içi görüntülendiğinde bu durumu da net bir şekilde görürüz. Tuvalet açma servisi personellerimizden yardım almak için Uzmanlar Tesisat servimizi arayabilirsiniz.

Benzer Gönderiler: